Logo
0 800 30 11 77

Відгук від Діана 04.06.2020

29.05.2020 була на прийомі у лікаря ультразвукової діагностики (УЗД) Величко Ірини Олексіївни. Отримала позитивний тест на вагітність, але відчувала певні болі, тому вирішила звернутися до професіоналів. На УЗД потрапила до Величко І.О. Лікар мені зробила декілька раз абдомінальне та трансвагінальне УЗД, в заключенні зазначила: в порожнині матки візуалізується плідне яйце 2.8*1.6 мм. Вагітність малого терміну. Загроза переривання вагітності. Крім того лікар рекомендувала звернутися повторно через тиждень. Після УЗД звернулася до лікаря-гінеколога, яка направила мене у стаціонар. 30.05.2020 звернулася в першу міську лікарню, де мені озвучили діагноз «позаматкова прогресуюча вагітність». Через годину мене прооперували. На момент операції по підрахунках був повний шостий акушерський тиждень вагітності. З коментарів лікаря, який оперував, стало зрозуміло що максимум дві доби і труба б не витримала та лопнула, чим би все закінчилося спрогнозувати важко. Зараз у мене виникає питання: якщо лікар УЗД не орієнтується де труба, а де матка, чому вона працює в ОН Клінік? Пацієнти лікарям довіряють своє життя та здоров’я. Просто уявімо що за її рекомендацією я походила ще ТИЖДЕНЬ, чим би ця історія закінчилася для мене? Я дуже хочу застерегти дівчат, які можуть потрапити до Величко І.О., що її компетенція викликає сумніви. І дуже прошу щоб у цьому питанні розібрались люди, які оцінювали її кваліфікацію і брали її на роботу.
Діана
Полтава, 04.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливо повноцінно та комплексно розібратись в кожному зверненні наших пацієнтів. Для продовження конструктивного розбору ситуації очікуємо від Вас обіцяну медичну інформацію. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Величко Ірина Олексіївна

Величко Ірина Олексіївна Була уважна та обережна на огляді. Запитала та уточнила кожну деталь, що хвилює, за якою причиною прийшла. Дякую їй за обережність та...
Таня , 07.02.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Проходила обстеження УЗД у Величко І.О i EКГ у Соловйова Г.О. Все було комфортно і все сподобалось... чудові спеціалісти Обов'язково звернусь ще!
Катерина , 28.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Була не одноразово на УЗД у Величко І.0 дуже задоволена Лікар дуже кваліфікований, відповість на всі турбуючі питання. Буду обовʼязково звертатися.
Катерина , 28.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже гарний спеціаліст по узі щитовидної залози.Уважна ,чуйна лікар.
Світлана , 10.01.2024. Показати відповідь
Оцінка:
Сегодні Буда вперше у цего лікаря,я можу сказати що Величко І.О дуже приемна,і дуже розташовує до себе, тому я дуже задоволена)
Крістіна , 25.12.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Дуже уважні лікарі УЗД
Анна , 30.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Проходила обстеження у лікаря Величко І.О Лікар була уважна, провела кваліфіковане обстеження, надала пояснення на мої питання, візитом залишилась задоволена.М...
Ганна , 28.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Проходила обстеження у лікарів Велічко І.О та Потапенко М.В пройшло все чудово, дуже уважні лікарі, професіонали своєї справи, буду звертатися ще.
Катерина , 28.08.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Почну із слів подяки лікарському складу та працівникам клініки! Там працюють спеціалісти, які дійсно переймаються вашими проблемами. За останній час тричі супро...
Вікторія , 14.04.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Величко Ірина Олексіївна прекрасний спеціаліст! Нещодавно була у лікаря на УЗД і вражена прийомом! Дуже чуйна, уважна та висококваліфікована. Я задоволена прийо...
Альона , 14.01.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-узд в Полтаві

Послуги узд в Полтаві

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.