Відгук від Аліна 15.05.2020

Приношу велику подяку центру ОН Клінік за добросовісну роботу. Дуже гарно зустрічають, є іграшки для дітей. А особлива подяку спеціалісту Бойко Тетяні Василівни. Дуже коректно провела огляд дитини, усе зрозуміло розповіла. Від тепер будемо звертатися тільки сюди. Я як мама, дуже хочу щоб в цій клініці з’явився ще дитячий ендокринолог, так як в нас є проблема з цим. Всім велике дякую.
Аліна
Миколаїв, 15.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бойко Тетяна Василівна

Були у 3 місяці на прийомі у невролога Бойка. На прийомі вона не запитала, чи втомлена дитина (дитина сильно хотіла спати) а просто поставила діагноз кривошия тому що він на животі не повернув у її бік голову. Нормальних рекомендацій як проводити масаж і гімнастику не було дано, хоча на запитання...
Олександра , 27.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки