Відгук від Інна 28.12.2019

До ОН Клінік звертаюся не перший раз, але вперше зустрічаю такого лікаря , як Свінчук Олена Миколаївна. Вміє підтримати та надати зрозумілу консультацію, абсолютно доброзичлива і компетентна в своїй справі. Було проведено лікування ерозії шийки матки з допомогою радіохвильового методу апаратом «Сургітрон», лікар зробила місцеву анестезію, що зробило процедуру безболісною і комфортною. Загалом все пройшло швидко, безболісно, без наслідків. Я задоволена . Дякую!
Інна
Полтава, 28.12.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Вдячні Вам за позитивний відгук. Хочемо зазначити, що на сьогодні одним з самих сучасних та безпечних методів терапії шийки матки є радіохвильове лікування. Переваг у даного методу чимало: безболісність, швидкість, максимальна точність впливу на зону ураження. Не залишає рубцевих змін, не порушується анатомічна будова шийки матки, для лікування достатньо однієї процедури. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Свинчук Олена Миколаївна

Хочу подякувати лікарю Свинчук О.М, доктор від Бога, багато лікарів не могли виявити причину порушення рясності циклу, призначали ліки, які ще більше ускладнювали проблему. Олена Миколаївна поставилася з розумінням, оглянула, призначила аналізи та лікування, результат не змусив довго чекати! дякую, з чоловіком плануємо дитину, за консультацією тільки до Олени Миколаївни
Ольга Полтавець , 11.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки