Відгук від Ольга 06.12.2019

Про ОН Клінік дізналася від знайомих які пройшли лікування і були задоволені результатом і порекомендували хорошого лікаря Полянський П.А. були сильні болі, і зуд який мучив в нічний час і не давав спати після огляду лікар поставив діагноз геморой 2-ої стадії за три візита я позбулася своєї хвороби. Метод лікування сучасний, безболісний і рекомендую другим людям.
Ольга
Ужгород, 06.12.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Звертатися до клініки за рекомендаціями — давно перевірений спосіб отримати кваліфіковану медичну допомогу. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли позбутися неприємної проблеми та значно покращити якість життя. Малоінвазивні методики, які використовують наші спеціалісти, дають можливість позбутися від геморою в комфортних умовах та без відриву від звичного ритму життя. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Полянський Павло Антонович

Полянский Павло Антонович, Будул Віктор Васильович проктологи, яким я дуже вдячна за професійне лікування ‚ яке мені допомогло повністю вилікуватись. А також іншому медперсоналу, яке уважно і турботливо відноситься до пацієнтів. Рекомендую при потребі звертатись до On clinic.
Марія , 21.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки