Відгук Карина від 27.06.2026 про лікаря
Я розчарована комунікацією.
Неодноразово зверталася до клініки, не було питань ні до лікарів, ні до керівництва клініки. Але останній візит мене неприємно шокував. Я потрапила до некомпетентної лікарки і зателефонувала на гарячу лінію, щоб залишити скаргу. Менеджер телефоном повідомив,що зі мною зв'яжуться протягом 5 робочих днів. Пройшло вже більше. Я знову зателефонувала і мене ще раз "нагодували" обіцянкою про дзвінок. Шкода,що погана комунікація завершила нашу співпрацю. В свою чергу, близьким і знайомим рекомендую не відвідувати відділення. Хоча сподівалась вирішити питання мирним чином. На все добре.
Карина
Дніпро,
27.06.2026