Відгук Ігор від 27.06.2026 про лікаря
Неодноразово відвідував на Таірова в Одесі хочу особисто подякувати єндокринологу дуже хороша ввічлива і завжди все пояснює Ірина Валерівна.
Ігор
Одеса,
27.06.2026