Відгук Татьяна від 25.06.2026 про лікаря
"Дуже задоволені роботою масажиста! Ходимо до нього з 4- місячною дитиною вже на другий курс. Спеціаліст дуже уважний,знайшов підхід до малюка. Результат побачили швидко -дитина вже почала активно перевертатися. Дякую Олег Анатолійович
Татьяна
Одеса,
25.06.2026