Відгук Алена від 25.06.2026 про лікаря
Щиро дякую колективу ОН Клінік за професіоналізм, турботу та уважне ставлення під час моєї операції. Особлива подяка анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу за спокій, підтримку та високий рівень професійності, а також гінекологу Константіновій Віолі Вікторівні за майстерно проведене лікування, чуйність і турботу про пацієнта. Весь персонал клініки створив комфортну та доброзичливу атмосферу. Дуже вдячна за якісну медичну допомогу та людяне ставлення. Рекомендую ОН Клінік від щирого серця!
Алена
Миколаїв,
25.06.2026