Відгук Анжела від 24.06.2026 про лікаря
Онлайн-консультація пройшла дуже неприємно, так само як і попередній прийом у поліклініці. Я звернулася до лікаря з надією отримати кваліфіковану допомогу та чіткі рекомендації щодо лікування, але, на жаль, цього не сталося.
Лікар не запропонував жодного конкретного плану лікування та не пояснив, як вирішувати мою проблему. Більше того, вітаміни, яких я потребую, мені довелося просити самостійно. Спілкування було зверхнім і не викликало довіри. Складається враження, що лікар не зацікавлений у допомозі пацієнту.
На жаль, після консультації я залишилася без відповідей на свої запитання та без зрозумілих рекомендацій щодо подальшого лікування. Лікар Ніживенко Дмитро Сергійович
Анжела
Харків,
24.06.2026