Відгук Слюсаренко Тамара від 22.06.2026 про лікаря
Щиро дякую лікарю Байдецькому О.А. за допомогу, професіоналізм і людяність. Значне покращання самопочуття, легкість у спині, шиї завдяки лікувальному масажу.
Слюсаренко Тамара
Одеса,
22.06.2026