Відгук Тетяна від 16.05.2026 про лікаря Кас Вікторія Юріївна
Хороший спеціаліст, приємна. Дякую за правильно підібрані ліки для моєї мами.
Лікар:
Кас Вікторія Юріївна
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за Ваш щирий відгук. Ми цінуємо, що Ви довіряєте нам турботу про здоров'я своїх рідних. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік