Відгук Наталія від 12.05.2026 про лікаря Кожухар Наталія Валентинівна
Хочу подякувати лікарю Кожухар Наталії Валентинівні за якісне і дуже уважне проведення узд мого суглоба. Дуже приємна лікарка, все мені пояснила і заспокоіла. Дякую
Лікар:
Кожухар Наталія Валентинівна
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за Ваш відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені прийом у нашого лікаря Кожухар Наталії Валентинівни. Раді бути корисними та завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік