Відгук від Євген 03.04.2019

Дуже задоволений якістю обслуговування! Звернувся до “ОН Клінік” з урологічною проблемою вдруге,першого разу у 2014 році, був направлений до Демиденко С.В. Лікар провів огляд, призначив аналізи після чого я отримов курс лікування. Эффекту вистачила н 5 років післі чого знов був змушений знов звернутися до Демиденко С.В., проблема в мене така, від якої неможливо повністю вилікуватися. Наразі пройшов курс лікування, результат відчив зразу. Лікар Демиденко С.В. залишає тільки позитивні ємоції! Дякую “ОН Клінік” та Демиденко Сергію Віталійовичу за якісну допомогу!
Євген
Дніпро, 03.04.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за довготривале співробітництво та вибір нашої клініки. Раді знати, що звернення до "ОН Клінік Дніпро" було ефективним та Ви цілком задоволені результатом. Наші лікарі використовують комплексний підхід до діагностики та лікування пацієнтів, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Демиденко Сергій Віталієвич являється прикладом лікаря, в якому гармонійно поєднуються професіоналізм та людські якості на високому рівні. Також ми хочемо зазначити, що успіх в лікуванні багато в чому залежить від готовності пацієнта відповідально виконувати всі лікарські призначення. Регулярні профілактичні огляди та своєчасна діагностика – це запорука здоров'я. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Демиденко Сергій Віталійович

Пройшов обстеження у вашій клініці з урології. Зараз проходжу лікування у лікаря Демиденко і проходжу курс фізіотерапії. Всім задоволений!!! Обслуговування прекрасне. Приємна атмосфера. Чудові співробітники на ресепшені. Рекомендую клініку своїм знайомим. Бажаю розвиватися і не знижувати стандартів!
Сергій , 23.04.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки