Відгук від Юлія Шамрицька 09.03.2019

Хочу висловити величезну вдячність Полтавському відділенні ОнКлінік. Де, як на мене, сервіс і професіоналізм на найвищому рівні. Вже бльзько року наблюдаюся і лікуюся у найкращого лікаря-гінеколога у світі Свинчук Олени Миколаївни. Це лікар від Бога, дуже добра, вічлива, уважна, професіонал своєї справи. Навіть серйозні та неприємні процедури з нею проходять бистро, весело, а головне дуже якісно. Також хочу відмітить роботу дівчаток адміністраторів, дуже чемні, вічливі, завжди з приємною посмішкою.
Юлія Шамрицька
Полтава, 09.03.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Свинчук Олена Миколаївна

Хочу відзначити роботу лікаря-гінеколога Олени Миколаївни. Лікар від Бога!!!! Лікар з Великої букви! У скрутний час допомогла у вирішенні проблеми з молочними залозами. Коли усі лікарі відхрестилися, вона взялася за мене. Велике дякую. Професійний огляд і призначення ліків - гарантую! Дуже рекомендую!
Ангеліна , 07.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки