Відгук від Яна 02.08.2018

Хочу подякувати Свинчук Олені Миколаївні врачу-гінекологу. Без вагань,буду рекомендувати її всім жінкам. Спостерігаюся в неї досить довго,при кожному прийомі обдумане та правельно підібране лікування. Вона вилікувала захворювання,за яке їнші спеціалісти не хотіли навіть братися,говорячи,що лікування даремне. Завдяки лікуванню Олени Миколаївни мені вдалося завагітніти. Ця людина просто унікальна. Одночасно чудовий спеціальст та прекрасна людина. Бережіть таких працівників. Щиро Вам вдячна.
Яна
Полтава, 02.08.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно! Ми вдячні Вам за тривале співробітництво з «ОН Клінік Полтава» та лікарем-гінекологом Свінчук О.М. Дійсно, Олена Миколаївна чуйний, уважний, досвідчений та висококваліфікований спеціаліст, що підтверджується численними відгуками вдячних пацієнтів. Радіємо, що перебування в стінах нашої клініки принесло Вам тільки позитивні враження та бажаний результат. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Свінчук Олена Миколаївна

Олена Миколаївна, це найкращий лікар, ніде не зустрічала, вона допомагала у скрутний час, дуже добра, і досконало все озвучує, рекомендую!
Алина , 21.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки