Відгук від Таміла 26.07.2018

Доброго дня! Довго шукала гінеколога. Були сумніви, вагання: звернутися в державний заклад чи медцентр. Ситуація в медицині зараз така двояка, тому шукала саме лікаря, який би влаштував як спеціаліст і якому можна довіритися.Знайшла майже наосліп, керуючись відгуками , інтуїцією та фото.(САМЕ ТАК).Хочу подякувати.Клініка справила гарне враження: тебе чекають, зустрічають, допомагають. Лікар: Свінчук Олена Миколаївна просто чудо. З перших хвилин спілкування довіра і повага. Уважна, делікатна, відповідальна.Нічого зайвого в призначеннях, все детально і максимально зрозуміло для пацієнта. Всі страхи позаду. Залишаюся вдячна, задоволена, сама буду звертатися і рекомендую всим, хто в пошуках свого лікаря. Дякую.Так, тримати. пацієнт 36193
Таміла
Полтава, 26.07.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Таміло! Щиро дякуємо Вам за довіру та вибір «ОН Клінік Полтава». Лікар-гінеколог Свінчук Олена Миколаївна дійсно чуйний, уважний, досвідчений та висококваліфікований спеціаліст, що підтверджується численними відгуками вдячних пацієнтів. Нам приємно, що перебування у стінах нашої клініки пройшло для Вас комфортно та без страху, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Сподіваємося, що Ваші рекомендації допоможуть майбутнім пацієнтам з вибором медичного закладу та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Свінчук Олена Миколаївна

Олена Миколаївна, це найкращий лікар, ніде не зустрічала, вона допомагала у скрутний час, дуже добра, і досконало все озвучує, рекомендую!
Алина , 21.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки