Logo
0 800 30 11 77

Відгук від Наталія 10.11.2023

У лікаря була вперше. Обирала лікаря так би мовити за своєю їнтуїцією, і виявилося що це саме той лікар що мені був потрібен. Лікар компетентний у своїй справі, проконсультувала по аналізам та по всім питанням які в мене були на той момент, а також як підтримувати свою щитоподібну залозу. В ході розмови я сказала з якою проблемою у здоровї я звернулася і на даний момент шукаю причину хвороби, на щасятя це не щитовидна залоза. Дуже вдячна що лікар виявилася компетентною не лише у своїй галузі, але і з іншими хворобами. Вона мене направила до наступного лікаря до якого мені давно треба було звернутися, але я і гадки не мала що такий лікар існує. Але до цього у скількох спеціалістів я не запитувала, ніхто поняття не мав до кого меті треба звертатися з моєю проблемою. То за це я їй безмежно вдячна. І звісно рекомендую. І при потребі знову до неї звернуся.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Меркулової Діани Олексіївни. Ми раді, що наш фахівець допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Меркулова Діана Олексіївна

Мені сподобалося.Лікар ендокринолог мені здалася чудовим кваліфікованим спеціалістом,але це було моє перше звернення.Далі побачимо.
Наталія , 11.09.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.