Відгук від Альона 09.01.2018

Хочу виразити вдячність гінекологу з золотими руками - Свінчук Олені Миколаївні. Це Спеціаліст з великої літери, яка має індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Кожен прийом проходить приємно, без не приємних відчуттів. Курс лікування підбирається не за "кусючими" цінами і швидко дає позитивний результат. Олена Миколаївна - це спеціаліст, якого я рекомендую всім своїм знайомим. Бажаю Вам і Вашій родині гарного здоров'я, миру і добробуту!
Альона
Полтава, 09.01.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альона! Дякуємо за Ваш відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно, що лікування у Свінчук Олени Миколаївни було для Вас комфортним та ефективним. Тільки завдяки спільним зусиллям лікаря та пацієнта можно досягти бажаних результатів, як у Вашому випадку. Сподіваємось бачити в нашій клініці пацієнтів за Вашими рекомендаціями. Дотримуйтесь порад лікаря, бажаємо здоров'я та гарного настрою!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Свинчук Олена Миколаївна

Хочу відзначити роботу лікаря-гінеколога Олени Миколаївни. Лікар від Бога!!!! Лікар з Великої букви! У скрутний час допомогла у вирішенні проблеми з молочними залозами. Коли усі лікарі відхрестилися, вона взялася за мене. Велике дякую. Професійний огляд і призначення ліків - гарантую! Дуже рекомендую!
Ангеліна , 07.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки