Відгук від Марина 26.12.2017

Я пройшла обстеження та лікування у вашій клініці та отримала позитивний результат. Мій лікар Свінчук Олена Миколаївна призначила мені лікування для покращення мого самопочуття. Відношення лікаря до мене дуже сподобалося. Олена Миколаївна турботливий та ввічливий лікар. Новий кабінет з новим медичним обладнанням є практичним, зручним та затишним. Дякую!
Марина
Полтава, 26.12.2017 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями про лікування в нашій клініці. Дійсно, для нас важливо, щоб діагностика та відновлення здоров'я пацієнтів проходили ефективно та комфортно, саме тому ми максимум уваги приділяємо якості наших медичних послуг та сервісу. Бажаємо, Марино, здоров'я Вам та Вашій сім'ї, а також просимо не забувати про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Свинчук Олена Миколаївна

Хочу відзначити роботу лікаря-гінеколога Олени Миколаївни. Лікар від Бога!!!! Лікар з Великої букви! У скрутний час допомогла у вирішенні проблеми з молочними залозами. Коли усі лікарі відхрестилися, вона взялася за мене. Велике дякую. Професійний огляд і призначення ліків - гарантую! Дуже рекомендую!
Ангеліна , 07.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки