0 800 30 11 77

Відгук від Нікончук Галина 05.01.2023

Яцентна Світлана Михайлівна дуже далека від гастроентерологічного діагнозу і лікування відповідно призначила не вірно. Трата часу і коштів, в результатах УЗД на мій погляд зовсім, зовсім нічого не розуміє. Від призначення стало ще гірше, допомогла госпіталізації. Хотіла консультацію Фролової Еліни але були зайняті дні 3.01. 2022.
Нікончук Галина
Черкаси, 05.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лікувально - діагностична тактика була визначена в повному обсязі згідно об'єктивних клінічних даних на день прийому. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Очікуємо на повторному прийомі в клініці згідно попереднього запису. Бажаємо швидкого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Яцентна Світлана Михайлівна

Звернулась до гастроентеролога Яцентної С.М. Лікарка дуже уважно вислухала, призначила обстеження: аналізи, гастроскопію. Після результатів було призначено лікування. Буквально за кілька днів настало помітне поліпшення. Все було призначено грамотно і по суті. Дуже рекомендую цього лікаря, т.к. це уважний, доброзичливий фахівець з великим досвідом.
Світлана , 11.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гастроентерологи в Черкасах

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.