0 800 30 11 77

Відгук від Ірина 27.12.2022

Звернулася до Дадонової Олени Миколаївни з проблемою випадіння волосся. Після проведення опитування вона одразу збагнула, що проблема може бути в моїх проблемах, пов'язаних з гінекологією. Порадила мені звернутися також і до лікаря-гінеколога - Свінчук Олени Миколаївни. І велике їй за це спасибі! Ці дві жінки неймовірні - уважні, компетентні, освічені спеціалісти своєї справи. Дуже зручно, що все знаходиться в одній клініці - трихолог, гінеколог, лабораторія, ендокринолог (також мені знадобилась консультація ендокринолога Кияшко Оксани Михайлівни). На початку лікування я здала всі призначені аналізи. За їхніми результатами кожен лікар призначив відповідну схему лікування, враховуючи діагнози і рекомендації колег. Тобто все виконувалося в комплексі. Дякуючи професіоналізму лікарів Он Клінік мою проблему було вирішено! Так, це нелегкий процес і недешевий, але результатом я задоволена. Дякую, Он Клінік Полтава!
Ірина
Полтава, 27.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні Вам за щирий та розгорнутий відгук про історію звернення до нашої клініки та спеціалістів. Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені результатом лікування під наглядом наших спеціалістів. Зичимо Вам міцного здоров'я та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Дадонова Олена Миколаївна

Була на прийомі у дерматолога, Дадонової Олени Анатоліївни, хороший фахівець, все докладно розповіла, одразу після прийому здала аналізи, що дуже зручно та швидко ?
Олена , 30.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.