0 800 30 11 77

Відгук від Юлія 08.10.2022

?Найдорожче і найнеефективніше лікування у дерматолога в моєму житті В серпні звернулась в клініку до дерматолога Олійник з висипаннями на обличчі. Зараз вже жовтень, і НІЧОГО з її рекомендацій мені НЕ допомогло, хоча робила я максимум. Ситуація з висипаннями така ж, якщо не гірше. Після першого прийому лікар, окрім препаратів, порекомендувала мені зробити у них крапельницю, задля ефективнішого очищення від токсинів. Мені пообіцяли швидкий результат, тому я витрачала кошти на все, що мені рекомендували. Спойлер: та крапельниця була як мертвому припарка, лише викинула 400-500 грн. Добре, що я хоч погодилась лише на одну, бо мені рекомендували курс із трьох. Після крапельниці пішла я в аптеку, там також витратила купу грошей, але все ще сподівалась на результат. Повторний прийом призначили через 1 тиждень, але перед ним висипання лише погіршились, тому я подзвонила в клініку і перенесла його ще на тиждень. По телефону лікар відмінила попередні препарати і призначила нові. Ще мінус кошти. Я прийшла до лікаря Олійник ще через тиждень, вона призначила мені ще нові препарати і купу аналізів. В Сінево я витратила на них близько 2000 грн, лікарці це нічим не допомогло в лікуванні. На новому прийомі вона подивилась на показники (все було в нормі), призначила ще якісь пробіотики для шкіри на місяць (ще -1000 грн) і сказала набрати її через 2 тижні. Я лікувалась далі, подзвонила в клініку через 2 тижні аби повідомити, що ефекту 0. На що лікар призначила мені ще один препарат і сказала подзвонити ще через 2 тижні. О здивування: мені знову нічого не допомогло. Але дзвонити повторно я вже не стала, набридло. Питання: якщо ти як лікар не знаєш, як допомогти пацієнту, може варто порекомендувати іншого спеціаліста? Загалом, клініку за таке ставлення НЕ рекомендую, повний шлак і викачка грошей?
Юлія
Черкаси, 08.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика визначається лікарем на підставі об'єктивних клінічних даних на день огляду та вимог чинних протоколів. За результатами огляду встановлюється попередній діагноз та за необхідності симптоматична терапія для полегшення стану пацієнта до завершення діагностичної програми. Окрім лабораторних чи інструментальних досліджень лікар може рекомендувати консультації у суміжних спеціалістів для виключення впливу можливих етиологічних факторів та з метою диференційної діагностики. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Очікуємо Вас на повторному візиті до лікаря згідно попереднього запису та бажаємо швидкого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пастушок Ірина Сергіївна

Дякую, лікарю, Пастушок Ірина Сергіївна. Професійно поставила діагноз та надала необхідне лікування, через тиждень вже був як новенький) По десятибальній системі ставлю 12))) Дякую))) З повагою Ілля))
Ілля , 13.12.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.