0 800 30 11 77

Відгук від Інна 23.09.2022

Хочу залишити свій відгук після візиту у клініку до гінеколога Шарлай І. І. Лікар провела огляд і встановила діагноз фолікулярна кіста. Без УЗД, руками відчула, прописала купу ліків. Наступного дня я пішла в іншу клініку де зробила УЗД, ніякої кісти немає. У мене є всі докази некомпетентності цієї лікарки. Не рекомендую ходити до неї! Бережіть себе!
Інна
Дніпро, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що в рамках первинного візиту лікар проводить профільний огляд, встановлює попередній діагноз. На підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує подальшу тактику по додатковому обстеженню для підтвердження або спростування попереднього діагнозу та може призначати неспецифічну симптоматичну терапію на період дообстеження. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Шарлай Ірина Ігорівна

Здрастуйте!) Дуже задоволена своїм походом до лікаря Шарлай Ірини Ігорівни. Вона тактовна та уважна. Зараз ще чекаю на результати всіх аналізів і тільки починаю лікування. Але мені сподобався професійний підхід та ставлення. Дякую:)
Оксана , 15.09.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гінекологи в Дніпрі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.