Відгук від Галина 21.09.2022

Ми завжди звертаємося до Чвертки Ольги Олександрівни, бо вона - НАЙКРАЩИЙ ЛІКАР-ПЕДІАТР! І кожного разу дуже задоволені прийомом, як мій син, так і я! Тільки такому чудовому лікарю я можу довірити здоров'я своєї дитини! Ольга Олександрівна завжди, не поспішаючи, оглядає синочка, все зрозуміло пояснює та правильно назначає лікування! Вона дуже уважна, добра та професійна! В подальшому - будемо звертатися! За потреби - РЕКОМЕНДУЮ! Всім бажаю здоров'я!
Галина
Полтава, 21.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино. Дякуємо за змістовний відгук про історію звернення до лікаря. Нам приємно, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Сподіваємось, що Ваш відгук допоможе потенційним пацієнтам знайти для себе комфортного лікаря. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Чвертка Ольга Олександрівна

Звернулися до педіатра Чвертки Ольги Олександрівни з проблемою сильного кашлю у доньки (4 роки). Були дуже задоволені прийомом. Лікар, не поспішаючи, оглянула дитину та доступно пояснила діагноз і схему лікування. Відповіла на всі питання. Будемо звертатися у майбутньому. За потреби - рекомендую!
Олена , 01.04.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки