Відгук від Світлана 16.02.2022

Хочу подякувати Асляєву Олександру Андрійовичу лікаря проктолога, за його увагу, професіоналізм, трепетне ставлення до мене як до клієнта. Я 15 років мучилася з болячкою за його профілем, то соромилася, то боялася, то дійшло до того, що найкращі світили нашого міста відмовлялися мені допомогти, але я не втрачала надії і звернулася в ВІН Клінік, де мені дуже пощастило і я потрапила на прийом саме до Олександра Андрійовича. Випадок мій реально був запущений, але він ризикнув і чесно кажучи, цей лікар від Бога став для мене рятівним колом від онкології. Олександр Андрійович величезне Вам спасибі, а тим, хто потребує вашої допомоги, рекомендую!!
Світлана
Дніпро, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за відгук, ми дуже цінуємо Вашу увагу. Приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг та високо оцінили рівень медичного обслуговування. Ми раді, що змогли допомогти Вам. Якщо Вам знадобиться кваліфікована допомога, завжди можете на нас розраховувати. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Асляєв Олександр Андрійович

Асляєв Олександр Андрійович чудовий лікар, дуже уважний, чуйний, позитивний, знає свою справу, не вводить в ступор пацієнта))) це дуже важливо! в даний час,! професіонал у галузі хірургії, операція та всі перев'язки на позитиві, дуже рада та задоволена від знайомства з цим чудовим лікарем. Успіху вам та вашій команді.
Макаренко Ольга , 25.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки