Відгук від Катерина 30.01.2022

Добрий день! Хочу залишити відгук про лікаря-проктолог Каспарі Наталія Романівна. З першого прийому вона змогла привернути до себе, так що сором'язливість пішла само собою. Дуже уважна, професіонал своєї справи. Робили процедуру плазмо-ліфтингу тріщини, через тиждень все загоїлося і призначені препарати впоралися із загоєнням. Спасибі вам велике!
Катерина
Харків, 30.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Своєчасне звернення за медичною допомогою – запорука ефективності діагностики та лікування. У мережі наших медичних центрів використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити неприємні проблеми без відриву від звичного способу життя. Також рекомендуємо не забувати про регулярні профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Каспарі Наталія Романівна

Велика дяка Каспарі Наталії Романівні за професійність та чуйність. Огляд проводить дуже делікатно, лікування призначила раціональне та ефективне. Разом з медичною сестрою створюють легку та позитивну атмосферу, це дуже допомагає здолати психологічний бар'єр. Рекомендую всім хто рокам страждає, але соромиться або боїться звернутися до лікаря. Ця лікарка неодмінно вам допоможе!
Тетяна , 13.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки