Відгук від Елена 07.07.2017

Хочу залишити відгук про роботу Свінчук Олени Миколаївни. Сподобалася як спеціаліст. В травні робила РВТ поліпа цервікального каналу. Як спеціаліст, уважна, вічлива та компетентна. Виношу вдячність за правильно поставлену проблему та лікування. Залишилася задоволена. Рекомендую лікаря.
Елена
Полтава, 07.07.2017 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено! Дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Свінчук О.М. Ми згодні з Вами, Олена Миколаївна дійсно уважний і кваліфікований лікар, має великий клінічний досвід та чуйно ставиться до пацієнтів. У наших клініках для видалення новоутворень, в тому числі і цервікального каналу, застосовується сучасний радіохвильової метод, для повного лікування досить однієї процедури. Цей метод найбільш щадний, не залищає рубцевих змін та не пошкоджує оточуючі тканини. Здоров'я - це практично найдорожче, що є у людини. Тому акцентуємо увагу, що плановий огляд у гінеколога необхідно проводити не рідше 1 разу на рік, не залежно від наявності скарг, та будемо раді бачити пацієнтів за Вашими рекомендаціями. Бажаємо Вам здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Свинчук Олена Миколаївна

Хочу подякувати лікарю Свинчук О.М, доктор від Бога, багато лікарів не могли виявити причину порушення рясності циклу, призначали ліки, які ще більше ускладнювали проблему. Олена Миколаївна поставилася з розумінням, оглянула, призначила аналізи та лікування, результат не змусив довго чекати! дякую, з чоловіком плануємо дитину, за консультацією тільки до Олени Миколаївни
Ольга Полтавець , 11.11.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки