Відгук від Вікторія 19.12.2021

Сьогодні була на прийомі у ЛОР Мамедова Аміра Рашидовича. Спочатку коли побачила молодого лікаря, подумала, а раптом не досвідчений. Після прийому змінила свої побоювання на повний спокій та розуміння того, що і як відбувається з горлом, мигдаликами тощо. Для мене це завжди важливо і корисно, тому що коли я розумію що відбувається і чому, набагато легше довіритися лікарю і не вигадувати якісь бабусині рецепти. 💯 цього лікаря!
Вікторія
Харків, 19.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за добрі слова про нашого спеціаліста. Лікар Мамедов А.Р. уважно ставиться до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатись на особистому досвіді. Також важливою складовою якісної діагностики та лікування є потужна матеріально-технічна база нашої Мережі. Нам приємно, що наш лікар зміг виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені результатом. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Мамедов Амір Рашидович

Хотіла залишити відгук про лор- лікаря Мамедова Аміра Рашидовича. Звернулася в клініку зі скаргами на закладеність носа, втратою запаху і головними болями, що вже почалися. Лікар дуже докладно розпитав про симптоми, провів рентген-діагностику та був поставлений діагноз гострий етмоїдальний синусит. Завдяки правильно призначеному лікуванню одужання настало протягом 10 днів. Що...
Наталя , 13.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки