Відгук від Вадим 18.12.2021

Возмикли проблеми зі слухом заклало праве вухо два тижні капал краплі за рекомендацією сімейного доктора безрезультатно записався до доктора Мамедова Аміра Рашидовичу. Залишився дуже задоволений. Залишився дуже задоволений.Лікар не тільки провів процедуру (видалив сірчану пробку), але й чітко і зрозуміло пояснив причину і дав рекомендації. Всім рекомендую цього лікаря він просто МОЛОДЧИНА.
Вадим
Харків, 18.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вадиме. Щиро раді, що звернення до нашого лікаря було ефективним для Вас, і Ви залишилися задоволені результатом. У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, у розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Мамедов Амір Рашидович

Хотіла залишити відгук про лор- лікаря Мамедова Аміра Рашидовича. Звернулася в клініку зі скаргами на закладеність носа, втратою запаху і головними болями, що вже почалися. Лікар дуже докладно розпитав про симптоми, провів рентген-діагностику та був поставлений діагноз гострий етмоїдальний синусит. Завдяки правильно призначеному лікуванню одужання настало протягом 10 днів. Що...
Наталя , 13.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки