Відгук від Анна 17.12.2021

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Це Лікар з великої літери! Мені поставили діагноз – Гепатит С ще у 2015 році. Сказати, що я офігела - це нічого не сказати ... Протягом 2х років я пройшла напевно всіх лікарів-інфекціоністів, але всі мені як один говорили: «Ну співайте карсил і глутаргін, сидіть на дієті номер 5, а потім приходьте на повторні аналізи будемо дивитися, як справи. Ви ж розумієте, що гепатит лікується лише у 60% і то не факт?! Після таких «підтримуючих» слів я перестала вірити і лікарям, і в те, що цей вірус можна взагалі перемогти. Але в долі були іншим плани, чому я дуже рада! Ще влітку мені висвітилася сторінка Валентини Сергіївни в інстаграм. Я передплатила її. Я дуже скептично ставлюся до всіх лікарів, на це є свої причини, тому просто спостерігала за діяльністю Валентини Сергіївни. І лише в листопаді я наважилася ще раз спробувати та проконсультуватися. Валентина Сергіївна, одразу ж призначила аналізи, необхідні для поняття повної картини перебігу хвороби, які мені не призначав жоден лікар, даючи лише 60% гарантії у боротьбі з хворобою. Коли прийшли аналізи, Валентина Сергіївна призначила курс лікування та сказала найголовніші слова: «Все буде добре, я вам обіцяю! Я Вам даю 99,9% що Ви вилікуєтеся і Новий рік Ви зустрічатимете вже здоровою» Сьогодні лише 10 грудня і попереду ще 2 місяці лікування. Але вірусу немає… я не могла повірити ні своїм очам, ні Валентині Сергіївні… Це якесь диво… І Новий рік я зустрічатиму вже абсолютно здоровою❤️ Не бійтеся починати. І якщо Вам навіть усі лікарі планети скажуть, що гепатит лікується лише у 60%, не вірте. Звернувшись до Валентини Сергіївни, Ви будете не тільки здоровими, але й отримаєте колосальну підтримку з першої хвилини знайомства. Дякуємо Вам величезне, Валентино Сергіївно, низький Вам уклін та мільйон подяк. Ви наш Ангел❤️🙏
Анна
Харків, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за розгорнутий відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Ми раді, що у Вас залишилися лише позитивні враження про перебування у стінах нашого медичного центру. Ви змогли переконатись на власному досвіді, що у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Однією з головних складових успішного лікування є кропітке і невідступне дотримання всіх приписів фахівця. Нам приємно, що звернення до лікаря Блажка В.С. було результативним для Вас. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки