Лікування раку підшлункової залози в Харкові

Рак підшлункової залози — це злоякісна пухлина з клітин залози. За підозри на пухлину підшлункової залози потрібна консультація онкохірурга.

Причини раку підшлункової залози

Онкологія підшлункової залози розвивається високозлоякісною. Карцинома підшлункової — це найбільш поширений вид злоякісних новоутворень залози.

Ризик розвитку злоякісної пухлини підшлункової залози вищий у чоловіків, у представників негроїдної раси, а також в осіб, найближчі родичі яких страждали на рак підшлункової залози. Причини раку підшлункової залози:

Рак підшлункової залози супроводжується поширенням метастазів у печінку. Наявність метастатичного поширення пухлини свідчить про пізні стадії онкологічного захворювання.

Симптоми раку підшлункової залози

Залежно від розташування пухлини розрізняють рак голівки, тіла, хвоста та проток підшлункової залози. Пухлини підшлункової можуть бути екзокринними (із клітин, що синтезують травні ферменти) та ендокринними (із клітин, що продукують інсулін).

Ендокринні пухлини підшлункової залози супроводжуються підвищеним синтезом інсуліну і, як наслідок, низьким рівнем цукру в крові. Симптоми раку підшлункової залози:

За появи одного або декількох перелічених симптомів необхідно перевірити підшлункову залозу на рак. За раку підшлункової залози четвертої стадії розвивається анемія, посилюються втрата ваги та слабкість.

Для діагностики раку підшлункової залози застосовується комп'ютерна томографія органів черевної порожнини. КТ-діагностика раку підшлункової залози дозволяє виявити пухлину, оцінити її розмір і розташування. Ендоскопічне обстеження шлунка (гастроскопія) необхідне для виключення раку шлунка, який також проявляється дискомфортом і болем у лівому підребер'ї.

Лікування раку підшлункової залози в Харкові

Лікування панкреатичного раку полягає у видаленні пухлини підшлункової залози. Хірургічне лікування раку підшлункової залози проводять в операційній медичного центру «ОН Клінік Харків».

Операція за раку підшлункової залози (панкреатодуоденектомія) проводиться під загальним знеболенням (наркозом). Панкреатодуоденектомія полягає у видаленні частини підшлункової залози та прилеглої ділянки дванадцятипалої кишки. Операція на голівці підшлункової залози дозволяє ліквідувати обструкцію (блок) жовчних проток та усунути жовтяницю.

Після видалення підшлункової залози за раку лікар призначає замісну терапію із застосуванням ферментів підшлункової залози, необхідних для травлення. У випадках вираженого болю в животі лікар може призначити знеболювальні препарати.

Записатися на прийом до хірурга та лікування раку підшлункової залози в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість консультації онкохірурга можна також на сайті або за телефоном.

Вовк Валерій Анатолійович
Вовк Валерій Анатолійович
Лікар відділення хірургії

Вартість лікування раку підшлункової залозиі у Харкові

Консультація хірурга
Консультація оперуючого лікаря-хірурга
Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
Консультація лікаря хірурга-ендокринолога
Консультація онкогінеколога
ОНЛАЙН Консультація онкогінеколога
Консультація онкохірурга
ОНЛАЙН Консультація онкохірурга
Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про хірургів ОН Клінік у Харкові

Чудовий лікар, уважний і кваліфікований. Дуже вдячна Вам!
Валентина , 20.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама