Лікування раку молочної залози у Харкові

Рак молочної залози — це злоякісне новоутворення, що розвивається із залізистих клітин грудей і клітин молочних проток, що відповідають за вироблення та виділення грудного молока. За підозри на пухлину грудної залози потрібна консультація онкохірурга.

Причини раку молочної залози

Розвитку онкології молочної залози може передувати наявність у грудях доброякісних новоутворень (кіста або фіброаденома молочної залози). Ризик формування онкологічного процесу в грудях збільшується з віком (у жінок, старших за 50 років). Причинами раку молочних залоз можуть бути генетична схильність (наявність раку грудей у ​​найближчих родичок), опромінення, прийом гормональних препаратів, куріння та зловживання алкогольними напоями.

Симптоми раку молочної залози

Рак грудей довгий час розвивається безсимптомно. Основною ознакою раку молочної залози є ущільнення в грудях.

Симптоми раку молочної залози з'являються на пізніх стадіях, тому кожній жінці необхідно проходити профілактичне обстеження грудей не рідше, ніж один раз на рік, для виявлення онкології на ранніх стадіях. Зовнішні ознаки раку молочної залози:

 • асиметрія грудей;
 • втягування соска;
 • ущільнення шкіри молочної залози (шкіра набуває вигляду лимонної кірки);
 • виділення із соска.

Залозистий рак грудей походить із клітин, що виробляють грудне молоко. Запальний рак молочної залози — це високозлоякісний вид пухлини, який швидко поширюється на всю молочну залозу та регіонарні лімфатичні вузли. Агресивний рак молочної залози може прогресувати до четвертої стадії протягом кількох місяців.

Обстеження грудей починається з огляду та пальпації (промацування) залоз. Діагностика раку молочної залози:

 • ультразвукове дослідження молочних залоз;
 • мамографія;
 • комп'ютерна томографія грудей;
 • аналізи на онкомаркери та рівні статевих гормонів;
 • біопсія новоутворень.

Рак молочної залози метастазує (поширюється) в легені, печінку, кістки та головний мозок. Метастази раку молочної залози в шкіру спостерігаються після перенесених хірургічних втручань.

Лікування раку молочної залози в Харкові

Лікування раку молочної залози проводиться хірургічно за допомогою операції з видалення пухлини грудей. Хірургічне лікування раку грудей доступне в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Залежно від розмірів новоутворення, операція за раку молочної залози може включати видалення пухлини грудей, а також видалення молочних залоз, прилеглих лімфатичних вузлів і грудного м'яза. Після видалення раку молочної залози рекомендовано мамопластику — пластичну операцію з відновлення зовнішнього вигляду грудей. Крім видалення грудної залози, за гормонозалежного раку грудей (пов'язаному з жіночими статевими гормонами) може знадобитися видалення яєчників.

Після видалення пухлин молочної залози жінці необхідно регулярно за призначенням лікаря проходити обстеження в онкохірурга з метою відстеження рецидивів онкології. За гормонозалежного раку молочної залози лікар може призначити прийом гормональних препаратів.

Записатися на прийом до хірурга та лікування раку молочної залози в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість операції з видалення раку молочної залози можна також на сайті або за телефоном.

Вовк Валерій Анатолійович
Вовк Валерій Анатолійович
Лікар відділення хірургії

Вартість лікування раку молочної залози у Харкові

Консультація хірурга
Консультація оперуючого лікаря-хірурга
Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
Консультація лікаря хірурга-ендокринолога
Консультація онкогінеколога
ОНЛАЙН Консультація онкогінеколога
Консультація онкохірурга
ОНЛАЙН Консультація онкохірурга
Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про хірургів ОН Клінік у Харкові

Чудовий лікар, уважний і кваліфікований. Дуже вдячна Вам!
Валентина , 20.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама