Орхіектомія (видалення яєчка) в Харкові

Яєчка — це органи чоловічої репродуктивної системи, відповідальні за дозрівання статевих клітин (сперматозодів) і продукцію чоловічих статевих гормонів. У разі тяжких вроджених і набутих захворювань яєчок проводять операцію з видалення яєчок (орхіектомію).

Показання до орхіектомії

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» проводять односторонню операцію з видалення яєчок у чоловіків. Видалення одного яєчка дозволяє зберегти фертильність чоловіка.

Орхіектомію в чоловіків проводять за тяжких травм мошонки. Інші показання до орхіектомії включають:

  • доброякісні та злоякісні новоутворення яєчка;
  • крипторхізм у дорослих (порушення процесу опущення яєчок у мошонку);
  • гіпоплазія (недорозвиненість) яєчка.

Орхіектомія також призначається за раку передміхурової залози з метою зменшити продукцію чоловічих статевих гормонів, знизити темпи прогресування онкологічного процесу і поширення метастаз раку простати. Доброякісна аденома простати в урології не є показанням до орхіектомії.

Орхіектомія (видалення яєчка) в Харкові

Ампутацію яєчка в Харкові проводить відділення приватної хірургії медичного центру «ОН Клінік Харків». Під час орхіектомії хірург робить надріз на шкірі мошонки, через який виробляє видалення сім’яників і висічення сім’яних канатиків. Операцію на яєчках виконують під загальним внутрішньовенним чи спінальним наркозом. Тривалість операції з видалення тестикул (яєчок), як правило, не перевищує годину.

Перед операцією з видалення яєчка необхідно записатися на первинну консультацію до хірурга, під час якої лікар вивчить скарги та проведе зовнішній огляд мошонки. Передопераційне обстеження включає:

  • клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі, спермограму;
  • електрокардіографію (ЕКГ);
  • ультразвукове дослідження (УЗД) органів мошонки;
  • консультацію терапевта.

У день проведення орхіектомії в призначений час необхідно приїхати до медичного центру. За 7-8 годин до хірургічного втручання слід утриматися від їжі.

Протезування яєчка в Харкові

За бажання чоловіка одночасно з видаленням тестикул може бути проведене протезування яєчка. Імплантація яєчок виконується з естетичною метою для збереження природного зовнішнього вигляду мошонки. Штучні протези чоловічого яєчка мають овальну форму та розмір, що відповідають натуральним параметрам органів.

Повне відновлення після операції на яєчку займає 1-2 місяці. У перші дні після проведення операції орхіектомії необхідно залишитися у стаціонарі медичного центру.

Наслідком орхіектомії може стати зниження рівня чоловічих статевих гормонів і безпліддя. Для підтримки гормонального фону після операції з видалення тестикул лікар може призначити замісну терапію (прийом таблетованих препаратів, що містять статеві гормони, відсутні в організмі).

Записатися на прийом до хірурга та на орхіектомію в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися ціну на орхіектомію можна також на сайті та за телефоном.

Вовк Валерій Анатолійович
Вовк Валерій Анатолійович
Лікар відділення хірургії

Вартість орхіектомії у Харкові

Консультація хірурга
Консультація оперуючого лікаря-хірурга
Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
Консультація лікаря хірурга-ендокринолога
Консультація онкогінеколога
ОНЛАЙН Консультація онкогінеколога
Консультація онкохірурга
ОНЛАЙН Консультація онкохірурга
Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про хірургів ОН Клінік у Харкові

Чудовий лікар, уважний і кваліфікований. Дуже вдячна Вам!
Валентина , 20.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама