Лікування раку тіла та шийки матки у Харкові

Рак тіла та шийки матки — це онкологічні захворювання жіночої репродуктивної системи. За підозри на онкологію матки потрібна консультація онкогінеколога.

Причини раку тіла та шийки матки

Рак шийки матки розвивається з передракових (фонових) захворювань, до яких належить справжня ерозія шийки матки, гіперкератоз і лейкоплакія шийки матки. Видалення передракових змін слизових оболонок шийки матки є профілактикою їхнього злоякісного переродження.

Причиною розвитку раку шийки матки є інфікування папіломавірусом людини (ВПЛ). Чинники ризику розвитку раку шийки матки:

  • ранній початок статевого життя;
  • куріння;
  • імунодефіцитні захворювання.

Пухлини тіла матки являють собою рак ендометрію (слизової оболонки матки). Рак епітелію матки розвивається у жінок із синдромом полікістозних яєчників, порушеннями обміну речовин (цукровим діабетом, ожирінням), артеріальною гіпертензією. Генетична схильність (рак яєчників або матки в найближчих родичок) сприяє розвитку ракової пухлини матки.

Симптоми раку тіла та шийки матки

Пухлини тіла та шийки матки тривалий час розвиваються безсимптомно. Основним симптомом раку шийки матки є кров'яні виділення зі статевих шляхів поза менструаціями, які можуть з'являтися після статевого акту (контактні кровотечі). Симптомом раку матки є рясні маткові кровотечі.

З метою раннього виявлення передракових і ракових захворювань матки кожній жінці необхідно проходити щорічне профілактичне обстеження у гінеколога. Діагностика раку шийки та тіла матки включає:

Кольпоскопія за раку шийки матки дозволяє виявити змінену ділянку слизової оболонки шийки матки. Комп'ютерна томографія дозволяє визначити розмір, розташування та стадію раку шийки матки. Під час біопсії визначається вид пухлини: аденоміоз матки, плоскоклітинний рак шийки матки. Інвазивний рак шийки матки — це пухлина, яка проростає у сусідні тканини та органи малого таза.

Лікування раку тіла та шийки матки в Харкові

Лікування раку матки проводиться хірургічно. Оперативне лікування раку тіла та шийки матки доступне в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

За онкології матки проводиться висічення пухлини та видалення матки (гістерорезекція). Вид операції на рак матки залежить від стадії пухлини та репродуктивних планів жінки. Видалення раку шийки матки називається конізацією шийки матки. Операція на аденокарциному матки, конізація шийки матки та гістерорезекція проводяться під загальним знеболенням (наркозом). Протягом 5-7 днів після втручання жінка залишається у стаціонарі медичного центру. Протягом п'яти років після лікування раку матки необхідно проходити регулярні огляди в онкохірурга для своєчасного виявлення рецидиву пухлини.

Записатися на консультацію онкохірурга та на лікування раку шийки та тіла матки в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном або через форму запису на прийом на сайті. Дізнатися вартість операції рак матки можна також на сайті або за телефоном.

Вовк Валерій Анатолійович
Вовк Валерій Анатолійович
Лікар відділення хірургії

Вартість лікування раку тіла та шийки матки у Харкові

Консультація хірурга
Консультація оперуючого лікаря-хірурга
Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
Консультація лікаря хірурга-ендокринолога
Консультація онкогінеколога
ОНЛАЙН Консультація онкогінеколога
Консультація онкохірурга
ОНЛАЙН Консультація онкохірурга
Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про хірургів ОН Клінік у Харкові

Чудовий лікар, уважний і кваліфікований. Дуже вдячна Вам!
Валентина , 20.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама