Лікування врослого нігтя і видалення нігтьової пластини в Харкові

Одним з найбільш ефективних методів лікування врослого нігтя є хірургічне втручання. Досвід і кваліфікація в проведенні операцій на нігті, які мають фахівці «ОН Клінік Харків», ​​дозволяють нам виконувати лікування ефективно, швидко і максимально безболісно. Процедура проводиться амбулаторно, під місцевою анестезією і з мінімальним травмуванням прилеглих тканин.

Атиповий ріст і вростання нігтьової пластини в навколишні м'які тканини - це оніхокріптоз. Патологія характеризується поступовим розширенням ростової зони нігтя і зміною зростання нігтьової пластини в бічних напрямках.

Найчастіше оніхокріптоз спостерігається на зовнішньому краї великого пальця ноги та супроводжується:

 • хворобливими відчуттями, що посилюються під час ходіння;
 • почервонінням;
 • набряком;
 • збільшенням кута нігтьової пластини;
 • потовщенням і тьмяністю нігтьової пластини.

Основна небезпека захворювання полягає в тому, що подальше вростання нігтя викликає розвиток гнійно-запального процесу і загрожує серйозними ускладненнями (абсцес, флегмона тощо). Особливо в зоні ризику знаходяться пацієнти з цукровим діабетом і порушеннями локального кровотоку (атеросклероз та ін.).

Поширеність даної патології обумовлена:

 • генетичною схильністю (надлишок м'яких тканин у піднігтьовій подушці);
 • плоскостопістю і вальгусною деформацією стоп;
 • травмами;
 • мікозами (ураження грибком викликає деформацію нігтьової платини: її потовщення і скручування);
 • носінням незручного взуття (особливо з вузькими носами);
 • різкими перепадами ваги.

Але основною причиною патологічного вростання нігтя є неправильно виконаний педикюр.

Ми настійно рекомендуємо не займатися самолікуванням і не застосовувати народні методи терапії, а звернутися по кваліфіковану допомогу за появи перших ознак патології. Ігнорування симптомів захворювання і пізнє звернення до хірурга нерідко стає причиною аномального розростання запалених м'яких тканин, розвитку інфекційного процесу в кістковій тканині та гангрени.

Як видаляють врослі нігті?

Терапія врослого нігтя залежить від причин патології, її стадії та загального стану здоров'я пацієнта. Хірургічне видалення оніхокріптозу може проводитися шляхом часткової резекції або ж видаленням відповідної ділянки ростової зони нігтя. Дана процедура дозволяє ліквідувати вогнище нагноєння, зупинити некроз і придушити активність мікотичної інфекції, що не тільки усуває проблему, а й попереджає її повторне виникнення.

Чи потрібно видаляти ніготь, вражений грибком?

Істотна деформація нігтя або значне його ураження грибком передбачають повне видалення нігтьової платини. У ситуації, якщо видалення врослого нігтя виявилося недостатнім заходом і виник рецидив, то хірурги проводять повне видалення нігтя разом з усією зоною зростання, з подальшою пластичною операцією закриття дефекту клаптем шкіри.

Тривалість і склад курсу лікування після видалення нігтя залежать від стадії захворювання, наявності приєднаної інфекції та супутніх захворювань, тому в кожному випадку розробляються індивідуально. За повного дотримання рекомендацій лікаря і відсутності ускладнень період загоєння операційної рани триває близько тижня.

У відділенні хірургії медичного центру «ОН Клінік Харків» практикується індивідуальний підхід до пацієнтів, ми маємо великий досвід проведення хірургічних процедур і післяопераційного лікування. Щоб записатися до нас на консультацію або виконання видалення врослого нігтя, залиште заявку на сайті медичного центру або зателефонуйте нам за вказаними номерами телефону.

Вовк Валерій Анатолійович
Вовк Валерій Анатолійович
Лікар відділення хірургії

Вартість лікування врослого нігтя у Харкові

Консультація хірурга
Консультація оперуючого лікаря-хірурга
Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація торакального хірурга
ОНЛАЙН Консультація хірурга
Консультація лікаря хірурга-ендокринолога
Консультація онкогінеколога
ОНЛАЙН Консультація онкогінеколога
Консультація онкохірурга
ОНЛАЙН Консультація онкохірурга
Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультація хірурга за кордон

Лікарі відділення хірургії ОН Клінік Харків

Відгуки про хірургів ОН Клінік у Харкові

Видаляла у Олександра Кочеровського фібропапілому у січні і залишилася дуже задоволеною. Як людина лікар дуже приємний як хірург, так взагалі супер акуратний. Ні під час операції ні після неї я не відчула жодних болючих відчуттів. Шрамик дуже швидко гоїться і ніяк не турбує. Ще дуже порадувало як Олександр спілкувався зі...
Настя , 15.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Статті медичного довідника з хірургії

Адреса: Харків, Московський проспект, 257

ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама