Усі відгуки ОН Клінік

Доброго дня ! Чому на позитивні відгуки Ви відповідаєте а на мій негативний Ви не відповіли …..хотіла б отримати відповідь
Юлія
Харків, 28.07.2021
Оцінка:
Соболь Светлана Георгиевна замечательный врач! После обращения в клинику, чёткая диагностика и решение проблемы, спасибо большое!
Сорокина Анна
Харків, 27.07.2021
Оцінка:
Усе було чудово, лікар поставився з розумінням, був дуже ввічливий і привітний.
Анна
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Некомпетентный врач, который назначает некорректные анализы и стоит людям здоровья. Сначала это была моя мама, которой в 2013 при определении гепатита С было назначено УЗИ печени вместо фибро-теста. УЗИ показало (ошибочно) хорошее состояние органа и дало нам ложное ощущение временной безопасности. Спустя время оказалось, что УЗИ в том случае было совершенно неинформативно, но время уже было упущено. Мама стала ей неинтересна, как пациент, как только стало ясно, что на тот момент она не могла позволить себе очень дорогостоящее лечение. Потом это была я сама (конечно, до того, как нам стало известно, чего нам стоил мамин визит к Э.Ю.). После окончания антибиотикотерапии для эрадикации хеликобактерной инфекции и при том, что у меня все ещё оставалось ощущение кома в пищеводе, Фроловой были прописаны лекарства, которые применяются … в психиатрии для лечения шизофрении. В гастроэнтерологии они используются редко и второстепенно. На этот раз мне повезло, потому что в аптеке мне просто отказались это лекарство продать. Это натолкнуло меня на мысль, что с ними что-то не так и, ознакомившись с побочными эффектами, я пришла в ужас (среди прочего перестройка гормонального фона вплоть до начала лактации при отсутствии беременности). Это при том, что на рынке есть абсолютно безопасные аналоги для применения именно в гастроэнтерологии. На каком основании она решила, что мне нужны лекарства от «головы» я не могу сказать, т. к., насколько мне известно, я пока что ещё выгляжу и веду себя вполне адекватно. К сожалению, так случилось, что мы попали именно к ней, о чем вся семья теперь очень жалеет. Я бы не рекомендовала никому.
Ирина
Харків, 27.07.2021
Оцінка:
Була в лабораторії на Московському пр-ті, 257, на забірному пункті. Медперсоналом залишилася дуже задоволена. Швидко, уважно, конкретно все розповіли, де, як і за скільки. Всім здоров'я.
Тамара Гриценко
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тамаро. Дякуємо за позитивну зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше відвідала ЗП "ОН Лаб". Ще записуючись на прийом, була здивована, що мені відповіли о сьомій ранку, це зручно. Прийом відбувся вчасно, оперативно, працівники медзакладу дуже відповідальні і доброзичливі. Дуже вдячна за оперативність, увагу та доброзичливість. Рекомендую всім, кому потрібно.
Тараненко Софія
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за позитивний відгук. Один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта і знаходять індивідуальне рішення кожної проблеми. Нам приємно, що після візиту в наш медцентр у Вас залишилися тільки позитивні враження. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені треба було пройти фахівців в певний термін, всього два тижні перебуваю в Україні. Звернулася в "ОН Клінік", так як можна відразу здати аналізи, пройти УЗД і потрапити до лікарів. Дуже сподобався доктор УЗД Кузик Ігор Володимирович, грамотний фахівець. Також була на консультації у лікаря-трихолога Устинської Інни Іванівни і терапевта Кудринської Марії Федорівни. Доктора все докладно пояснили, що мені робити далі. Клінікою і обслуговуванням залишилася задоволена.
Олена
Миколаїв, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В черговий раз відвідала "ОН Клінік", гінеколога Саморай Людмилу Іванівну. Дуже приємний лікар, компетентний, уважний. Все доступно розповіла, пояснила схему лікування. Дуже сподобалася Шумовська Анфіса Георгіївна, хороший лікар УЗД, уважно і акуратно провела огляд. Всі дівчатка на рецепції дуже уважні, привітні. Бажаю клініці процвітання! Буду всім Вас рекомендувати.
Катерина
Миколаїв, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Згідні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике ON Clinic за обслуговування, уважний персонал. Особлива подяка клініці за те, що приймають за попереднім записом (тобто черг у клініці немає).
Літвінова Анна
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити подяку за ввічливе, уважне і тактовне обслуговування персоналом даної "ОН Клінік" на 23 Августа, 32/20. Неодноразово зверталася і збираюся звертатися далі. Спасибі велике, дуже вдячна.
Свитник Валентина
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Юлія
Харків, 26.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обстежувалася через гормональні проблеми (через прийом невідповідних нейролептиків, виписаних психіатром) у Кучер Дар'ї Миколаївни ще в грудні. Швидко визначила причину проблеми, пояснила мені все, що відбувається зі мною, доступною для мене мовою. Також дуже чуйно поставилася до мого ментальному здоров'я. Зараз ходжу до неї на обстеження з інших причин, але вона добре мене пам'ятає, цікавиться моїм прийомом препаратів і питає, як протікає моє лікування і що з моїм ментальним станом. Дуже вдячна такій чуйності і турботі, дуже вдячна всій своєчасно наданій професійній допомоі. Дякую!
Валерія
Миколаїв, 26.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу довіру. Раді знати, що в особі нашого лікаря Кучер Дар'ї Миколаївни Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я і залишилися задоволені результатом. Ми розуміємо, наскільки важливим є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік