Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Усі відгуки ОН Клінік

Хочу сказать огромное спасибо Руфановой Анне Анатольевне (доктор-проктолог), которая спасла меня в прямом смысле. Геморрой наверное самая распространённая проблема большого города, ведь основная часть населения - это офисные сотрудники, и я в том числе. Было страшно перед первым приёмом, а оказалось бояться нечего. Проходила курс процедур по лечению геморроя с помощью инфракрасной коагуляции и лечения латексными кольцами (латексное лигирование) - звучит страшно, а на деле 1-2 минуты процедура занимает. Жалею, что не обратилась раньше, и тянула до последнего. Но теперь, каждые пол года на проверочный осмотр. Ведь нет ничего важнее здоровья!
Анастасия, Дніпро, 23.01.2020
Звернулася в ОН Клінік до трихолога Томинець О.В. зі скаргами на стрімке випадіння волосся. Лікар оглянула із застосуванням трихоскопії, призначила план лікування. Проходжу курс мезотерапії. На даний момент виконано 8 процедур. Ефект хороший.
Наталія, Ужгород, 23.01.2020
Багато років турбували проблеми з загостренням геморою, утворенням анальних тріщин. Звернулась до «ОН Клінік», де отримала повноцінне обстеження (аноскопія і відеоректороманоскопія), які доречі виявилися не болючими процедурами. Лікар Полянський П.А. встановив діагноз «геморой 3 стадії та хронічна тріщина.» Було порекомендовано новий метод лікування «лазерна вапоризація». Оперативно проведена маніпуляція дала позитивний результат з коротким реабілітаційним періодом. Бажаю тим, хто страждає подібним недугом, не боятися і сміливо наважуватись на лікування. Лікар який оперував мене, Полянськи П.А., надав впевненості з першої хвилини, підтримував на всіх етапах лікування, дуже вдячна йому за професіоналізм, людяність, вважаю його лікарем «від Бога».
Катерина, Ужгород, 22.01.2020
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за розгорнутий відгук. Нам приємно, що наш спеціаліст допоміг Вам позбутися від неприємної проблеми. Сучасні малоінвазивні методики лікування проктологічних проблем, які застосовуються в нашій Мережі, дозволяють пацієнту в короткий термін покращити якість життя без зміни звичного графіку, не потребують лікарняного листата та мають короткий термін реабілітації, у порівнянні зі звичайним хірургічним лікуванням. Сподіваємось, що Ваш відгук буде корисним для потенційних пацієнтів, які намагаються визначитись з вибором лікаря та медичного закладу. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Питання вирішили,претензій більше немає,повернули гроші за лосьйон.
Юрій, Ужгород, 21.01.2020
Дуже приємний лікар Пушкар С.М. Багато чула позитивного про цього лікаря, пішла на консультацію, залишилася задоволена. Грамотний, уважний і дуже приємний як людина
Аліна, Харків, 21.01.2020
Добрий день, Аліна. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що наші фахівець зміг виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалася клініка! Чисто, затишно, приємна дівчина Дарья на ресепшені. Лікар-дерматолог Борзенко В. С. виявився дуже приємним, професійним лікарем. Швидко оглянув і перевірив родимку. Заспокоїв, розповів подальші дії і навіть порадував історією. Однозначно порекомендую і клініку, і лікаря знайомим.
Олена, Миколаїв, 21.01.2020
Добрий день, Олена. Дякуємо Вам за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Борзенко Вадима Сергійовича. Сучасна діагностика і лікування в наших центрах - це результативно, якісно і комфортно. На своєму досвіді Ви в цьому переконалися. Сподіваємося, Ваш відгук буде корисний для багатьох потенційних пацієнтів. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування в клініці на високому рівні організації, все чітко, не губиться зайвий час. Проходила лікування у доктора Пушкар С.Н- точно поставлений діагноз, правильно призначене лікування, в результаті весь дискомфорт протягом тижня пройшов. Дякую.
Тетяна, Харків, 21.01.2020
Добрий день, Тетяна. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта і комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря Гуменюк Олександру Миколайовичу з діагнозом 4-ої стадії геморою. Було призначено лікування легування латексними кільцями. Лікуванням залишився дуже задоволений і зовсім не болісно. Спасибі, лікарю Олександру Миколайовичу, медсестрам Саші і Каті, і Олені адміністратору.
Альберт, Миколаїв, 21.01.2020
Добрий день, Альберт. Дякую за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Гуменюка О.М. Малоінвазивні методики, які використовуються у нас в медичному центрі, дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Миколаїв». Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю з великої літери Шканд Тетяну Вітальевну. Дуже компетентний, уважний, професійний лікар і прекрасна людина. Кожний прийом розумію, що зробила правильний вибір. Це дійсно її покликання !!!!!
Оксана, Харків, 21.01.2020
Добрий день, Оксана. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що в особі фахівця Тетяни Віталіївни Шканд Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю рентгенолога Ерсамбетову Олексію Олеговичу. Дуже кваліфікований і уважний лікар. Все пройшло швидко і комфортно.
Оксана, Харків, 21.01.2020
Добрий день, Оксана. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашого фахівця було результативним і комфортним для Вас. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чисто заробляють гроші на людях,ціни космос,навязали дорогий лосьйон за 1250грн,який реально коштує 700грн в Україні,Яка може бути довіра до лікаря який в тобі бачить тільки засіб для свого збагачення,ніякої допомоги немає.
Юрій, Ужгород, 21.01.2020
Потрапила я в ОН Клінік у важкому стані в неділю, на останній прийом до Трубенка Сергія Миколайовича. Який мене і врятував, в прямому сенсі цього слова. Провівши огляд, він відправив мене на УЗД (так як все було зовсім недобре, він був присутній на ньому). Якимось дивом йому вдалося відправити мої аналізи (неділя, короткий день), які взяли тут же. Отримавши їх, призначив лікування, дав рекомендації, перевірив що ми зрозуміли що і як робити. І це все Незважаючи на те що, час його прийому давним-давно закінчилося (півтори години назад). Більш того мені відразу зробили перші два уколи з листа призначень. Марина, дуже уважна медсестра, ще раз пояснила що з чим змішувати, і як колоти. За дві години мені провели повну діагностику мого стану, з усіма аналізами, призначенням лікування, і ін'єкціями. Більш того, наступного дня надійшов дзвінок з колл центру. На прохання Сергія Миколайовича, дівчатка цікавилися моїм самопочуттям. Я щиро рекомендую Сергія Миколайовича, як не байдужого, і уважного лікаря, що приймає обґрунтовані рішення, засновані на результатах аналізів.
Васильєва Юлія, Харків, 20.01.2020
Добрий день, Юлія. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Трубеко С.Н. є одними з провідних фахівців нашої Мережі, за плечима якого великий клінічний досвід і безліч вдячних пацієнтів. Згодні з Вами, Сергій Миколайович комплексно підходить до діагностики та лікування, приймаючи до уваги індивідуальну ситуацію кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Також в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє ефективності лікувального процесу. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік