Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Усі відгуки ОН Клінік

Хочу написати своє враження від медичного центру ОН Клінік. Чудова атмосфера паную в клініці, дівчата на рецепції дуже привітні та чуйні, дякую вам дівчата). Звернулася я з проблемою висипів на шкірі (ліце), мене прийняла лікар Устинська Інна Іванівна, лікар дійсно вищої категорії, оглянула мою проблему, порекомендувала здати декілька аналізів, після чого був поставлен діагноз та назначено лікування, також дали рекомендації. Лікар компетентний у своїй справі, я задоволена. Відтепер я ваш клієнт))) Дякую!!!
Валентина, Миколаїв, 23.10.2020
Оцінка:
Полянський П.А. професіонал своєї справи. Звернувшись до нього, я вирішив свою проблему – тромбоз. Видалення трамбованого вузла минуло безболісно і не зайняло багато часу. Рекомендую On Clinic усім, хто має схожу проблему.
Михайло, Ужгород, 23.10.2020
Оцінка:
Я мама Артема і хочу написати про свої враження від лікаря гастроентеролога Микусько-Петрову Ольгу Зосимовну. В клініку звернулись з болем в животі, зробили відповідні аналізи призначені педіатром. Ольга Зосімовна нас прийняла з посмішкою. Поставила діагноз Диспепсія (цьому приділю особливу увагу. Диспепсія 8-мирічній дитині). Оскільки я не лікар то це відповідно мене не здивувало але дуже здивувало лікарів в яких ми були на прийомів згодом. Даний діагноз ставиться дітям раннього віку. Але це ще нічого. Вона призначила лікування на 10 днів. Проте болі стали частішими і більш різкішими, тому звернулись з направленням до неї в обласну дитячу лікарню, де вона працює, після чого вона призначила лише пробіотики та каплі від вздуття. Через три дні стало ще гірше і зранку ми примчали з болем до неї. Але вона не прийняла нас і навіть слухати не хотіла. Підходили тричі, дитина плакала від болю на лавочці в відділенні, а їй було байдуже. Тому це людина не лише поганий лікар але і байдужа та безсовісна. На даний час ми знайшли іншого лікаря але болі уже за час лікування в неї з'явились в районі шлунка, а при першому звернені були лише в районі пупка і слабкі. Тому категорично не рекомендую нікому Микусько-Петрову Ольгу Зосимовна. Бережіть своїх дітей, особливо від таких лікарів.
Артем, Миколаїв, 22.10.2020
Оцінка:
Звернулися до лікаря дерматолога Христофора В.О. з висипом на шкірі. Консультацією залишилися задоволені. Оглянув добре, пояснив причини виникнення, призначив лікування та надав рекомендації по догляду. призначив додаткове обстеження УЗД. Лікарем як спеціалістом залишилися задоволені.
Ірина, Полтава, 22.10.2020
Оцінка:
Сьогодні вакцинували дитину. Лікар-педіатр Чвертка О.О. була уважна до дитини, запитала про реакцію на попередню вакцину, дала декілька корисних порад щодо догляду за дитиною. В подальшому будемо звертатися до клініки.
Виктория, Полтава, 22.10.2020
Оцінка:
Мені порекомендували звернутися в ОН Клінік Ужгород, я записалася і попала до лікаря Полянського Павла Антоновича, він мене обстежив поставив діагноз друга стадія геморою з ускладненням, на що було проведено лікування лазером (вапоризація). Я дуже вдячна лікарю, лікар дуже хороший і відповідальний, професіонал своєї справи, дуже рекомендую.
Оксана, Ужгород, 20.10.2020
Оцінка:
Я задоволена обслуговуванням. Після лікування повторно пройшла ФГДС , лікування ефективне, стан значно краще, виразка зарубуювалася. Дякую Вашим спеціалістам за їх професійність. Пройшла гастроскопію в лікаря Потапенко М.В.
Марина, Полтава, 19.10.2020
Оцінка:
Я звернулася в "ОН Клінік" до лікаря Манжули Екатерини Миколаївни. Лікар мені дуже сподобалась, все було чітко, зрозуміло, а головне не боляче. Гарне відношення до клієнта. В разі інших випадків, я б знову звернулася в "ОН Клінік".
Маргарита, Полтава, 19.10.2020
Оцінка:
Звернулася в Он Клінік зробити обстеження нирок. Я залишилася задоволення якістю наданих послуг. Лікар кваліфіковано зробила узі, надала всю інформацію, яка мене цікавила. Я задоволена роботою Ірини Олексіївни Величко. Вона гарний спецвіаліст.
Валентина, Полтава, 19.10.2020
Оцінка:
Пройшла лікування в лікаря-дерматолога Черняк Наталії Олександрівни. Зверталися неоднарозово, приводила на консультацію чоловіка, доньку. Лікар привітна, доброзичлива, уважна до пацієнта, а найголовніше (для кожного пацієнта) компетента людина. На жаль, це рідкість на сьогодні. Дуже приємно, що саме тут працює професіонал своєї праці.
Валентина, Суми, 19.10.2020
Оцінка:
Здавали з чоловіком аналізи. Результати обіцяли прислати на пошту. Не прислали. Та ж ситуація була в клініці на пр. Гагаріна.
Ніна, Харків, 19.10.2020
Оцінка:
Добрий день, Ніна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашій клініці - одне з пріоритетних завдань. Хочемо зазначити, пацієнт отримує результати на адресу електронної пошти, яку залишає в клініці. Ми раді, що питання було вичерпано. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ніхто не бере слухавку. Приберіть номера телефонів,не ганьбіть себе,стидоба,а не клініка.
Олена, Харків, 18.10.2020
Оцінка:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік