Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Усі відгуки ОН Клінік

Денег выкачали много, результата никакого! Болело полголовы, анализов сдала много, к врачу ходила, спасибо за выписанные витаминки, но не помогло! Уважаемые врачи, вы, прежде чем лечить, научитесь хотя бы грамотно писать те самые заключения! Спасибо врачам, но не этой клиники! Обращаться за помощью не рекомендую, не помогут!
Татьяна, Харків, 29.03.2020
Звернувся в мед.центр «ОН Клінік Ужгород» до лікара-проктолога для лікування геморою. Вирішити мою проблему мені допоміг чудовий лікар Худинець Михайло Михайлович. Вже під час першого прийому-консультації він розповів про методи лікування цього захворювання, і ми зупинилися на способі видалення за допомогою силіконових кілець. Вже після чотирьох візитів я повністю вилікувався. Процес лікування абсолютно безболісний, не займає багато часу і не відривав мене від моєї роботи. Я дуже вдячний лікарю Худинець М.М. за його професійну допомогу.
Юрій, Ужгород, 27.03.2020
Постоянно нужно сидеть в очереди. К врачу в очереди, на сдачу анализов - в очереди. Зачем я записываюсь на определенное время, чтоб сидеть по пол часа?
Ирина, Харків, 26.03.2020
Педіатр Ольга Юріївна Жмура уважний та приємний у спілкуванні лікар. Відвідали ОН Клінік з метою вакцинації дитини 2 роки, вакциною Менактра. Мені сподобалась якість вакцинації в ОН Клінік. Це набагато простіше і приємніше ніж вакцинація у дер. поліклініці. Медсестра що вакцинувала уважна та привітна до дитини. Окрім того медсестра відповіла на всі питання, що стосувалися якості вакцини її сертифікатів та зберігання.
Анастасія, Миколаїв, 26.03.2020
Дуже подобається клініка, лікарі професіонали, залишилися задоволені лікарем Столяровою, підкажіть чи буде вона приймати на цьому тижні?
Ірина, Одеса, 25.03.2020
Добрий день, Ірина. Дякуємо за позитивний відгук. Хочемо зазначити, актуальну інформацію з прийому фахівців можна уточнити звернувшись на контактний центр клініки за номером телефону 0 800 30 17 30. Відгук для всіх буде корисніше, якщо він дійсно від реального пацієнта. Будь ласка, ідентифікуйте себе будь-яким зручним для Вас способом: по e-mail [email protected], або ж продовживши публічний діалог на цьому сайті, написавши номер карти, час і дату відвідування лікаря. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нажаль негативний відгук про прийом проктолога Кутепової Катерини Володимирівни. Я обрала лікаря жінку, бо це дуже делікатний напрямок обстеження. Лікар на прийомі був не дуже привітний, якийсь розтратований. У розмові відчувалась напруга та недоброзичливість. Мені було і так складно психологічно, так іще і лікар, який повинен створити атмосферу довіри та спокою, робить все,щоб людина встала та вийшла. Коли дійшло до огляду, то знов лікар був грубий в своїх висловлюваннях, коли реально було боляче, вона не заспокоювала, а навпаки. Я не кажу що треба "сюсюкатись" з пацієнтами та в порівнянні з іншими лікарями цієї клініки, вона була занадто не привітна. Я йду в платну сучасну клініку за свої кошти. Я хочу отримувати окрім якісного обстеження ще і гарне ставлення як до пацієнта. Якщо для мене це було не важливо, то б пішла у звичайну лікарню в чергу.
Олександра, Харків, 24.03.2020
Щиро вдячна лікареві Худинець М.М. ОН Клініки за професійне вирішення моєї проблеми, яка тривожила мене протягом 4-х років. За рекомендацією однієї знайомої звернулася до вище вказаного лікаря. Вразило приємне ставлення усього персоналу. Тут проявляють ввічливість, тактовність, працюють злагоджено. Михайло Михайлович виконав безболісно усі процедури, заспокоїв. Дякую усім за чуйне ставлення!
Ганна Юріївна, Ужгород, 24.03.2020
В 2016 году после обращения к доктору Пузако Н.Г., диагностировала кисту и направила в отделение. Благодаря этому меня во время прооперировали, т.к. киста имела пограничное состояние и могла стать причиной тяжелой болезни. В ноябре 2019 года, я пришла на профилактический прием к доктору Пузако.Н.Г., к счастью всё хорошо. Замечательный, внимательный, опытный доктор. Рекомендую всем женщинам, с таким доктором нет места комплексам:)
Наташа, Маріуполь, 23.03.2020
Дякую Надії Степанівній у вирішенні моєї делікатної проблеми. Я рада,що обрала саме цю сучасну клініку, бо саме тут мене вислухали, порекомендували найкраще, вирішили і вилікували мою жіночу проблему, проконсультували, дали настанови, і найголовніше чого всі можливо бояться у приватних клініках - це кошти. Скажу відверто, ціни не високі, вони насправді такі як і всюди, але головне тут - це відношення до пацієнта!❤ Ввічлива та приємна адміністратор, чудові лікарі, хороша та сучасна клініка Ужгорода. Рекомендую цю клініку як найкращу на Мою думку в місті. Дякую.
Віталія, Ужгород, 23.03.2020
Хочу поблагодарить нашего любимого доктора-педиатра клиники на Пушкинской- Сырбу Татьяну Владимировну! 😘Спасибо Вам за Ваш труд! Мы доверяем Вам самое ценное что есть у нас -нашего ребёнка! Спасибо за здоровье нашей доченьки!!! 👧 на приём к доктору мы идём с большим удовольствием, ведь он начинается всегда с обнимашек🤗...ну а потом по факту, без лишних назначений, но с очень внимательным досмотром🧐😀!
Татьяна, Харьков, 38 лет, Харків, 23.03.2020
Клініку відвідуємо всією сім’єю. Дуже задоволені. Сьогодні вперше були у дитячому відділені. Також все сподобалось. У відділенні тепло, чисто, багато іграшок на різний вік. Доці дуже цікаво. Були у ортопеда Попова Є. В. Лікар відповів на всі питання, які мене турбували, дав рекомендації. Обов’язково будемо звертатися ще за необхідністю.
Юлія, Миколаїв, 20.03.2020
Обращалась к проктологу Кочеровскому А.И. квалифицированный доктор, мастер своего дела. Была сделана операция по удалению бахромки, после которой чувствую себя замечательно!) Спасибо большое доктору за оказанную мне помощь.)
Марина, Харків, 19.03.2020