Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Усі відгуки ОН Клінік

23.04.21 Врач раэговаривает с тобой как с дебилом, это не госклиника бесплатная, чтоб ожидать такое хамское отношение. Я плачу деньги и ожидаю получить кроме услуги Сервис, на враче проводящем КТ он просто рухнул.. рекоммендую руководству обратить внимание. Обидно будет , если пишу в никуда
23.04.21 Врач раэговаривает с тобой как с дебилом, это не госклиника бесплатная, чтоб ожидать такое хамское отношение. Я плачу деньги и ожидаю получить кроме услуги Показать весь отзыв Сервис, на враче проводящем КТ он просто рухнул.. рекоммендую руководству обратить внимание. Обидно будет , если пишу в никуда
Алексей, Харків, 23.04.2021
Оцінка:
Була на прийомі в гінеколога Кучер Д. , дівчина молода, але дуже уважна, все пояснила, зайвого не призначала. Мені сподобалась вона. А лікування покаже)))
Була на прийомі в гінеколога Кучер Д. , дівчина молода, але дуже уважна, все пояснила, зайвого не призначала. Мені сподобалась вона. А лікування покаже)))
Тетяна, Миколаїв, 23.04.2021
Оцінка:
Була проблема з гемороєм. Потрапивши до лікаря Кудлай С.П. моя проблема вирішилася. Дякую за професіоналізм і гарне поводження.
Була проблема з гемороєм. Потрапивши до лікаря Кудлай С.П. моя проблема вирішилася. Дякую за професіоналізм і гарне поводження.
Васиф, Дніпро, 22.04.2021
Оцінка:
Добрий день. У наших медцентрах використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють позбутися від геморою без відриву від звичного способу життя. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Курницької Світлани Миколаївни. Дуже задоволена. Лікар ретельно оглянув, вислухав усі скарги, призначив необхідні аналізи і все детально пояснив. Дуже допоміг виявити всі проблеми та призначив лікування. Лікар дуже важливий і приємний. Величезне спасибі!!!
Була у лікаря Курницької Світлани Миколаївни. Дуже задоволена. Лікар ретельно оглянув, вислухав усі скарги, призначив необхідні аналізи і все детально пояснив. Дуже допоміг виявити всі Показать весь отзыв проблеми та призначив лікування. Лікар дуже важливий і приємний. Величезне спасибі!!!
Олена, Одеса, 22.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Комфорт наших пацієнтів і якісне медичне обслуговування - це одні з основних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у невролога Розумной Алли Сергіївни. Прийом пройшов на високому рівні, лікар компетентний, уважний, добре ставиться до пацієнтів. Також була у сімейного лікаря Кудринскької Марії Федорівни. Лікар призначила мені пройти обстеження, лікар уважно оглянула, вислухала. Я залишилась задоволена лікарями та клінікою.
Сьогодні була на прийомі у невролога Розумной Алли Сергіївни. Прийом пройшов на високому рівні, лікар компетентний, уважний, добре ставиться до пацієнтів. Також була у сімейного Показать весь отзыв лікаря Кудринскької Марії Федорівни. Лікар призначила мені пройти обстеження, лікар уважно оглянула, вислухала. Я залишилась задоволена лікарями та клінікою.
Світлана, Миколаїв, 22.04.2021
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді знати, що наші лікарі змогли виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зіткнулася з проблемою, про яку не говорять. Мені терміново потрібен був проктолог і я хотіла, щоб це була жінка. За порадою знайомої звернулася в ОН Клінік, до Руфанової А. А. Вона справжній позитивчик, дуже уважна, акуратна, після видалення геморою все лікування чітко розписала. Тепер я не боюся проктологів! Спасибі, Анно Анатоліївно, за Ваші золоті ручки! Раджу всім доктора Руфанову А.А.
Зіткнулася з проблемою, про яку не говорять. Мені терміново потрібен був проктолог і я хотіла, щоб це була жінка. За порадою знайомої звернулася в ОН Показать весь отзыв Клінік, до Руфанової А. А. Вона справжній позитивчик, дуже уважна, акуратна, після видалення геморою все лікування чітко розписала. Тепер я не боюся проктологів! Спасибі, Анно Анатоліївно, за Ваші золоті ручки! Раджу всім доктора Руфанову А.А.
Наталія, Дніпро, 22.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за ваш відгук. Спеціаліст Руфанова А.А. досвідчений, уважний і висококваліфікований лікар, у професійних якостях якої Ви переконалися на власному досвіді. У нашій Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування геморою, які дозволяють обійтися без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
За порадою друзів звернулася в ОН Клінік. Залишилася дуже задоволена. Зверталася до лікарів: ЛОР лікар Юшенко В. В., невролог Розумна А. С., сімейний лікар Кудринська М. Ф., в кабінет забору крові, дуже чуйна медсестра Ковальова Ольга, і в кабінеті УЗД Молдованенко О. Б., Кузик І. В. Дівчата на ресепшені дуже чуйні. Висловлюю від щирого серця всім співробітникам подяку. Так тримати!!!
За порадою друзів звернулася в ОН Клінік. Залишилася дуже задоволена. Зверталася до лікарів: ЛОР лікар Юшенко В. В., невролог Розумна А. С., сімейний лікар Кудринська Показать весь отзыв М. Ф., в кабінет забору крові, дуже чуйна медсестра Ковальова Ольга, і в кабінеті УЗД Молдованенко О. Б., Кузик І. В. Дівчата на ресепшені дуже чуйні. Висловлюю від щирого серця всім співробітникам подяку. Так тримати!!!
Інна, Миколаїв, 22.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за відгук. Дійсно, лікарі "ОН Клінік Миколаїв" комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, з огляду на особливості кожного. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом спостереження у наших фахівців. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася з делікатною проблемою геморой ІІ стадії з великою кількістю гемороїдальних вузлів. Звернулась до лікаря Будул В.В. В ході огляду мені була запропонована лазерна вапоризація. Огляди і всі подальші дії, враховуючи операцію, проходили безболісно. Лікар підтримував зв’язок впродовж всього одужання. Тож рекомендую лікаря Будул В.В. Дуже ввічливий і кваліфікований спеціаліст. Також хочу відзначити лікаря гастроентеролога Гарчар В.П. Рекомендую On Clinic всім.
Я звернулася з делікатною проблемою геморой ІІ стадії з великою кількістю гемороїдальних вузлів. Звернулась до лікаря Будул В.В. В ході огляду мені була запропонована лазерна Показать весь отзыв вапоризація. Огляди і всі подальші дії, враховуючи операцію, проходили безболісно. Лікар підтримував зв’язок впродовж всього одужання. Тож рекомендую лікаря Будул В.В. Дуже ввічливий і кваліфікований спеціаліст. Також хочу відзначити лікаря гастроентеролога Гарчар В.П. Рекомендую On Clinic всім.
Любов, Ужгород, 22.04.2021
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за розгорнутий відгук і високу оцінку роботи наших спеціалістів. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками, які використовуються у нас в медцентрі, дозволяють отримати якісну медичну допомогу. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу выразить благодарность и порекомендовать гинеколога Буравель Богдану Александровну. Она с огромным пониманием отнеслась к моим жалобам, прекрасно поняла мое состояние. Хочется отметить доброжелательность, внимательность и профессионализм врача в своем деле. Мой следующий визит будет только к этому врачу.
Хочу выразить благодарность и порекомендовать гинеколога Буравель Богдану Александровну. Она с огромным пониманием отнеслась к моим жалобам, прекрасно поняла мое состояние. Хочется отметить доброжелательность, внимательность Показать весь отзыв и профессионализм врача в своем деле. Мой следующий визит будет только к этому врачу.
Вовк Александра, Харків, 21.04.2021
Оцінка:
Була на УЗД у Федоровської Вікторії В'ячеславівни не вперше, як завжди все точно, акуратно і уважно. Дякую!
Була на УЗД у Федоровської Вікторії В'ячеславівни не вперше, як завжди все точно, акуратно і уважно. Дякую!
Ольга, Миколаїв, 21.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Раді, що діагностична процедура була для Вас інформативною і зрозумілою, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-пульманолога Гапонової І. В. Дуже уважний фахівець. Відразу видно, що професіонал своєї справи. Відповіла на всі питання, дала вичерпну інформацію з усіх питань. Величезне дякую!!! Також хочу відзначити уважне та оперативне обслуговування на ресепшені. Отримала професійне обслуговування і позитивні емоції. Дякую! Всім рекомендую.
Була на прийомі у лікаря-пульманолога Гапонової І. В. Дуже уважний фахівець. Відразу видно, що професіонал своєї справи. Відповіла на всі питання, дала вичерпну інформацію з Показать весь отзыв усіх питань. Величезне дякую!!! Також хочу відзначити уважне та оперативне обслуговування на ресепшені. Отримала професійне обслуговування і позитивні емоції. Дякую! Всім рекомендую.
Інна, Дніпро, 21.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці та створені комфортні умови на кожному етапі перебування в медичному центрі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря-проктолога Жмелюка Владислава Геннадійовича з проблемою геморою. Лікар провів огляд, виявив проблему і призначив курс лікування, а саме радіохвильовим апаратом Сургітрон. Відчуваю себе добре, всі процедури проходили безболісно. Лікарем задоволена, він був уважний, було все дохідливо, зрозумілі всі напавлення і рекомендації лікаря. Раджу звертатися до цього фахівця.
Звернулася до лікаря-проктолога Жмелюка Владислава Геннадійовича з проблемою геморою. Лікар провів огляд, виявив проблему і призначив курс лікування, а саме радіохвильовим апаратом Сургітрон. Відчуваю себе Показать весь отзыв добре, всі процедури проходили безболісно. Лікарем задоволена, він був уважний, було все дохідливо, зрозумілі всі напавлення і рекомендації лікаря. Раджу звертатися до цього фахівця.
Марія, Маріуполь, 21.04.2021
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Дійсно, в Мережі наших медичних центрів використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити делікатні проблеми без операцій і без відриву від звичного способу життя. Бажаємо міцного здоров'я і рекомендуємо не забувати про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
  • ПІБ:
  • E-mail:
  • Телефон:
  • Клініка:
  • Відділення:
  • Лікар:
  • Послуга:
  • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading