Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Усі відгуки ОН Клінік

Чудова клініка, уважний і доброзичливий персонал, нове і сучасне обладнання, є весь спектр медичних послуг. Залишилися дуже задоволені.
Вікторія, Миколаїв, 13.11.2019
...
Светлана, Харків, 06.11.2019
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центра, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контроля якості по телефону 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), по електронній пошті [email protected] або через форму на сторінці http: // onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся в ОН Клінік до лікаря Куркутова Олександра Антоновича з певними вадами здоров’я, після лікував та під час його процесу все було на високому рівні, результатом задоволений. Дуже гарно дякую лікарю, колективу, та всій клініці. Бажаю тримати далі такий високий рівень.
Аурел, Ужгород, 05.11.2019
Доброго дня, Аурел. Вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Ми прагнемо надавати кваліфіковану медичну допомогу в максимально комфортних умовах, в чому Ви змогли переконатися особисто. Будем раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до вас у клініку по рекомендації подруги у 2018 р. до лікаря гінеколога Свінчук Олени Миколаївни. Мені було проведено обстеження колькоскопія «я була дуже задоволена тим що обстеження було проведено зразу на місці». Після проведеного лікування через деякий час я завагітніла, на протязі певного часу лікар мене підтримувала і ось у вересні 208 р. я народила мою красунечку доцю – моє сонечко! Я дуже вдячна своєму лікарю за все що вона для мене зробила. За її уважність, професіоналізм, дбайливість, підтримку. Завжди готова прийти на допомогу. Я рада що звернулася в цю клініку, тут привітний та чуйний персонал, за дбайливих адміністраторів та за життєвий комфорт який я відчуваю у вас. Буду рекомендувати Вас знайомим. Бажаю своєму лікарю міцного здоров’я, натхнення, гарних пацієнтів, щастя і всього самого найкращого. Дякую Вам.
Людмила, Полтава, 28.10.2019
Доброго дня, Людмило. Звертатися до клініки за рекомендаціями — давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Кольпоскопія в даний час — один з найбільш інформативних методів діагностики. Саме завдяки цьому способу можна виявити безліч проблем на початковому етапі. Для нас дуже важливо створити позитивну атмосферу для кожного пацієнта, тому що комфортний емоційним зв'язок з лікарем є запорукою ефективного результату. Ми раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Терміново знадобилось зробити УЗД. Звернулась в "Он Клінік Ужгород" і залишилась задоволеною на всі 100%. По-перше, дуже сподобалась лікарка-узистка Рудман Олена Олександрівна, вічлива, приємна жінка, кваліфікована, проконсультувала від А до Я, ще й надала багато цінних порад. По-друге, сподобався сам процес діагностики. Лікар наглядно демонструє дослідження на екрані апарату, коментує кожен свій крок, пояснює всі медичні терміни на простій для пацієнта мові. Крім того робить це все без поспіху, професійно, виділяє стільки часу, скільки знадобиться. Оскільки я звернулась в клініку для проведення УЗД після кесарева розтину, для мене дуже велику роль грала ЯКІСТЬ дослідження, і в "Он Клінік Ужгород " це було на вищому рівні. Що сказати, сучасне обладнання, достойні лікарі, приємні ціни... Я в захваті!
Ніколетта, Ужгород, 25.10.2019
Доброго дня. Ніколетто. Вдячні Вам за розгорнутий відгук. Лікар Рудман Олена Олександрівна кваліфікований та уважний спеціаліст, а в комплексі з високотехнологічним обладнанням, яке використовується в нашій клініці, можливо отримати дійсно якісний результат діагностики. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас зрозуміла та інформативна. Нам приємно, що Ви відмітили сучасне обладнання та задоволені обслуговуванням, бо ми прагнемо, щоб пацієнти почували себе комфортно на кожному етапі перебування у клініці. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в Он-клінік Полтава у лікаря проктолога Білаша Євгенія Миколайовича, який уважно оглянув, виявив проблему та запропонував методи лікування. Зверталась з анальною тріщиною, лікар зняв больові симптоми з допомогою чудо-мазей, потім через кілька днів з допомогою апарату сургітрон припік тріщину, процедура зайняла хвилин 20-30, потім ще кілька днів приходила в клініку на огляд і перев'язки, і ось вже третій рік живу спокійно. Дякую лікарю Білаш і Он-клінік.
Тетяна, Полтава, 24.10.2019
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря Мартиросова І.С., Ви змогли позбутися делікатної проблеми. Ігор Сергійович досвідчений спеціаліст, який має великий клінічний досвід та щире бажання допомогти своїм пацієнтам. Малоінвазивні методики лікування, які використовуються в наших клініках, допомагають вирішити проктологічні проблеми без хірургічного втручання та в комфортних умовах. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
В медичному центрі ОН Клінік проходила обстеження та лікування у Свинчук Олени Миколаївни. Результатом лікування радіохвильовим методом дисплазії ш/матки я залишилася задоволена. Я зрозуміла що це мій гінеколог. Всім кому необхідна допомога у вирішенні гінекологічних проблем рекомендую звертатися в Он Клінік за адресою м. Полтава вул. Небесної Сотні 81. до Свинчук О.М. результатом будете задоволенні.
Зоя, Полтава, 23.10.2019
Доброго дня, Зоя. На сьогодні одним з самих сучасних та безпечних методів терапії ерозії шийки матки є радіохвильове лікування. Переваг у даного методу чимало: безболісність, швидкість, максимальна точність впливу на зону ураження. Будемо раді допомогти усім за Вашими рекомендаціями. Щиро дякуємо за відгук, будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася за допомогою до лікаря ендокринолога Царьова-Колісник Олени Геннадіївни вона єдина серед усіх попередніх лікарів до яких зверталася виявила захворювання, яке не могли виявити інші, навіть не пропонували здати той аналіз. Дякую Олені Геннадіївні за її уважність!
Аліна, Дніпро, 16.10.2019
Доброго дня. Дякуємо Вам за позитивний зворотній зв'язок та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Вам вдалося знайти рішення неприємної проблеми. Будемо раді надалі виправдовувати Вашу довіру та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Лариса, Дніпро, 10.10.2019
Здравствуйте! На сайте мы публикуем отзывы только реальных пациентов. К сожалению, мы не смогли идентифицировать Вас, как пациента нашего медицинского центра, поэтому вынуждены скрыть Ваш отзыв. Если Вы не согласны с этим решением, просим Вас представиться любым удобным для Вас способом: связаться со Службой контроля качества по телефону 0-800-50-71-70 (с 10.00 до 17.00), по email [email protected] или через форму на странице http://onclinic.ua/quality-control.html, указав номер карты или время и дату посещения врача. Спасибо за понимание.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Свінчук О.М. перебуваю під її пильним поглядом, понад два роки. Професіонал своєї справи, життєрадісна, привітна, цікавиться як здоров'ям свого пацієнта так і взагалі життям, що дуже радує, особисто мені, приємно, що вона пам'ятає не тільки мої болячки, а і все інше. Я задоволена на 100%.
Світлана, Полтава, 30.09.2019
Доброго дня, Світлано. Вдячні Вам за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Для нас дуже важливо створити позитивну атмосферу для кожного пацієнта, тому що комфортний емоційним зв'язок з лікарем є запорукою ефективного результату. Будемо раді допомогти у разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я відвідувала гінеколога Свинчук О.М. Рекомендую даного лікаря на всі 100% Прекрасна жінка і лікар. Доступно пояснює все. Результати лікування позитивні. Чудовий фахівець, відноситься з розумінням. Уміє заспокоїти та надати допомогу. Не нав'язує дорогого лікування, якщо воно не потрібне. ОН Клінік - стирильно, доступно. Компетентні лікарі та фахівці на приймальній.
Дарія, Полтава, 20.09.2019
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Нам приємно, що перебування у стінах нашої клініки пройшло для Вас комфортно та ефективно, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. В клініках нашої Мережі працюють кваліфіковані спеціалісти, створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта, а також на базі кожної нашої клініки присутня потужна матеріально-технічна база. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікареві Манжулі Катерині Миколаївні за професіоналізм та компетентність у своїй справі!Одного вечора я пошкодила родимку на шиї,яка була великих родмірів,вона кровила і я вирішила негайно звернутися в медичний заклад!Вирушивши в Полтаву,мені порекомендували дану клініку,я зателефонувала і мене записали в той же день на візит до лікаря Катерини Миколаївни!Щодо клініки в мене є ряд зауважень,на ресепшені персоналу достатньо,але відчувається хаос у роботі,метушня і грубість до пацієнта,говорю на своєму досвіді,невчасно попала до лікаря!Зайшовши в кабінет,мене привітно зустріли,зробили анастезіію і за 5 хв видали родимку,назначили лікування для загоєння,через три дні все присохло,а за 10 і сліду,майже не було.Лікарем я задоволена!Але вийшла на ресепшен оплатити і знову неуважність працівників,не врахували аналіз гістологіі при оплаті,в мене як в пацієнта запитання,а якби я не відреагувала і не прорахувала,що вони забули чи віддали б мій аналіз на дослідження?!Лікаря рекомендую,а персоналу на ресепшені побажання бути більш вічливими,несуєтитися,бо це придає і пацієнтові невпевненість і бути уважнішими!
Тетяна, Полтава, 11.09.2019
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості та добрі слова на адресу нашого лікаря. Видалення новоутворень шкіри (родимок, папіллом та ін.) у нас в клініці проводять за допомогою радіохвильового методу. Процедура проходить швидко, безболісно та з бездоганним косметичним ефектом. Також дуже важливо, що в подальшому проводиться гістологічне дослідження видалених елементів для верифікації діагнозу. Якщо при зверненні в клініку Ви відчули дискомфорт - приносимо вибачення. Завжди готові допомогти у разі необхідності, бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік