0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-дитячих гінекологiв ОН Клінік

Звернулися до двух лікарів, дитячого гінеколога Гомберг Марини Валентинівни та дерматолога Устинської Інни Іванівни. Прийомами у лікарів залишились дуже задоволені, адже спеціалісти висококваліфіковані, уважні. Особливо я, як мама, переживала за відвідування дитячого гінеколога, адже доньці 12 років, а для неї це вперше, але Марина Валентинівна настільки професійно попроцювала з моєю донькою, що у неї немає ніякого страху, і багато речей мені, як мамі, уже не потрібно їй роз'яснити, за мене це зробив лікар, якому ми дуже вдячні.
Олена
Миколаїв, 19.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи наших спеціалістів. Нам приємно, що наші лікарі змогли виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря-гінеколога Кабановської Ксенії Володимирівни, дуже приємний лікар, знайшла спільну мову з дитиною. Ще порекомендувала пройти інші аналізи. Додатково можу відмітити адміністрацію лікарні, дуже приємні і все доступно пояснили. За потреби будемо звертатися, та рекомендувати іншим
Євгенія
Полтава, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Євгеніє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Кабановської К.В. виправдав надану Вами довіру. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до дитячого гінеколога Кабановської Ксенії Володимирівни. Лікар оглянув дитину уважно, відповів на всі запитання щодо догляду, навіть які не стосувались мети прийому. Лікаря і клініку буду рекомендувати, уважний, привітливий професійний персонал.
Богдан
Полтава, 22.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Богдане. Раді, що в особі лікаря Кабановської К.В. Ви знайшли кваліфікованого спеціаліста своєї справи, якій змогли довірити здоров'я дитини. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Висловлюємо велику подяку лікарю-гінекологу Гуренко Світлані Дмитрівні. Звернулися до лікаря, коли у дитини виникла підозра на запальний процес. Лікар вислухала, провела дбайливий і уважний огляд, взяла необхідні аналізи. За результатами аналізу нам призначили лікування, на наш погляд, дуже підходяще. Дитина відчула полегшення. Величезний плюс, що дитина не відчула дискомфорту під час лікування та огляду, не злякалася лікаря. Так само спасибі Світлані Дмитрівні за рекомендацією на майбутнє по догляду за дитиною, так як кожна дитина індивідуальна.
Вікторія
Харків, 01.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторія. Ми раді, що в особі фахівця Гуренко Світлани Дмитрівни Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити здоров'я своєї дитини. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на прийомі з дитиною у гінеколога Сизової Анастасії Валеріївни. Дуже приємна людина відмінний фахівець. Уважно оглянула дитину, дала рекомендації. Ми залишилися дуже задоволені. Будемо звертатися знову.
Тетяна
Харків, 01.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що лікар Сизова Анастасія Валеріївна змогла виправдати Вашу довіру. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря-гінеколога Кабановської Ксенії Володимирівни, лікар дуже сподобався, уважна, привітна до дитини. На прийомі оглянула. проконсультувала. Гарний лікар, рекомендую як гарного спеціаліста.
Надежда
Полтава, 10.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Вдячні Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашого спеціаліста було комфортним та результативним. Надання якісної медичної допомоги в максимально комфортних умовах – один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Гомберг М. В., дитячий гінеколог, дуже сподобалася як спеціаліст. В першу очередь заспокоїла мене як маму, розказала все детально і зрозуміло, нічого зайвого не прописала. Уважно вислухала, дала хороші рекомендації. Сподобалася як людина і як лікар, буду рекомендувати всім знайомим і друзям.
Тетяна
Миколаїв, 10.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Гомберг Марини Валентинівни. Спеціалісти «ОН Клінік» добирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням усіх діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я відвідала центр "ОН Клінік" 17 березня 2020 року. Лікар-гінеколог Сізова А.В. проявила максимум уваги і професіоналізму. Лікар УЗД Першина Е.Е. поставилася дуже уважно до нашої проблеми і зрозуміло пояснила в чому може бути причина. Загалом, відвідуванням клініки залишилася дуже задоволена. Дівчата на реєстрації теж дуже уважні і привітні.
Анастасія
Харків, 26.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за позитивний відгук. Якісне медичне обслуговування в комфортних умовах - один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку за професіоналізм і лікарську проникливість дитячому та підлітковому гінекологу Гуренко Світлані Дмитрівні. Після прийому я і дитина залишилися задоволені ставленням і призначенням. Доктор дуже уважна, акуратна, грамотна. Світлана Дмитрівна, спасибі Вам!
Любов
Харків, 13.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любов. Дякуємо за позитивний зворотній зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта і комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше були в ОН Клінік з дитиною. Сподобалось все, затишно, чисто, є невелика ігрова зона. Звернулась за допомогою до лікаря Гуренко Світлани Дмитрівни. Дитячий гінеколог. Дуже хороший фахівець, уважна, має підхід до дітей. Препарати з космічними цінами не призначить, все в межах розумного. Ми у неї спостерігалися в 16 дитячій поліклініці, але вона пішла звідти, і якщо чесно ми жалкували дуже і шукали її координати, і на щастя я її знайшла тут в ОН Клінік. Загалом рекомендую! Єдиний недолік - дорогувато звичайно обходиться прийом + аналізи. А так все чудово!
Наталія
Харків, 05.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми розуміємо, наскільки важливою є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта. Цінова політика в нашій Мережі грунтується на об'єктивних економічних факторах. Ми пропонуємо якісний сервіс та інноваційні методики лікування з використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.