«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-дерматологів ОН Клінік

Лікування геморрою і тріщини в клініці ОН Клінік пройшло успішно. Діагностику і лікування проводив лікар Бабак М.В. Лікар уважний, професіонал своєї справи. Після пройденого курсу почуваю себе добре, повернулася до нормального образу життя без болі і дискомфорту. Всім задоволена. Дякую лікарю і медперсоналу.
Ірина
Чернігів, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. На своєму досвіді Ви змогли переконатися, що малоінвазивні методики лікування, які використовуються в нашому медцентрі, дозволяють вирішити проктологічні проблеми в комфортній для пацієнта обстановці і без відриву від звичного ритму життя. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Савкун В.В. відмінний, грамотний фахівець, і просто приємна дівчина :) 5+
Дмитро
Оцінка:
Добрий день, Дмитре. Раді, що Ви задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар, який уважно подивиться, розпитає про все і назначить найкраще лікування! Дякую за чудовий сервіс і професіоналізм!
Анна
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Черняк Н.О. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Хотіла б висловити свою вдячність фахівцю своєї справи, чудовому доктору - Мангушевій Вікторії Юріївні! Уважне ставлення до пацієнта, приємне і комфортне. Професіонал своєї справи, дуже уважно поставилася до проблеми і призначила ефективне лікування. Дякую! ❤️
Аліна
Харків, 15.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого фахівця. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи нашої Мережі, а професіоналізм лікарів і сучасне обладнання є запорукою високих показників ефективності. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі перший раз в ОН Клінік, у лікаря-дерматолога Пальчик Анастасії Олександрівни. Сама клініка дуже європейського типу. Просторо, чисто, привітний персонал. Лікар сподобалася, все дохідливо і професійно розповіла, поставила діагноз. Приємна як людина. Загалом, все сподобалося. Сподіваюся, що вирішу свою проблему.
Наталія
Миколаїв, 10.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за відгук. Згідні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування, а також використовують у своїй роботі передові методики та обладнання. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до клініки «ОН Клінік» з проблемою сильного випадіння волосся. Консультацію та подальше лікування проводила трихолог Блоха Наталія Володимирівна. Лікарем задоволена на сто відсотків. Проходила курс мезотерапії, приймала комплекс вітамінів. Результат помітила вже через дві процедури. Рекомендую ОН Клінік. Обслуговування на вищому рівні.
Валентина
Чернігів, 09.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми прагнемо надати нашим пацієнтам максимально комфортні умови на кожному етапі перебування в медичному центрі. Блоха Наталія Володимирівна кваліфікований спеціаліст, в чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Раді знати, що Ви відзначаєте позитивну динаміку лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго времени суток! Хотелось бы отметить одного доктора - Артеменко В.В (дерматолог). Насколько мы все понимаем, с какими только кожными болезнями люди не приходят, но этот врач: - не обрабатывает руки, ни перед приемом, ни во время приема - проводит осмотр без перчаток - касается других вещей и поверхностей во время осмотра, не дезинфицируя руки и т.д - неумение пользоваться компьютером (пока я у нее находилась, она комментировала каждое касание по клавиатуре), и если у Вас время ограничено и Вы пришли именно к ней, то задумайтесь сколько времени она Вас будет проверять. Хочу заметить, что - не известно, кого принимали до меня, приходишь с воспалением на пальце, а уйти можно и с букетом заболеваний от этого врача. Это, простыми слова - Халатное обращение, как - к себе, так и к пациентам.
Юлия
Харків, 09.09.2021
Оцінка:
Сьогодні я прийшла на прийом до лікаря Черняк Н. О., а приходжу я до неї не вперше. Тому що це доктор, яка своїй роботі віддає свої знання з любов'ю і повагою до хворого. Все розповість так, що навіть далека людина від медицини зрозуміє. Велике спасибі за чуйність і увагу і гарного їй здоров'я.
Лілія
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за щирий відгук і теплі слова на адресу нашого фахівця. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з проблемою до лікаря Рожкової Наталії Вікторівни, утворення на шкірі голови наросту. Прийом у лікаря пройшов дуже добре. Доктор ввічливий, професіонал своєї справи. Видалення наростів пройшло безболісно. Дуже радий, що потрапив до цього доктора. Велике спасибі!!!
Максим
Оцінка:
Доброго дня. Дерматологи нашого медцентру успішно застосовують сучасні малоінвазивні методики: видалення новоутворень шкіри проводиться за допомогою радіохвильового методу. Процедура проходить швидко і дає бездоганний косметичний ефект. Дякуємо за Ваш відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі, допомогли, швидко, якісно, ставлення лікарів гарне
Тетяна
Чернігів, 03.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Раді, що у Вас залишилися позитивні враження після звернення в наш медичний центр. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у дерматолога Савкун В.В. Все пройшло дуже добре, доктор показала свою кваліфікацію, все пояснила доступно, комфортно з нею спілкуватися. До пацієнтів ставиться уважно і з повагою. Вдячна за прийом.
Марина
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук, дозволяю його опублікувати. Звернулася до лікаря-дерматолога Черняк в Сумах з висипаннями навколо рота. Живу за кордоном, перед цим ходила до місцевих дерматологів, не допомогло. Намагалася заліковувати сама, в тому числі стероїдним кремом, але стійкого ефекту не давало. Зв'язалася з лікарем онлайн, і не дивлячись на технічні неполадки онлайн-клініки, консультації пройшли добре. Лікар по фотографіях змогла поставити діагноз - пероральний дерматит, і підібрати лікування, яке навіть компенсувало стероїдний крем (виявилося, їм я тільки гірше робила). Більш того, підібрала ліки і крем для догляду, які я змогла купити у себе в країні. Компетентно відповідала на всі мої запитання - оскільки я звичайно ж начиталася багато чого онлайн. Цей дерматит підступна річ, ті хто стикався, знають. Рекомендую лікаря Черняк як компетентного фахівця з досвідом в цьому питанні.
Анастасія
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо Вам за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Черняк Н.О., Ви змогли вирішити неприємну проблему і залишилися задоволені результатом. Ми розуміємо, дерматологічні проблеми доставляють чимало дискомфорту в повсякденному житті. Тому важливо звертатися за кваліфікованою допомогою. Наші лікарі-дерматологи комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, беручи до уваги особливості кожного. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік