Відгуки про лікарів-дерматологів ОН Клінік

Була на прийомі у Дадонової О.М. Лікар відповіла на всі запитання, все роз'яснила. Через деякі обставини особового характеру порадила звернутися у вечірній час до Христофора В.О. вже на видалення бородавки. Запевнила, що за повторний прийом платити не потрібно. Але, як виявилося, Христофор В.О. мене не бачив, тому мені потрібно було заплатити за повторний прийом. І прорахована сума з Дадоновою О.М. за видалення бородавки зросла в два рази. Шкода витраченого часу. Даремно не послухалася знайомих не звертатися в цю клініку. Звісно видаляти нічого не стала. Звернулася до інших спеціалістів, у яких прайс цін не такий гнучкий, і де за те, щоб на тебе подивилися (вже з заповненою анкетою та встановленим діагнозом твого ж колеги) не треба платити гроші.
Олена
Полтава, 25.11.2022
Оцінка:
Попал на прийом к Оксане Васильевне с покраснением и зудом на груди. Врач сразу определила причину и назначила лекарство. На следующий же день, после прийома припаратов, почувствовал улучшение. А после полного курса раздражения как и не было. Спасибо большое за качественый подход к лечению!
Антон
Ужгород, 22.11.2022
Оцінка:
Дуже вдячна лікарці Олійник Ірині Сергіївні! Зверталась двічі і щоразу отримувала професійну консультацію. Лікар дуже чуйна, уважна і робить все від себе залежне, щоб допомогти. Завдяки їй вдалося вчасно діагностувати та почати лікувати хворобу Лайма після укусу кліща.
Ірина
Черкаси, 20.11.2022
Оцінка:
Дякую за чудове та якісне лікування)))дуже чудовий і привітний персонал)))і величезне дякую лікарю дерматологу Скакун Тетяні Миколаївні за професійне лікування)))
Вікторія
Біла Церква, 15.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Вдячні Вам за неодноразові відгуки про роботу наших клініки та спеціалістів. Нам приємно знати, що Вам сподобалось обслуговування у клініці, а головне - що Ви повністю задоволені результатом лікування. Завжди будемо раді Вас бачити у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже незадоволений роботою відділення. Я розумію, що зараз тяжкий час і є складності с постачанням електроенергії, але це не може бути аргументом того, щоб не попередити клієнта о неможливості лікування тим чи іншим приладом. Звичайно при процедурах лікування потрібно світло (струм в розетці), але якщо ви приймаєте пацієнтів і берете за це гроші, надайте необхідний сервіc, або зачиняйтесь. А то схема дуже непогана - до вас їде пацієнт в надії на лікування та витрачає свій час та гроші на бензин (поїздка здалеку) , а ваші працівники його відшивають аргументуючи тим що нема світла. Так навіщо ви записуєте на прийом? Чим ви займаєтесь? Озвучте всі можливості поліклініки завчасно, щоб не витрачати часу на відвідування поліклініки. У вас є для цього адміністратори, щоб розмовляти с клієнтами і надавати їм інформацію у ПОВНОМУ обсязі - телефону працюють навіть коли вимикають світло. По підсумку - витрачено пів дня на те щоб доїхати, приблизно 800 грн на витрати на бензин та відвідуванню лікаря - 350 грн, а результата ніякого нема, тому що світла нема, ще й прилетіло в мій адрес, що "чого я взагалі хочу, зараз війна і літають бомби" - дуже крутий аргумент замість вирішування питань компетенції вашої лікарні. Невже так складно розмовляти с клієнтами та попереджувати їх за можливі форсмажори?! І головне питання, чому у вас в лікарні всі думають за себе, а на пацієнта та на його витрати начхати?
Степан
Біла Церква, 08.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Степан. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми ведемо предметний розбір ситуації тільки особисто з пацієнтом клініки, наразі яким Ви не є. Якщо у реального пацієнта є конкретні претензії до клініки або лікарів - можна особисто звертатись до Служби контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми залюбки допоможемо у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням у наших клініках. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були з чоловіком на прийомі у дерматолога Томінець О.В. Відверто кажучи, я дуже розчарована і обурена тим, що такі фахівці працюють у клініці такого рівня! Лікарка вкрай неуважна, дерматоскопія нечитабельна в принципі. Можливо, саме через те, що лікарю не цікаві пацієнти і якість додаткового обстеження вкрай низька, виникла і серйозна помилка в діагнозі. Власне кажучи, формальність огляду і якість обстеження могли б коштувати моїй рідній людині життя!
Наталія
Ужгород, 02.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Ми ведемо предметний розбір ситуації та діалог з приводу звернення в клініку тільки особисто з пацієнтом, що було і в даному випадку. Зазначаємо, що на первинному прийомі лікар встановлює попередній діагноз і надає рекомендації щодо подальшої тактики, які були коректні в даному випадку. Більш детальну інформацію пацієнт отримав особисто телефоном. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Розчарована візитом до клініки. Звернулася з сезонним висипом на шкірі до дерматолога з 30-річним стажем роботи. Коли вона почула, що я прийшла від страхової компанії, то розігналася так, що виписала 8(!!!) аналізів на 4000 грн! Це не враховуючи додаткової консультації у гастроентеролога, якого вона теж рекомендувала. Хоча насправді неозброєним оком було видно, що це рожевий лишай та достатньо було лише одного аналізу, щоб це підтвердити! Про який стаж йде мова??? Зідрати якомога більше грошей з пацієнта? Звичайно я не стала цього роботи і змінила лікаря.
Оксана
Харків, 30.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що на первинному прийомі лікар встановлює попередній діагноз на підставі об'єктивних клінічних даних. Призначає подальшу лікувально-діагностичну тактику згідно рекомендацій за маршрутом пацієнта. За результатами додаткових обстежень встановлюється кінцевий діагноз та лікування з урахуванням виявлених чинників. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Будемо очікувати Вас у клініці на повторному прийомі згідно попереднього запису. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, я була у вас на прийомі поставили діагноз псоріаз, здавала аналізи, Ви сказали, що все добре, потрібно звернутися до гінеколога, звернулася теж здавала аналізи і теж аналізи в порядку. Користувалася лосьйоном Елоком 6 днів, і кремом дермовейт, місяць зміни були, а ось пару днів назад знову появилося почервоніння та корочки. Підкажіть, що робити в даній ситуації?
Альона Женжера
Біла Церква, 10.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. На жаль, ми не змогли зв'язатись з Вами телефоном - абонент недоступний. Для продовження діалогу просимо вийти на зв'язок зі Службою контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
💩Найдорожче і найнеефективніше лікування у дерматолога в моєму житті В серпні звернулась в клініку до дерматолога Олійник з висипаннями на обличчі. Зараз вже жовтень, і НІЧОГО з її рекомендацій мені НЕ допомогло, хоча робила я максимум. Ситуація з висипаннями така ж, якщо не гірше. Після першого прийому лікар, окрім препаратів, порекомендувала мені зробити у них крапельницю, задля ефективнішого очищення від токсинів. Мені пообіцяли швидкий результат, тому я витрачала кошти на все, що мені рекомендували. Спойлер: та крапельниця була як мертвому припарка, лише викинула 400-500 грн. Добре, що я хоч погодилась лише на одну, бо мені рекомендували курс із трьох. Після крапельниці пішла я в аптеку, там також витратила купу грошей, але все ще сподівалась на результат. Повторний прийом призначили через 1 тиждень, але перед ним висипання лише погіршились, тому я подзвонила в клініку і перенесла його ще на тиждень. По телефону лікар відмінила попередні препарати і призначила нові. Ще мінус кошти. Я прийшла до лікаря Олійник ще через тиждень, вона призначила мені ще нові препарати і купу аналізів. В Сінево я витратила на них близько 2000 грн, лікарці це нічим не допомогло в лікуванні. На новому прийомі вона подивилась на показники (все було в нормі), призначила ще якісь пробіотики для шкіри на місяць (ще -1000 грн) і сказала набрати її через 2 тижні. Я лікувалась далі, подзвонила в клініку через 2 тижні аби повідомити, що ефекту 0. На що лікар призначила мені ще один препарат і сказала подзвонити ще через 2 тижні. О здивування: мені знову нічого не допомогло. Але дзвонити повторно я вже не стала, набридло. Питання: якщо ти як лікар не знаєш, як допомогти пацієнту, може варто порекомендувати іншого спеціаліста? Загалом, клініку за таке ставлення НЕ рекомендую, повний шлак і викачка грошей💩
Юлія
Черкаси, 08.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика визначається лікарем на підставі об'єктивних клінічних даних на день огляду та вимог чинних протоколів. За результатами огляду встановлюється попередній діагноз та за необхідності симптоматична терапія для полегшення стану пацієнта до завершення діагностичної програми. Окрім лабораторних чи інструментальних досліджень лікар може рекомендувати консультації у суміжних спеціалістів для виключення впливу можливих етиологічних факторів та з метою диференційної діагностики. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Очікуємо Вас на повторному візиті до лікаря згідно попереднього запису та бажаємо швидкого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вкрай неприємне враження від операторів на ресепшен.
Ірина
Харків, 06.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нм прикро, що у Вас склалось таке враження. Підтверджуємо, що всі послуги в клініці надаються за попереднім записом. Сподіваємось, що наступні звернення будуть більш комфортними для Вас. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Мангушевій В.Ю., за діагностику та професійне лікування!
Володимир
Харків, 03.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю Вікторії Юріївні. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго вечора!) Дякую лікарю Лутицькій Лідії Ігорівні за діагностику та комплексний підхід. Вона запитала мене про всі важливі моменти, які могли прямо чи опосередковано вплинути на випадання волосся. Дуже професійний підхід. Коли отримаю всі аналізи та закінчу лікування, зможу докладніше розповісти про результати. А поки дякую за уважне ставлення та корисні рекомендації.
Оксана
Дніпро, 15.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своєю думкою про візит до лікаря. Сподіваємось, що подальші візити будуть також комфортними та інформативними, а лікування результативним. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік