Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-педіатрів ОН Клінік

Прекрасний, тямущий лікар! Людина на своєму місці! Грамотний підхід і призначення! Тепер тільки до неї!
Колосарь Аліна
Харків, 13.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря педіатра Гасюк Н. І. Залишилася дуже задоволена.Особлива вдячність за її професіоналізм.Хочу висловити безмежну вдячність лікарю.В мене вже опустилися руки. Побільше б таких ЛІКАРІВ, які і справді допомагають та лікують дітей.
Тетяна
Полтава, 24.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Гасюк Наталії Іванівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Антоніна
Харків, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор Касюга О.В. квалифицированный специалист, очень хорошо провела прием. Остались довольны. Все понятно рассказывала и объясняла.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим фахівцем та Ви маєте позитивні враження від звернення до лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це був перший та останній похід в цю клініку. Маю дуже велику претензію до педіатра, Овчаренко Наталії Сергіівни. Два дні тому звернулися до неї з висипом на шкірі та температурою у дитини. Не оглянувши так як потрібно, педіатр швидко поставила діагноз кропивниця і сказала дитині , що потрібно менше на «ничку» їсти шоколад. Виписав ліки сказала звернутися до неї через 7 днів, якщо не стане краще. Пройшло всього 2 дні і дитині стало ще гірше. Температура 40 і висипи на тілі збільшилися. Ми вирішили поїхати до педіатра в дитячу обласну поліклініку , де прекрасні педіатри взялися за свою роботу, назначили аналіз: крові та сечі. І виявилася зовсім інша хвороба. Огляд моєї дитини там зайняв години три а не 5 хвилин, як у Овчаренко Наталії. І як її після цього можна назвати педіатром. Ганьба їй і позор. Скільки років працює і нічого не вміє, ні лікувати , ні спілкуватися с пацієнтами.
Олена
Миколаїв, 12.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Фахівець рекомендує пацієнту варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Кожен пацієнт, так само як і випадок захворювання, індивідуальні. Під час розвитку хвороби не виключено можливість зміни симптоматичних проявів та об'єктивного стану пацієнта, що потребує динамічного нагляду лікаря та корекції терапії за необхідності. Більш детальна інформація Вам була надана у телефонному режимі. Зичимо міцного здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливе ставлення. Приїхали на прийом із дитиною до педіатра, запис був на 11:30. У дитини температура, слабкість, сил немає, очі сльозяться, болить сильно живіт. Ми приїхали за 10 хвилин до прийому об 11:20, у підсумку просиділи ми до 12:00, підійшла на ресепшен, кажу дитині погано, у неї температура, чому ми сидимо вже півгодини, якщо запис на 11:30, на що вони просто принесли свої вибачення і ми далі сиділи чекали. Тому що люди перед нами запізнилися, і тепер ми маємо чекати невідомо скільки 🤷🏻‍♀️. З горем навпіл ми потрапили до лікаря, дитині виміряли температуру температуру 37,2, хоча за станом дитини очевидно була більшою, ми здали аналізи і я попросила перемирити температуру, як виявилось в нього 38,6. Вони ледве знайшли йому нурофен, лікар бачить що дитині погано, але при цьому ледве рухається. Після чого ми вийшли з кабінету дитину вирвало, до нас підбігла медсестра і каже обирайте ШВИДКІВШЕ УКОЛ ДИТИНІ АБО ЗНОВО НУРОФЕН, а то В ЛІКАРЯ ВЖЕ ПІД'ЇХАЛО ТАКСІ. Питання просто як так, моїй дитині погано, ми тільки вийшли з кабінету, а місце того, щоб доктор надала допомогу, їде на таксі. Загалом якщо хочете гарне ставлення і правильний діагноз своєму малюкові, то вам точно не в цю клініку.
Анна
Харків, 02.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір клініки і висловлену думку. На жаль, нам не вдалось поспілкуватись з Вами особисто - абонент не відповідає на дзвінки. Службою контролю якості було проведено предметний розбір по ситуації. Перепрошуємо, якщо візит був дискомфортним для Вас. Для отримання більш розгорнутого зворотнього зв'язку за Вашим зверненням можна телефонувати за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Зичимо добра і здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Касюга О.В. дуже хороший і ввічливий лікар. Консультація пройшла добре.
Давид
Оцінка:
Доброго дня, Давиде. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікарем педіатром дуже задоволена. Уважна доброзичлива, все пояснює доступними словами. В разі потреби знову звернемося до Гасюк Н.І
Дар'я
Полтава, 28.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо Вам за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Гасюк Наталії Іванівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у лікаря Касюги О.В., на огляді лікар з турботою віднеслася до дитини. Зверталися з кашлем і високою температурою. Лікар послухав і призначив медикаменти. Все доступно пояснила, як і скільки приймати ліки. Пацієнт остався довольний. Дуже привітлива і компетентна, задовольнила всі наші питання.
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар педіатр Касюга О.В. дуже швидко та гарно прийняла дитину. Добре оглянули та знайшли причину захворювання. Дякуємо за огляд.
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Гасюк Н.І, лікар була ввічливою, уважною до дитини, вислухала скарги, надала діагноз та рекомендації із лікування. Відвідуванням лікаря залишився задоволений.
Михайло
Полтава, 09.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайле. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви задоволені візитом до нашого лікаря Гасюк Наталії Іванівни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були з дочкою на прийомі у лікаря педіатра Касюги Олени Валентинівни. Дуже уважна лікарка, все нам пояснила, заспокоїла призначила лікування. Дякую!
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Касюги Олени Валентинівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.