«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-урологів ОН Клінік

Я звернулась до лікаря Парасунька Т.Г., зараз проходжу у нього лікування. Під час лікування склалось враження про лікаря, як професіонала. Атмосфера прийому комфортна. Головне – це швидке покращення самопочуття, швидкий результат лікування. Сміливо можу рекомендувати лікаря знайомим!
Тетяна
Кропивницький, 24.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за відгук і Вашу об'єктивну думку. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі персоналу і лікарям клініки, скільки лікуюся, все на вищому рівні. Чистота, привітність і кваліфікація! ЛОР-лікар Юшенко Ванда Віталіївна, спасибі окреме за моє лікування!
Лілія
Миколаїв, 19.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Раді, що Ви залишилися задоволені результатами звернення до нашого медцентру. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тут працюють професіонали. Лікарі й медсестри просто космос)
Олег
Харків, 12.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Щиро раді, що звернення в наш медичний центр було комфортним для Вас. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар призначив аналіз при першому відвідуванні. Я його зробив. Його в кабінеті видно. А висновків з аналізу жодних. Для чого я його робив? І я так розумію, аналіз був призначений для чогось в перші відвідини, так нехай доктор і зробить по ньому висновки, враховуючи оплату першого відвідування. А доктор мовчить. Аналіз в нікуди. Значить, і решта так само буде. Не розумію вашу систему. Вірніше розумію, але не хочеться приймати.
Валерій
Полтава, 11.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валерію. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі процеси в клініці проводяться згідно зі встановленими стандартами. Під час первинного прийому лікар проводить профільний огляд, збір анамнезу, направляє на додаткові обстеження. Рекомендації лікаря щодо подальшої діагностичної тактики засновані на об'єктивній клінічній картині захворювання. Оцінку результатів додаткових обстежень і визначення подальшої тактики лікування лікуючий лікар проводить в рамках повторного візиту. Вільний вибір медичного закладу з урахуванням прийнятної якості і обсягу послуг, що надаються - право кожного пацієнта. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був дуже приємно здивований ставленням лікарів та адміністрації лікарні, а також швидкістю і якістю наданих послуг. Щиро хочеться висловити подяку за професійне обслуговування.
Сергій
Харків, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медцентру. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за те, що ви є! Дякую за лікування та піклування! Дякую, що у вас є фахівці вищого гатунку! Завдяки лікуванню у лікаря Трубеко Сергія Миколайовича, в мене стоїть як у вовка на морозі! Дякую! Врахую вашу пораду.
Олександр
Харків, 03.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Спеціаліст Трубеко С.М. досвідчений, уважний і кваліфікований лікар, в чому Ви змогли переконатися особисто. Раді, що Ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з хламідіозом до уролога. Призначення лікаря критично не відповідає сучасним рекомендаціям ВООЗ. Основні призначені лікарські препарати морально застаріли ще 20 років тому, а сумарна вартість призначення приблизно в 8 разів перевищує вартість достатнього при лікуванні мого захворювання сучасного списку препаратів. Натякав на можливість стаціонарного лікування, що при моєму захворюванні не виправдано. Не провів ознайомчу бесіду по кожному з пунктів препаратів призначення. Не провів консультацію про необхідність довести до відома про моє захворюванні людей з груп ризику (тобто моїх статевих партнерів). За стандартами ВООЗ усього перерахованого вище досить для позбавлення лікарської ліцензії. Сервіс відмінний, персонал і лікар приємні, взаємодіють доброзичливо і з повагою.
Микита
Харків, 22.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Микито. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Кожен лікар має право на свою професійну думку і несе відповідальність при виборі лікувально-діагностичної тактики. В кожному випадку пацієнту рекомендується найбільш доцільний варіант з урахуванням вимог нормативної документації МОЗ і діючих протоколів. Пацієнт на прийомі отримує всю необхідну медичну інформацію про стан здоров'я і приймає рішення на свій розсуд. Ми розуміємо, що суб'єктивна реакція на надану інформацію індивідуальна. Безумовно, взаєморозуміння і комфорт у спілкуванні між лікарем і пацієнтом є важливим для досягнення успіху в лікувальному процесі. Акцентуємо увагу на важливості дотримання приписів лікаря і не займатися самолікуванням. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з проблемою циститу. Щиро вдячний персоналу та особливо лікарю Куркутову Олександру Антоновичу за привітність, діагностику та лікування. Всім задоволений. Порекомендую клініку та лікаря знайомим. Не хворійте!
Роман
Ужгород, 19.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Романе. Дякуємо за довіру і вибір "ОН Клінік Ужгород". Згодні з Вами, лікар Куркутов О.А. уважно ставиться до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую урологу Трубенко Сергію Миколайовичу. На теперішній час порівнянно з тим, що було два місяці тому, як каже народна мудрість - "то небо і земля". А ще хочу нагадати, особливо чоловікам, не запускайте на самоплин усілякі "незначні" хвороби, звертайтесь до лікаря. Вчасно звернувся і тоді майже 100% проблем буде вирішено.
Віктор
Харків, 18.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за Вашу думку про роботу нашого лікаря-уролога Трубеко С. М. Нам приємно, що після візиту в "ОН Клінік Харків" у Вас залишилися тільки позитивні враження. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
12.08.21.- був на прийомі у лікаря-дерматолога Подпорінової З. А. Залишився дуже задоволений. Відмінна консультація. Повний розбір мого здоров'я, не байдужість, а бажання більше мені допомогти. Проведена відмінна операція і повне пояснення подальшого лікування. Величезне спасибі Подпоріновій З.А.
Сергій
Харків, 18.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Дякуємо за щирий відгук. Важливою складовою якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в медичному центрі «ОН Клінік Харків». Раді, що Ви задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважні, гарна якість. Дуже добре
Анжелa
Оцінка:
Добрий день, Анжело. Раді, що перебування в нашому медичному центрі було комфортним для Вас. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся з проблемою передчасної еякуляції і непостійною ерекцією до лікаря-уролога Куркутова Олександра Антоновича. При правильному діагнозі і призначеному лікуванні протягом курсу в 3 етапи (3 місяці) усунули проблему і причину. Надалі планую проводити планові огляди для контролю свого здоров'я в клініці ОН Клінік.
Андрій
Ужгород, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрію. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до "ОН Клінік Ужгород". Гарною підмогою для наших лікарів є потужна матеріально-технічна база, яка сприяє результативному лікувально-діагностичного процесу. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік