Відгуки про лікарів-урологів ОН Клінік

Лікувався у лікаря уролога Кургуза,два місяці лікуваня і результату нуль,було потрачено багато коштів.Пішов до іншої клініки здав аналізи залишилися ті самі що і до лікуваня і вже в запущеній формі,що він тоді взагалі лікував незрозуміло.В другій клініці вилікували за дві неділі.Лікаря Кургуза якщо його можна назвати лікарем не рекомендую зовсім,як така людина може взагалі працювати.
Віталій
Черкаси, 24.11.2022
Оцінка:
Хотілось би сказати велику подяку адміністраторам Юлії, Марині (Плюйко, Скрипник), які дуже відповідально та професійно виконують свої обов'язки, «по людськи» відносяться до пацієнтів, завжди відповідають на всі потреби та прохання, ніколи не відмовляють та спокійно виконують роботу, незважаючи на ситуацію нестача світла, бачать відвідувачів. Дякую Вам, дівчата!
Попов Іван
Полтава, 18.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добро дня, Іване. Вдячні Вам за щирий відгук та добрі слова на адресу нашого персоналу. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю обслуговування у нашій клініці. Зичимо доброго здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити щиру подяку доктору Ерошенко Ігорю Александровичу за відмінну роботу, професійне відношення до пацієнтів, чутливе проведення процедур та обстеження. Дуже задоволений, лікуванням, яке було ефективним та привело до значного покращення мого стану. Бажаю всього найкращого Ігорю Олександровичу і його пацієнтам.
Иван
Полтава, 17.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Нам важливо знати думку наших пацієнтів про обслуговування у нашій клініці. Ми раді знати, що Ви задоволені результатом лікування під наглядом лікаря Ігора Олександровича. Щиро зичимо Вам міцного здоров'я та дякуємо за відгук.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дорога служба контролю якості! Ви відповіли на мій відгук від 10.11.22 на Крутько Д.І. За вашою відповіддю: - Ви передзвонили мамі пенсіонерці, яка не знала про мій відгук, не користується інтернетом. Звичайно сказала, що не скаржилася. Вона скаржилася мені. - Ви пишете, що лікар заповнив документацію на підставі вимог законодавства. Так і я вам писала, що окрім заповнення в комп'ютері лікар нічого не зробив..... Напишіть у рекламі клініки: «Приходьте до нас, ми заповнимо ваші документи відповідно до законодавства - це вас вилікує» - Далі ви пишете, що моя мама телефоном отримала більше інформації. Якої? Клінічної картини ви не розповіли. Призначення не дали. УЗД не розшифрували, що воно показало. Усе, що ви сказали, що лікар і не повинен розмовляти з пацієнтом. Поговорили з бабусею і все роботу зроблено.
Інна
Харків, 15.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що в рамках первинного візиту лікар проводить профільний огляд з уточненням анамнезу хвороби, встановлює попередній діагноз. На підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує подальшу тактику по додатковому лабораторному обстеженню для підтвердження або спростування попереднього діагнозу. За результатами первинного прийому пацієнт отримав повноцінне заключення з рекомендаціями подальшої тактики. Тільки після отримання результатів додаткових обстежень лікар має можливість встановити кінцевий діагноз та визначити обсяг лікування. Обгрунтування тактики та призначень дообстеження було повідомлено пацієнтці особисто, підтвердила що інформація зрозуміла, додаткових питань не було. Якщо у Вас або пацієнтки є додаткові питання - можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00), ми залюбки допоможемо розібратись. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було чудово
Валерія
Черкаси, 15.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Вдячні Вам за публічно висловлену думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні мама Любов Сергіївна (68років) була на прийомі у Крутька Д.І. після узд. Враження огидні. Ми що прийшли розповісти йому як хворіли раніше, щоб він заповнив у себе в комп'ютері, або почути про перебіг хвороби зараз, почути розшифровку узд. Все, що він сказав корисного, пийте те, що ви п'єте (він не робив призначення), здавайте аналізи і приходьте. Я так і в просту поліклініку могла сходити безкоштовно. Огидний прийом. Лікар узд і то виявилася хоч описала картину.
Інна
Харків, 10.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Служба контролю якості проводить предметний розгляд ситуації особисто з пацієнтом, яким Ви наразі не є. Ми зв'язались особисто з пацієнткою, наявність претензій до прийому лікаря не підтверджує. Нами перевірена інформація що прийому пацієнта лікарем та зазначаємо, що прийом та відповідна документація виконана коректно на підставі вимог чинного законодавства. Більш детальна інформація надана пацієнтці телефоном особисто. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку своєму лікареві Руфановій Анні Анатоліївні, величезне спасибі за добре виконану операцію і чуйне ставлення.
Світлана
Дніпро, 06.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Нам приємно бачити відгуки від задоволених результатом лікування пацієнтів клініки. Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінна атмосфера і зручний графік. Ніяких тобі тисняви та черг, а чекаєш тільки якщо приїхав надто заздалегідь. Потрапив до пана Главацького і дуже вдячний! Легке і зрозуміле спілкування, а лікування пояснив і розписав подобово. Зараз починаю планування сім'ї знов таки з ОнКлінік. Дуже задоволений!
Микита
Оцінка:
Доброго дня, Микито. Нам приємно, що Ви залишились задоволеним якістю обслуговування та медичної допомоги в нашій клініці. Дякуємо за щирий відгук та сподіваємось на продовження співпраці, будемо раді бачити в клініці на планових профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар уролог Трубеко Сергій Миколайович. Дуже досвідчений лікар, професіонал свого діла, кажу вам не з чуток, і просто порядна людина. Лікування було довгим та не дешевим, але ситуація була не проста... Нещодавно він зробив мені операцію і зараз ходжу до нього на перевʼязки. Заживає рана не дуже добре і лікар, в свій вихідний, мені дзвонить, і цікавиться, чи кровить рана чи ні. Дуже приємно і несподівано. Рекомендую!
Олексій
Харків, 30.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю наданої медичної допомоги та результатом лікування під наглядом Сергія Миколайовича. Дякуємо за рекомендації, Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємний та уважний доктор.
Олена
Дніпро, 29.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо Вам за висловлену думку, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не сподобалось.
Ігор
Дніпро, 28.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігоре. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Детальна інформація щодо звернення Вам була надана телефоном. Очікуємо в клініці на прийомах згідно попереднього запису, міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотів би порекомендувати лікування в цій клініці, все сподобалось, порекомедувати Куркутова як уролога, допоміг у лікуванні гострокінцевих кандилом, дуже кваліфікований спеціаліст
Микола
Ужгород, 26.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Ми раді знати, що Ви залишились задоволеним результатом проведеного лікування в нашій клініці. Дякуємо за відгук та рекомендації, Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік