Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-травматологів ОН Клінік

Хочу подякувати всьому колективу ''OnClinic'' на Пушкінській ,починаючи з дівчат на ресепшені, дівчат з маніпуляційного кабінету , фізіотерапевту , реабілітологу і, звичайно, ж лікарю! Звернулася з сильним болем до лікаря-травматолога Ніживенко Дмитра Сергійовича. Він уважно вислухав мене,задав питання,оглянув, назначив обстеження і потім лікування,яке дало позитивний результат. Лікар ввічливий,уважний до дрібниць,дає дуже корисні поради. Дякую вам, Дмитро Сергійович,за професіоналізм! Окрема подяка реабілітологу Марії Володимирівні! Дякую вам,Машо, за золоті руки,посмішку,з якою Ви зустрічали кожен раз,позитив , професіоналізм!
Ольга
Харків, 09.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікарів. Щиро вдячні за теплі слова подяки на адресу нашого персоналу та фахівців Ніживенка Дмитра Сергійовича та Пінчук Марії Володимирівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У питаннях здоров‘я звертаюсь у цю клініку на Палаці спорту. Цього разу привезла бабусю з Ізюму, з гострим болем і невірними діагнозами, в результаті тут знайшли переломи хребців у хребті які давали ці болі. Лікар Ніживенко назначив місяць постільного режиму, потім повільна реабілітація з корсетом, виконуючи усі вказівки лікаря зараз бабуся не має ніякого болю в спині і хребці потроху відновлюються. Наше лікування ще продовжується, але видно що лікування дало результати, дуже вдячні і далі будемо виконувати вказівки та поради цього лікаря. Дуже вдячна за те, що бабуся тут ожила і побачила чудове відношення лікаря-травматолога,невропатолога, узистів, рентгенологів, спеціалістів КТ, лаборантів ♥️
Крістіна
Харків, 12.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Крістіно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ніживенка Дмитра Сергійовича. Раді, що з допомогою нашого фахівця пацієнту вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуюся у лікаря- травматолога.Дуже задоволена.,адже лікування суглоба ударно-хвильоаою терапією є тривалим процесом. Володимир Вікторович- уважний професіонал своєї справи.Допоміг після діагностики підібрати медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування. Завжди усміхнений, позитивний на прийомі. Завжди знаходить час відповісти на запитання, пояснити. Дякую за професіоналізм та підтримку, за позитивний настрій.Хочу побажати Володимиру Вікторовичу довгих років життя, вдячних пацієнтів та карʼєрного зростання! Низький уклін за Вашу працю!
Світлана Миколаївна Маловічко
Черкаси, 01.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні. Раді, що Ви задоволені спілкуванням з нашим лікарем Момонтом Володимиром Вікторовичем, нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого спеціаліста. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоровя.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячний за роботу Володимира Вікторовича, допоміг з діагностуванням та лікуванням.
Владислав
Черкаси, 05.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Момонта Володимира Вікторовича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже не один раз користувався послугами лікаря Момонт Володимира Вікторовича, остався задоволений Перший раз звернув до лікаря з проблемою з спиною в поперековому відділі ( у мене три протрузії) не міг вільно рухатись. Володимир Вікторович назначив лікування та порекомендував водні витяжки, після лікування та процедур почуваюся добре. Другий раз проходив процедури для профілактики вже з товаришем, якому також допомогло. Нещодавно звернувся до лікаря за допомогою для мами, у неї боліли і терпли руки, після проходження лікування пішла на поправку. Велика подяка Момонт Володимиру Вікторовичу, РЕКОМЕНДУЮ!
Віталій
Черкаси, 04.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока відзнака професіоналізму нашого лікаря Момонта Володимира Вікторовича. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку лікарю ортопеду Момонту Володимиру Вікторовичу. Робила цього літа індопроте кульшового суглоба Хочу відмітити щирість, уважне ставлення, відповідальність та професіоналізм Лікаря.Однозначно, буду рекомендувати!
Серафіма
Черкаси, 03.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук. Нам важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Цінуємо Вашу думку. Приємно, що Ви публічно відзначили високий професіоналізм нашого лікаря та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до Момонта Володимира Вікторовича. Раді, що з допомогою нашого фахівця Ви досягли позитивних результатів лікування. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку лікарю ортопеду Момонту Володимиру Вікторовичу. В цьому році робила індопротез кульшового суглоба. Хочу відмітити щирість, уважне ставлення, відповідальність та професіоналізм Лікаря.Однозначно, буду рекомендувати Лікаря.
Серафіма
Черкаси, 03.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Серафімо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Момонта Володимира Вікторовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку лікарю хірургу-ортопеду Момонту Володимиру Вікторовичу. У минулому році довго страждала від болю у зап'ясті. Мені порекомендували проконсультуватись у Володимира Вікторовича. Лікар чітко визначив проблему - синдром Де Кервена і запропонував варіанти лікування, серед яких було хірургічне втручання, від якого я спочатку відмовилась. Від призначеного лікування біль стих, проте після травми вимушена була погодитись на оперативне втручання. "Ювелірна операція" пройшла успішно - я забула про біль і великий палець рухається. Тому, коли стала проблема з ногами знову звернулась до Володимира Вікторовича і недарма, поставив діагноз початок подагри і п'яточна шпора. Знову чітко визначив лікування, порадив носити ортопедичні устілки , дієту і "ударно-хвильову терапію", десять сеансів якої пройшла в ОН Клінік. Наразі впевнено ходжу, не шкутильгаючи через біль, Хочу відмітити щирість, уважне ставлення, відповідальність та професіоналізм Лікаря і що для мене важливо - постійно на зв'язку. Однозначно, буду рекомендувати!
Світлана
Черкаси, 31.10.2023
Оцінка:
Мені порекомендували звернутися до лікаря хірурга, травматолога Момонта Володимира Вікторовича. Я звернувся до нього з проблемою спини. Були сильні болі у попереку. Не міг ні сидіти, ні стояти.Мені був призначений курс лікування, після якого мені стало набагато краще, а згодом болі зовсім відступили. Дуже дякую за правильно поставлений діагноз і дієве лікування. Безмежно вдячний за дбайливе ставлення до пацієнта. Рекомендую як професіонала своєї справи та чуйну людину.
Сергій
Черкаси, 29.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Момонта Володимира Вікторовича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, звернувся до лікаря з болю в руці. Після аналізів та обстеження лікар назначив мені лікування та ультра-волнову терапію в Он-кліниці. Лікування пройшло чудово, болі в руці з часом стихли, враховуючи те, що це вже 3 лікар, до якого я звернувся з цією хворобою. Дякую Володимир Вікторович за лікування.
Олексій
Черкаси, 27.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Момонта Володимира Вікторовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго всім дня, був на прийомі у лікаря Мамота В. В., робили ультра волнову терапію на руці. З часом результати чудові. Біль в руці з діагнозом ревматодний артрит становилась все менше. Дякую Вам Володимир Вікторович за лікування.
Олексій
Черкаси, 26.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Момонта Володимира Вікторовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Орлову Станіславу Юрійовичу за гарне спілкування, позитивний підхід до пацієнта і кваліфіковану допомогу. побільше таких лікарів вашій клініці.
Ігор
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.