«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-травматологiв ОН Клінік

Була на прийомі у лікаря від Бога Попова Євгена Володимировича. Дуже уважний професіонал своєї справи (якщо можна так позначити лікаря). Докопується до причини недуги, а не лікує тільки наслідки. Попутно з'ясовує, які з захворювань можуть підстьобувати перебіг хвороби за його профілем. І тоді лікування проходить комплексно, що дає прекрасний ефект. Окремо хочу сказати про співробітників реєстратури (тепер модне слово "ресепшен"). Дуже уважні, доброзичливі, компетентні. Окреме слово подяки медичним сестричкам з кабінету маніпуляції. Золоті ручки. Здоров'я і процвітання всьому колективу ОН Клінік. Спасибі вам.
Олена
Миколаїв, 19.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за довіру і вибір «ОН Клінік Миколаїв». Лікар Попов Є.В. відповідально і уважно ставиться до кожного пацієнта. Комплексний підхід у діагностиці і лікуванні є одним із головних завдань наших фахівців, у чому Ви змогли переконатися на власному прикладі. Нам приємно, що в стінах нашого медичного центру Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У листопаді 2020 року одержала травму - розтягнення правого і лівого гомілковостопного суглоба. Призначене лікування результатів не давало, стало ще гірше. Утворився застій м'язи, утворилася рідина в суглобах, нога права не згиналася. Звернулася в ОН Клінік до доктора ортопеда-травматолога Попова Є. В. Відразу отримала кваліфіковану консультацію, УЗД і т.д. Після тривалих процедур і кількох курсів плазмотерапіі, все стало на своє місце. Я здорова!!!! Велике спасибі!
Оксана
Миколаїв, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Дякуємо за щирий відгук. Ми раді, що у Вас залишилися тільки позитивні емоції від відвідин «ОН Клінік Миколаїв». Нам дуже важливо, щоб пацієнт залишився задоволений результатом лікування і обслуговуванням в цілому. Хочемо зазначити, що важливим аспектом якісної діагностики є високотехнологічне обладнання наших медцентрів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Попова Євгенія Володимировича. Прекрасний фахівець! Повністю задоволена відвідуванням. Після консультації не залишилося питань. Лікар порекомендував безліч природних методів відновлення, що дуже цінно. Дякую!
Світлана
Миколаїв, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні відвідала клініку. Дуже приємний персонал клініки. Надають консультацію, детальні відповіді на всі запитання. Лікар УЗД Кузик І. В. провів ретельне обстеження, надав необхідні роз'яснення і поради. Лікар-травматолог Попов Є. В. обстеживши, надав детальну консультацію, відповів на всі запитання. Лікарі компетентні, уважні, ввічливі. Вдячна за надану допомогу в лікування.
Олена
Миколаїв, 17.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом діагностики та консультації у наших спеціалістів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку доктору Орлову Станіславу Юрійовичу за професіоналізм, чуйність, уважне ставлення до пацієнтів. Будь прийом проходить дуже чітко, вчасно, з докладним поясненням всіх призначень. Спасибі, Станіславе Юрійовичу!
Марина Григорівна
Дніпро, 13.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино Григорівно. Дякуємо за добрі слова і високу оцінку роботи нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Двічі зверталася з переломами до Попова.Е.В. Лікар від Бога, як кажуть. Чудовий фахівець і дуже комфортна в спілкуванні людина. Спасибі!
Світлана
Миколаїв, 23.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлана. Ради, що звернення до нашого фахівця Попова Є.В. залишило у вас позитивні емоції, і рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав Ваші сподівання. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день!В клініку я звернулася зі скаргою на болі в колінах Потрапила на прийом до лікаря травматолога Ніжівенко Д.С Отримала якісну консультацію Лікар підібрав мені лікування нічого зайвого не нав'язував Делікатний і професійний лікар! Дякую за результативне лікування, увагу і рекомендації ! Лікарю подяка за надану допомогу ! Всім здоров'я !
жанна рудая
Харків, 02.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Жанно. Дякуємо за позитивний відгук. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які турбуються про кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
При діагнозі руйнуючий артроз лікар Ніжівенко Дмитро Сергійович творить чудеса. Проходжу лікування у цього доктора вже більше року, хочу сказати лікування досить ефективне, поліпшення якості життя на обличчя, біль помітно зменшилася і зі стану "насилу ходити з милицею" перейшли в "ходити шкутильгаючи без сторонньої допомоги". У цього лікаря лікується і моя дочка, у якої артроз на початковій стадії і дуже задоволена лікуванням. Ставлю найвищу оцінку і приношу величезну подяку! Всім здоров'я !!!
Валентина
Харків, 15.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентина. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Раді, що в особі нашого лікаря Ніжівенко Дмитра Сергійовича Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру і допоміг у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Нам важливо знати, що Ви відзначаєте позитивну динаміку і задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Ми пропонуємо сервіс високого рівня, індивідуальний підхід до пацієнтів і інноваційні методи діагностики і лікування з використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Комфорт пацієнта на кожному етапі взаємодії з клінікою - один з головних принципів роботи медцентрів нашої Мережі. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відгук пишу особисто для самої клініки, зрозуміло що такий поганий ви не залишите на сайті. Загалом у вашій клініці я була кілька разів, в тому числі і в дитячому відділенні. Відправила в неї ж лікуватися і мати. Все відмінно за винятком одного суперідіотского лікаря. Ортопед-травматолог Неживенко. Півроку тому у мене була травма спини, розтягнення, або щось подібне. Він так гидливо мене оглянув, че то там злегка Понатискавши відправив на рентген. Після рентгена сказав ну у вас сколіоз, пийте колаген пігулки за 600 грн пачка))) Ну то фігня, але от з матір'ю був повний писець. У неї плоскостопість, артроз і ще якась фігня з кістками і вона до нього пішла щоб той їй виписав устілки. Він також її гидливо оглянув, і сказав я не можу вам рецепт на устілки виписати без рентгена)))) Зробила вона рентген за 800 грн обох стоп. Заплатила ще раз за прийом у нього а він каже ну тепер ідіть з цим ренгеном на пушкінську 50 (доктор алекс) і вони вам зроблять устілки)))))))))))))))))))))) ))))) Сенс тоді було взагалі йти до нього на прийом? 0 сенсу. Коротше пішла мати в ортопедичну клініку на пушкінській, там роблять індивідуальні устілки. А там нафіг виявився не потрібен рентген, там потрібен нормальний рецепт від ортопеда. А це чмо навіть не знає що це таке. Коротше прийміть заходи. Всі інші лікарі прекрасні, особливо мені подобається дитячий ортопед-травматолог, грамотна жінка, вилікувала дитині ногу. Ну і інші дорослі лікарі хороші, що не ганяють за дарма куди непотрібно. Чи не знаходять міфічних хвороб.
Анастасія
Харків, 23.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасія. Ми завжди ведемо предметний розбір по кожному зверненню від реальних пацієнтів і можемо допомогти з вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням в наших клініках. Якщо у пацієнта дійсно є конкретні претензії - необхідно негайно звертатися в Службу контролю якості, тому що з плином часу актуальність питань може втрачатися. Сподобався чи ні лікар - оцінка досить суб'єктивна. Тому просимо утриматися від публічних образ на сторону практикуючого фахівця. За підсумком розбору ситуації пацієнтка особисто отримала зворотний зв'язок. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініку я звернувся зі скаргою на болі в коліні, пройшов УЗД у лікаря Ібрагімової дуже хороший фахівець своєї справи, потім потрапив на прийом до лікаря травматолога Ніжівенко Д.С. і вдячний йому за хороше лікування, прийом проводився строго призначеного часу, персонал дуже привітний. Спасибі за надану допомогу буду рекомендувати клініку своїм знайомим. 18.09.2020.
Юрій
Харків, 21.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юрій. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи наших фахівців. Медичні центри «ОН Клінік» оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає можливість проводити максимально точну діагностику і розробляти ефективні індивідуальні програми лікування. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливий лікар. Не рекомендую. Взагалі не впевнений в тому, що він повинен залишатися на цій посаді. У мене довга історія, в якій намагався нав'язати свою думку в підсумку навіть в діагнозі вказав що проблема з правим коліном (хоча проблема з лівим). Але, буквально на наступний день, до нього потрапив мій друг, якому він нав'язував перелом ноги, як ви встигли здогадатися, ніякого перелому не було. Ні в якому разі не відвідуйте його.
Віталій
Харків, 18.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталій. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди готові допомогти розібратися в питаннях, пов'язаних з обслуговуванням в нашій клініці. Хочемо зазначити, що кожен лікар має свою думку з лікувально-діагностичної тактики, всі призначення носять рекомендаційний характер. Право пацієнта на свій розсуд погоджуватися або ні з думкою лікаря. За помилку приносимо вибачення, інформацію про додатковий варіанті лояльності Ви отримали в телефонному режимі. Коментувати питання по обслуговуванню інших пацієнтів не коректно. Бажаємо міцного здоров'я. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день!!! Був на прийомі у травматолога Ніживенко Дмитра Сергійовича. Отримав якісну консультацію. Доктор по кісточках розклав мої кісточки?, тобто дуже чітко пояснив ситуацію, зрозуміло виклав і дав рекомендації, призначив лікування. Спасибі ?
Хотенко А. Г.
Харків, 25.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Ради, що рівень професіоналізму нашого лікаря Ніживенко Дмитра Сергійовича виправдав Ваші сподівання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік