Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-травматологів ОН Клінік

Дуже задоволений консультацією лікаря травматолога Дворнікова Д.М. Лікар був ввічливим і уважним, все детально розпитав, провів огляд та доступно пояснив подальші кроки лікування. Дуже дякую, буду звертатися ще.
Станіслав
Оцінка:
Доброго дня, Станіславе. Дякуємо за позитивний відгук та слова подяки. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую лікарю травматологу Плахотній В.В. за чуйність, уважність, великодушність, професіоналізм! Дуже людяна і щира людина і чудовий лікар! Плахотній В.В. – мій рятівник. Справжній лікар!
Алла
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Плахотнієм Владиславом Володимировичем та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Плахотній Владислав Володимирович дуже уважний, розумний, пояснює дуже доступно. Уважний до деталей. Взяла телефон для запису своїх рідних. Хочу, щоб вони обовʼязково консультувалися тільки у нього. Дуже задоволена прийомами.
Оксана
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Щиро дякуємо за відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Плахотнієм Владиславом Володимировичем. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Островському О.В. за гарне відношення, повагу до хворого. Рекомендую звертатися до лікаря-травматолога, лікар від Бога!
Світлана Володимирівна
Черкаси, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Островського Олександра Вікторовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Харків, 08.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар призначає лікування на підставі попередніх діагнозів, до того ж лікування один в один із тим, що призначають інші лікарі, результату від них не було, що було сказано лікареві на консультації, прийшла з однією проблемою, лікар абсолютно не чує пацієнта про його проблему, дивиться на діагнози, поставлені раніше, і робить висновки. За болю в плечі і поставленого діагнозу раніше травма плеча, призначає обстеження шиї, консультацію гінеколога і флюорографію. Лікування призначено просто для зняття запалення, з тим самим справляється звичайна мазь, для чого купа ліків, половина з яких призначалася неодноразово, не зрозуміло, була в цього лікаря вже вдруге, жодного разу не було спроб розібратися з проблемою, тільки суцільне викачування грошей на непотрібні аналізи, які не несуть жодної інформативності в разі цієї проблеми. Що стосується інших лікарів, з цією ж проблемою, ніхто так толком і діагнозу не поставив, всі проблеми через шию, робіть вправи, ну так а діагноз який за кілька років ходіння в цю клініку я так і не зрозуміла, зверталася з болем у плечі, на узд показує рідину, за фактом так ніхто з цією проблемою не розбирався, і не намагався лікувати. Замість того щоб призначити потрібне обстеження, призначають дороге, яке ніяк не пов'язане з травмою плеча.
Анна
Харків, 11.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Зазначаємо, що перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Спеціаліст рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. На свій розсуд пацієнт приймає рішення погоджуватися або ні з рекомендаціями фахівця. Більш детальна інформація Вам була повідомлена у телефонному режимі. Зичимо міцного здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Плахотньому В.В., за професіоналізм, за швидке та безболісне вирішення проблеми з якою я звернулась, за уважність під час прийому, турботу про самопочуття та надання розширеної інформації щодо лікування та профілактики.
Надія
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що наш лікар Плахотній Владислав Володимирович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Климовицький Федір Володимирович дуже уважний лікар. Все сподобалось.
Олена Андріївна
Кропивницький, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Андріївно. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена роботою лікаря Дворнікова Д.М. До пацієнтів ставиться з повагою, уважно вислуховує всі скарги на стан прохання захворювання, завдяки чому підбирає ту чи іншу терапію. Зверталася неодноразово з проблемами в колінних суглобах. Підобрана терапія та поради лікаря допомагає вирішити проблему з ними. Сподіваюся на скоріше одужання.
Інга
Оцінка:
Доброго дня, Інго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дворнікова Дмитра Миколайовича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
24.02.2024. Я був на прийомі у лікаря Матеко Олексій Петрович Травматолог . Я прийшов з скаргами на біль у районі плеча і локтя , а також на болі у спині. Цей лікар не змусив себе піднятись із свого крісла ,щоб оглянути мене , а одразу направив на КТ. Мій прийом зайняв 10 хвилин його дорогоцінного часу, а направлення на КТ мені коштувало 450грн. Дякую за уважність вашого лікаря , за "уважний огляд" за встановленний попередній діагноз який був встановленний завдяки розвинутій фантазії лікаря ,а не завдяки огляду пацієнта. Бажаю цьому лікарю міцного здоровя .
Денис
Харків, 26.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Денисе. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що на первинному прийомі лікар встановлює попередній діагноз на підставі усіх об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт отримує консультативний висновок фахівця з відповідними рекомендаціями щодо подальшої лікувально-діагностичної тактики. Що і було виконано у даному випадку. Більш детальна інформація Вам повідомлена у телефонному режимі. Зичимо здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячен лікарю Орлову С.Ю. за професійне лікування! Операція була зроблена дуже швидко і якісно, також Станіслав Юрійович допоміг вирішити питання зі страховою компанією, зробивши лікування максимально дешевим. Щиро рекомендую лікуватись у Станіслава Юрійовича.
Андрій Вікторович
Дніпро, 18.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію Вікторовичу. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря та відзначили високий рівень професіоналізму Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати всьому колективу ''OnClinic'' на Пушкінській ,починаючи з дівчат на ресепшені, дівчат з маніпуляційного кабінету , фізіотерапевту , реабілітологу і, звичайно, ж лікарю! Звернулася з сильним болем до лікаря-травматолога Ніживенко Дмитра Сергійовича. Він уважно вислухав мене,задав питання,оглянув, назначив обстеження і потім лікування,яке дало позитивний результат. Лікар ввічливий,уважний до дрібниць,дає дуже корисні поради. Дякую вам, Дмитро Сергійович,за професіоналізм! Окрема подяка реабілітологу Марії Володимирівні! Дякую вам,Машо, за золоті руки,посмішку,з якою Ви зустрічали кожен раз,позитив , професіоналізм!
Ольга
Харків, 09.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та лікарів. Щиро вдячні за теплі слова подяки на адресу нашого персоналу та фахівців Ніживенка Дмитра Сергійовича та Пінчук Марії Володимирівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.