0 800 30 11 77

Відгуки про відділення лабораторними аналізами у ОН Клінік

Я мама пацієнта Максима. Здавали аналіз, кров з венки, дуже гарне відношення до дитини. Дружелюбний і ввічливий колектив клініки.
Ирина
Харків, 26.09.2023
Оцінка:
Була в лабораторії на Валентинівській. Привітний і приємний медичний персонал, якісне обслуговування, зручне отримання результатів.
Наталія
Харків, 26.09.2023
Оцінка:
Відвідував сьогодні відділення на Холодній Горі, черг не було. Розташування відділення зручне. Приємні співробітники. Все зробили професійно, мені сподобалося! Дякую!!!
Георгій
Харків, 26.09.2023
Оцінка:
Дуже сподобалась швидкість обслуговування. Персонал ввічливий, завжди допоможуть та підкажуть.
Тетяна
Харків, 25.09.2023
Оцінка:
Вже декілька разів здавала аналізи у цій лабораторії, все дуже подобається. Швидко приходять результати, безболісно набирають аналіз, гарне обслуговування. Рекомендую.
Анастасія
Харків, 18.09.2023
Оцінка:
Все було дуже швидко та без проблем. Питають за самопочуття, це дуже приємно, відчуття ставлення як до людини. Щирі та привітні. Приємно лікуватись.
Анастасія
Харків, 08.09.2023
Оцінка:
Дуже привітний персонал, кваліфіковане обслуговування. Приміщення світлі і чисті. Дякую!
Надія
Харків, 08.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую, турботливий і приємний персонал клініки.
Віктор
Полтава, 07.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був у лабораторії на Валентинівській 35/81. Неоднаразово сім'я здавала аналізи. Забір та оформлення проходили швидко та безболісно. Дякую.
Микола
Харків, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зроблено швидко і якісно, без зайвих питань та з усією необхідною турботою. Дуже задоволений чемністю та уважністю персоналу.
Даниїл
Харків, 29.08.2023
Оцінка:
Дуже гарне обслуговування, персонал дуже ввічливий. Працюють дуже гарно, послуги надаються дуже якісно. Дуже задоволена всіми наданими послугами. Буду користуватися послугами цієї клініки. Дякую за таких гарних працівників.
Олена
Харків, 29.08.2023
Оцінка:
Були 01.08.2023 в лабораторії ОН Клінік на Валентинівській 35/81. Дівчата були привітні, до доньки посміхалися, заспокоїли і донька нічого не боялася. Мені лабораторія сподобалася, а саме персонал залишив гарний настрій.
Дарина
Харків, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.