Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про відділення лабораторними аналізами у ОН Клінік

Я сьогодні здавала кров общ. ан крові + білок, дуже вдячна Бойко Аліні за її роботу, яка з першого разу взяла кров з тонкої вени. Вдячна їй дуже, бажаю їй здоровʼя, мирного неба, таких як Аліна, нужно цінить і берегти. Дай Боже їй всього найкращого.
Валентина
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю свою подяку працівникам і медсестрі Забірного пункту "ОН Клінік" на проспекті Гагаріна, 26. Завжди зустрінуть з посмішкою і гарним настроєм. А про те, що це професіонали, і говорити не варто. Ще раз дякую! Так тримати! Удачі!
Ірина
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не перший раз здаю аналізи у центрі "Он Клінік" на 23 Серпня. Дякую за професіоналізм. Дякую за увагу і чемність.
Ніна
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за висококваліфіковану працю співробітників лабораторії ОН Клінік на вулиці 23 Серпня. Багато разів звертався, та завжди обслуговування було на високому рівні.
Сергій
Харків, 25.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму наших фахівців. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені подобається лабораторний пункт ОН Клінік на Валентинівській тому шо тут ніколи немає черги. Забір аналізів проводять швидко, комфортно і без болю. Персонал ввічливий, завжди посміхаються. А ще цей лабораторний пункт близько до могу дому. Дякую за якість послуг та професіоналізм!
Андрій
Харків, 21.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже задоволена обслуговуванням. Персонал ввічливий. Рекомендую! Розташування зручне. Кабінет чистий та охайний.
Богдана
Харків, 21.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Богдано. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже поганий сервіс. Записаний був на 10:00 на аналізи. Приїхав заздалегідь, так як рекомендують. Довгий час ніхто не звертався до мене і не вибачався, що я очікую уже 10 хвилин, 20 хвилин, 30 хвилин. Підійшов до ресепціі і запитав чи не забули про мене. Дівчина зателефонувала лікарю і запитала чи є у неї пацієнт (чому вона про це не знає?). Сказали почекати ще, через 2-3 хвилини мене запросили. Я звернувся до гарячої лінії, щоб повідомити про це. Сьогодні мені зателефонували і в непрямій формі звинуватили, що я сказав неправду і мене запросили о 10:12 насправді і це перевірили. Я був шокований- мені вистачило б пояснення і вибачення, але отримав ще й звинувачення. Я перевірив час оплати і сказав, що оплатив за послугу о 10:42, на що знову почув якісь виправдання, що мій банк некоректно вказав час. Щойно я перевірив час дзвінка, який я робив перед тим, як мене запросили -і це було о 10:34. Яким чином я уже був на прийомі о 10:12 не відомо. Сервіс бажає бути кращим як зі сторони ресепціі так і гарячої лінії.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження та Ви відчули дискомфорт під час звернення до клініки. Нашим пріоритетом є комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Персонал клініки постійно працює над покращенням якості сервісу. Ми цінуємо час наших пацієнтів. Перепрошуємо за дану ситуацію. Бажаємо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалося обслуговування Вашого персоналу в лабораторному пункті на Холодній Горі. Дуже доброзичливі та ввічливі співробітники. Особливо було приємно, що моя дитина зовсім не хвилювалась під час аналізу. Щиро Вам дякуємо за якість обслуговування!
Світлана
Харків, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рівень обслуговування в ОН Клінік на Холодній Горі - найвищий. Персонал дуже турботливий. Дякую за працю в ці складні часи.
Ганна
Харків, 11.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів, цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку медсестрі, яка збирає кров. Дуже приємно було її ставлення до пацієнта, товариськість, на всі запитання відповіла, і, звісно ж, за її золоті ручки, які взяли кров без жодних болів і неприємностей. Побільше б такого талановитого у своїй справі медперсоналу.
Олена
Харків, 11.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
4 роки тому була чудова клініка. Все робили швидко і якісно, зараз просто жах. Учора 27.02. здавала клінічний аналіз крові, ввечері результатів не було, зателефонувала до контакт-центру і мені сказали, що мої аналізи буду 29.02. Серйозно? Дві доби робити аналіз крові? Лікар без результатів аналізу не може призначити лікування (може антибіотики потрібно пити) коли люди хворіє кожен день важливий. А вони аналізи елементарні (які всюди робляться максимум добу) роблять 2 доби. На мою скаргу в центр контролю якості дівчина металевим тоном відповіла - у нас аналізи роблять 2 доби. Про те що це буде 2 доби потрібно попереджати одразу. Я б пішла в іншу клініку і вже вчора отримала б аналізи і почала лікування. А так і експрес тест на covid мені надіслали на пошту через 5 годин!!! Якщо ви хочете ходити хворими і не починати лікування зайву добу і можливо отримати ускладнення бо не почали вчасно лікуватися вам в Онклінік.
Вікторія
Дніпро, 28.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що кожне лабораторне дослідження має певний термін виконання з урахуванням виробничих процесів. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лабораторні дослідження по Вашому замовленню виконано в зазначений регламентний термін, результати відправлено на пошту пацієнта в автоматичному режимі. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо Вам добра і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за гарне, уважне, професійне обслуговування. Адреса - Полтавський Шлях, 153.
Лілія
Харків, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.