Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про відділення лабораторними аналізами у ОН Клінік

Дуже вдало проходило взяття крові. У медсестрички Кузьо А.Й. золоті ручки.
Лариса Яківна
Кропивницький, 18.07.2024
Оцінка:
Подяка медсестрі Козяр Оксані за якісну роботу. Я маю "погані" вени і зазвичай в мене після процедури по здачі крові всі руки сині, але сьогодні я потрапила до професіонала своєї справи і маю маленьку "крапочку". Дякую за роботу! Все буде Україна!
Наталія Василівна
Біла Церква, 17.07.2024
Оцінка:
...
Роман
Харків, 08.07.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже не задоволена якістю роботи лабораторії, здавала заг. аналіз сечі+ бакпосів, аналіз робили 11 днів, замість стандартних 5. В результаті знайдені рідкісні збудники, після перездачі в іншій клініці їх немає. В майбутньому планую користуватися послугами іншої лабораторії.
Анастасія
Ужгород, 06.07.2024
Оцінка:
Все дуже зручно, швидко та якісно. Дуже добрий персонал, мені дуже сподобалось. Порекомендую друзям.
Артур
Харків, 28.06.2024
Оцінка:
Я вже декілька разів обслуговувалася (здавала аналізи) в On Clinic по вулиці Валентинівській, 35/81. Дуже задоволена швидкістю обслуговування, отриманням результатів та безпосередньо кваліфікованим персоналом цієї клініки. Всім рекомендую.
Ніна
Харків, 27.06.2024
Оцінка:
Чудова клініка, дуже зручно, що є всі профільні спеціалісти: ми швидко пройшли всіх лікарів. Дуже професійне обслуговування. Вдячні за сервіс.
Артем
Миколаїв, 18.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виказати окрему подяку працівникам відділу збору аналізів за людяність та професіоналізм
Ольга
Черкаси, 11.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарна, чиста клініка, привітні дівчата на рецепції, завжди готові допомогти. Кваліфіковані спеціалісти та високий рівень надаваємої допомоги.
Катерина
Ужгород, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка медичній сестрі Ірині та адміністратору Кристині. Дуже швидко та професійно!
Тетяна
Харків, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за гарну роботу. Швидко, ввічливий персонал, зручно розраховуватись. Приводила сина, який дуже боявся, результат вашої лабораторії - спокійно тепер здає. Рекомендую!
Олена
Харків, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Декілька разів здавала кров на аналіз у заборному пункті на пр. Гагаріна 26. Дуже ввічливий та приємний персонал. Кров беруть не боляче, синців не залишається. Аналіз приходить швидко.
Юлія
Харків, 28.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.