Відгуки про відділення лабораторних аналізів у ОН Клінік

Анастасія дуже мила, а лікар, який брав загальний аналіз крові, зробив це максимально безболісно. Персонал чудовий
Валерія
Харків, 27.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валеріє. Дякую за відгук. Дуже раді, що Ви обрали саме наш медичний центр та залишились задоволені роботою співробітників. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування професійне, швидко, комфортно. Приємний персонал. Дуже дякую.
Ельвіра
Полтава, 26.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ельвіро. Вдячні за відгук. Ми дуже цінуємо, що Ви так високо оцінили рівень нашого сервісу. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємно вражена обслуговуванням в центрі "ОН Клінік", що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 47. Кваліфікований персонал, послуги надаються своєчасно, якісно. Довідки щодо здачі тестів надаються відповідно до вимог чинного законодавства, встановленого формату.
Ірина
Полтава, 25.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за щирі слова на адресу нашого медичного центру та співробітників. Основний принцип нашої роботи – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та забезпечення максимального комфорту. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ноги моєї більше не буде! Раз вже зробили помилку в аналізах чоловіка, а тепер ще, підозрюю, забули передати результат аналізу до ДІЮ (заяву написала!) 31.12 здала ПЛР тест – результат позитивний. Написала заяву, щоб передали дані в ДІЮ. Сьогодні вже 24.01 - ні сертифіката ні чіткої відповіді від операторів - уточнимо, дізнаємося, і .... ніхто відповідно не передзвонює. Дуже схоже на те, що просто ЗАБУЛИ!! Як можна так, це серйозні речі. Чому таке недбале ставлення?!? Втім, не раджу!! Краще вже Синєво чи Інвіво, там той самий аналіз на Д – димер не 4 дні робиться, а 1!!!! (І без помилок!)
Жанна
Харків, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Жанно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Ми розуміємо Ваше занепокоєння, проте всі процеси в клініці відбуваються за встановленими стандартами та в рамках вимог чинного законодавства. Усі зміни у обробці даних впроваджуються у роботу клініки своєчасно, що й у разі. Детальнішу інформацію Ви отримали особисто. Завжди готові допомогти, спасибі за співпрацю.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю подяку персоналу паркану за професійне та доброзичливе ставлення. Після двох відвідин залишилися приємні враження.
Олена
Полтава, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо, що Ви зупинили вибір на нашому медцентрі. Нам приємно, що Ви високо оцінили рівень обслуговування. Завжди можете розраховувати на наш професіоналізм. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні відвідала пункт ОН Клінік, залишилася дуже задоволена професіоналізмом та ввічливістю персоналу – адміністратора Олександри та медсестри на паркані аналізів Ірини. Велике спасибі!
Ольга
Харків, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук, нам дуже цінна Ваша думка. Ми намагатимемося і надалі виправдовувати Ваші очікування та надавати послуги лише високого рівня. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пишучи цей відгук, хочеться зазначити про високу якість обслуговування. Касир-адміністратор Олександра допомогла на ресепшині із записом та відповіла компетентно на всі питання, які в мене були. А медичний працівник Ірина Вікторівна без болю та з гарним настроєм допомогла зі збором матеріалу на аналізи. Дякую за прекрасне обслуговування, так тримати!
Аміна
Харків, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аміно. Дякуємо за високу оцінку та Ваш відгук про роботу нашого персоналу. Ми раді, що Ви задоволені якістю надання медичної допомоги та відвідуванням нашого медичного центру. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я та відмінного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати адміністратору Дьяченку А.Ю. за професіоналізм. Обслуговування інформативно та швидко, а головне – якісно!
Віталій
Харків, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію. Дякуємо за відгук та добрі слова. Дуже раді, що Ви залишилися задоволеними роботою нашого персоналу. Бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике дякую персоналу ON Clinic у відділенні на Одещині. Чуйні співробітники з високим професіоналізмом. Допоможуть та проконсультують у будь-якому питанні. Спасибі.
Катерина
Харків, 21.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого медичного персоналу. Ми раді, що ви залишилися задоволені якістю медичної допомоги. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважні та дбайливі співробітники, все дуже швидко та чітко. Процедура пройшла безболісно, отримала потрібні поради. Звертатимемося, дякую!
Вікторія
Харків, 20.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за теплі слова на адресу працівників «ОН Клінік Харків». Нам важливо, щоб пацієнт відчував нашу турботу і увагу, починаючи з моменту приходу в медичний центр. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати медсестрі Міщенко Світлані Петрівні за професіоналізм і чуйне ставлення. Сподобалося мати з Вами справу!
Наталія
Харків, 16.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Нам приємно, що звернення до нашого медичного центру було комфортним. Дякуємо за добрі слова та бажаємо міцного здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла висловити подяку медсестрі за високий професіоналізм у взятті крові з вени. Для мене завжди здача аналізів є складним завданням, тому що вени погані та медсестрам дуже складно знайти та провести забір. Сьогодні все було на одному подиху. З першого разу медсестра знайшла вену, потрапила до неї, зробила забір і що дуже важливо не проколола її. Велике спасибі!
Олена
Харків, 14.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та вибір «ОН Клінік Харків Палац Спорту». Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг є першочерговим завданням нашої Мережі. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік