Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-отоларингологів ОН Клінік

Була на прийомі у Пегін Є.Л. дуже в захваті від компетенції лікаря. Зразу прописав лікування, промив вуха. Рекомендую усім промивати у нього вуха. Безболісно і обережно.
Катерина
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Довелось звернутися з приводу видалення вушної пробки, що викликала закладеність вуха на вихідних. Зателефонувала у неділю, записали на ранок понеділка, і вже через кілька хвилин наче нічого і не було) Дуже швидке і якісне обслуговування на всіх рівнях, процедура безболісна, з попереднім досвідом виконання такої ж у міській поліклініці не зрівняти. Від заходу до клініки до виходу минуло не більше 15 хвилин. Щиро дякую медичному та адміністративному персоналу за вашу старанну роботу!
Ксенія
Миколаїв, 26.03.2024
Оцінка:
Чудовий лiкар, дiйсно професiонал своэi справи! Багато рокiв довiряю своэ здоров’я Юлii Олександрiвнi!
Сабіна
Оцінка:
Доброго дня, Сабіно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Враження від клініки позитивні, лікар професійно підготовлений, надання медпослуг на високому рівні.
Олександр Васильович
Кропивницький, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре Васильовичу. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Завжди раді вітати. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую лікаря отоларінголога Колісник Ганну Анатоліївну! Уважне професійне обстеження та призначенні ліки , а головне - проблема, з якою я жила практично все моє життя, була вирішена без перебільшення за декілька днів лікування після призначення лікування препаратами. Дякую, лікарю, за моє здорове і спокійне дихання носом, без кашлю, задухи і без багаторічних недоспаних ночей через це!
Оксана
Харків, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що наш лікар Колісник Анна Анатоліївна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на візиті у ЛОРа, все сподобалось, лікар-професіонал своєї справи, зробив огляд та виявив причину того, що мене турбувало. Дуже дякую Мошинська)
Денис
Оцінка:
Доброго дня, Денисе. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що наш лікар Мошинська Жанна Олегівна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар: Мошинська Ж.О., отоларинголог. Приємний, дбайливий лікар, уважно обстежила, поставила правильний діагноз. Перша процедура промивання мигдалин пройшла безболісно та швидко.
Валерія
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мошинської Жанни Олегівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олександра
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідую цю клініку не вперше, дуже задоволена обслуговуванням, персоналом на ресепшені. Відвідувала лікаря Горшеніна Володимира Олеговича (ЛОР). Лікар дуже уважно вислуховує скарги, проводить обстеження. Призначає лікування, яке має хороший результат.
Надія
Харків, 26.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Ми раді, що з допомогою нашого лікаря Горшеніна Володимира Олеговича Вам вдалося досягти позитивних результатів лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації у лікаря-отоларинголога Павленко Тетяни Сергіївни. Лікар все доступно пояснила і призначила план лікування. Під час прийому була проведена маніпуляція стосовно вух. Все шкидко і безболісно. Обов'язково буду рекомендувати знайомим та звернусь ще. Лікар легка у спілкуванні.
Яна
Харків, 14.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Павленко Тетяни Сергіївни. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вчора був на прийомі в Олександри В'ячеславівни)))) Мало того що ця лікарка дуже красива 😌 так ще вона дуже уважна, руки золоті і дуже ніжні 😇 все досить зрозуміло і грамотно пояснила, зробила 🤗 Спасибі велике за допомогу, якщо знадобиться допомога тепер знаю до кого звернутися🫶
Дмитро
Дніпро, 10.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені спілкуванням з фахівцем та результатом звернення до нашого лікаря Ніколенко Олександри В'ячеславівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Дідіченко Юлії Олександрівни дуже сподобалось! Дбайливе ставлення і ніякого дискомфорту при проведенні процедури!
Марія
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.