Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-отоларингологів ОН Клінік

Рекомендую лікаря-отоларинголога Павленко Тетяну Сергіївну, відповіла на всі мої питання, доступно пояснила, що потрібно робити далі, пояснювала доступною мовою. Лікар поводилася професійно, турботливо та ввічливо. Рекомендую!!!
Наталія
Харків, 26.06.2024
Оцінка:
Була на прийому у отоларинголога. Захарченко Людмила Едуардівна чудовий лікар. Одразу мене трішки збентежило що лікарь зандто молода(меня так здалося) але вона професіонал! Уважна,чуйна та компетентна. Мені було комфортно на прийомі у цього лікаря
Наталія
Дніпро, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Захарченко Людмили Едуардівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мошинська Жанна Олегівна надала якісну діагностично-терапевтичну допомогу під час гострого стану після тривалого лікування попередньо без обстеження спеціаліста. Професіоналізм лікаря допоміг дитині реагувати на обстеження більш виважено та спокійно.
Дар'я
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мошинської Жанни Олегівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую лікарю-отоларингологу Юлії Олександрівні. Вона справжній професіонал. Завдяки її ретельному підходу та консультаціям, я нарешті позбулася хронічного риніту. Її уважність, доброзичливість та готовність відповісти на будь-які запитання викликають довіру та впевненість. Рекомендую Юлію Олександрівну як чудового лікаря-отоларинголога!
Альона
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення та виказали щиру подяку нашому лікарю Дідіченко Юлії Олександрівні. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була вперше на прийомі у лікаря-отоларинголога, Шевченко О. В. Дуже професійний лікар, уважна і кваліфікована. Дуже задоволена, що підібрала мені лікування, яке допомогло, нічого зайвого. І також велике дякую адміністратором клініки, які завжди зустрічають тебе с посмішкою!
Дарʼя
Ужгород, 17.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарʼє. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Шевченко Ольги Вікторівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Юлії Олександрівні Дідіченко за якісний, кваліфікований прийом. Юлія Олександрівна - дуже компетентний фахівець, усім рекомендую!
Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємна, Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спілкування з пацієнтом не державною мовою, порушення моїх прав на отримання послуг українською мовою
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час звернення до нашої клініки. Сподіваємось на продовження співробітництва. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось
Лукʼяновська Єлизавета
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю ЛОР Дідіченко Юлії Олександрівні за прийом та проведення процедури на дуже високому рівні, також за консультацію по підтримці здоровʼя слизових носа та горла.
Ганна
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Дідіченко Юлії Олександрівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира подяка лікарям за своєчасно надане лікування та турботу про пацієнта. Уважність та компетентність -це запорука одужання. Процвітання вашому центру і приємних відгуків.
Бурлаченко Світлана
Кропивницький, 29.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Горшеніна. Відношення, як до пацієнта, добре, все доступно і зрозуміло. І взагалі в самому центрі "ОН Клінік" все добре, всі ввічливі та все влаштовує.
Ірина
Харків, 28.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горшеніна Володимира Олеговича. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважний лікар, дуже мені допоміг, рекомендую.
Тетяна
Харків, 07.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.