«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-отоларингологів ОН Клінік

Прекрасний лікар, не виписує зайвого, що не пічкає антибіотиками, коли треба і не треба. Все доступно і зрозуміло пояснив, після прийому не залишилося ніяких питань.
Олена
Харків, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи медцентрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у Шеховцової Ірини Олександрівни з сильним болем у горлі. Дівчина з сірими очима! Мені в перші в житті так досконально пояснювали, чому призначений той чи інший препарат. Дуже уважна! Задає правильні питання і досконально вникає в проблему. Знання і оптимальний підбір медикаментів, які паралельно при лікуванні не зашкодять організму - це важливо! Дуже рекомендую цього фахівця! Однозначно не пошкодуєте.
Ліліана
Харків, 29.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліано. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що звернення в наш медичний центр було комфортним і результативним для Вас, а також у Вас залишилися тільки позитивні враження. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були з подругою у ЛОРа, Павленко Тетяни Сергіївни. Перше враження: це кращий лор в моєму житті! Дуже тактовна, грамотна, уважна. Відчувається великий досвід. Велике спасибі!
Лілія
Харків, 24.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за щирий відгук і Вашу об'єктивну думку. Нам дуже важливо, щоб пацієнт залишився задоволений результатом лікування і обслуговуванням загалом. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Капленко Андрій Віталійович відмінний лікар, раджу всім цього лікаря, ввічливий, уважний. Лікар супер приходите до нього на лікування.
Яна
Харків, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Нам приємно, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти в разі потреби і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на прийомі у лікаря отоларинголога Мамедова А.Р. Залишилася дуже задоволена, розповів все доступно, призначив лікування. Все пройшло на вищому рівні. Велике спасибі!!!
Світлана
Харків, 11.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Згодні з Вами, в нашій Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ОН Клінік до лікаря-отоларинголога Полеводи Наталії Юрiївни. Дуже задоволена. Якість наданих медичних послуг на найвищому рівні. Все акуратно, чисто, приємно. Дуже задоволена спілкуванням з лікарем - все вислухала, дала дійсно дієві поради. Навіть не відчула, що знаходилася у медичному закладі. Все чудово! Дякую!
Альона
Полтава, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту і якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо про комфорт наших пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та інноваційні методи діагностики. Завжди готові допомогт. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі лікарю Бабаєвій Ганні Георгіївні! Дуже грамотний фахівець. Лікування спрямоване на усунення причини захворювання, а не заглушення симптомів! Що зараз дуже велика рідкість!!! Велике дякую!!!
Людмила
Харків, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. Згідні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в лікаря Капленко. Залишилася незадоволена. Лікар усе розпитав, призначив багато аналізів - в результаті було сказано, що аналізи хороші і причина того, що у мене ніс не дихає протягом 4 років, у викривленій перегородці носа. Але до цього я ж якось дихала (вона з народження така). Були призначені антибіотики і пробіотики, після прийому стан ні на грам не поліпшився. Останній шанс - ОН Клінік на Пушкінській, сподіваюся, вирішать мою проблему
Діана
Харків, 07.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діано. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікар визначає тактику лікувально-діагностичного процесу виходячи з об'єктивних даних, клінічної картини і скарг пацієнта. Для оцінки ефективності проведеної терапії необхідно спостереження в динаміці. Кожен лікар має право на свою професійну думку і рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант. Пацієнт має право на свій розсуд погоджуватися або ні з думкою лікаря. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була кілька разів на прийомі у Капленка. У перший прийом надав необхідну допомогу, нічого зайвого не призначав, зробив все професійно і безболісно. Сьогодні був другий прийом з іншого питання. Він відбувся вчасно, прийомом залишилася задоволена, все було конструктивно Дякую, Андрію Віталійовичу, приємно потрапити до такого професіонала.
Ія
Харків, 14.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Іє. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Капленко А.В. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі, і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Бабаєвій Ганні Георгіївні! Відмінний фахівець! Дуже уважна і ввічлива, зайвого не призначала, вже на прийомі моє ліве вухо знову почало чути, а через кілька днів застосування призначеного лікування я навіть забула, що у мене взагалі були якісь проблеми
Ольга
Харків, 09.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря Бабаєвої А.Г. Нам приємно що лікування під контролем нашого фахівця було ефективним і Ви задоволені результатом. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди раді допомогти і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у Інни Юріївни. Дуже ввічлива і відповідальна лікарка! Вирішила мою проблему за один візит. Дуже дякую за допомогу і рекомендую всім!
Олексій
Харків, 08.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого лікаря Распопової І.Ю. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася неодноразово до фахівців клініки - практично завжди залишалася задоволена (за рідкісним винятком). Персонал привітний, доктора висококваліфіковані. Але особливо приємно була здивована після звернення в доктору-отоларинголога Наталії Вікторівні Позняк. З моєю проблемою потрібно було відвідати кабінет не один раз, і кожного разу виходила від доктора із захопленням - мало того, що полегшення настало практично відразу, було призначено правильне лікування, але ще і неймовірно приємний доктор, яка все толково, доступно все розповіла, відповіла на всі питання. Дуже переживала за моє самопочуття. Побільше б таких лікарів !!!! Спасибі їй величезне !!!
Алла
Дніпро, 04.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова на адресу нашого фахівця. Щиро раді, що лікування в умовах "ОН Клінік Дніпро" було ефективним для Вас. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапі. Для нас дуже важливо отримувати відгуки від наших пацієнтів, адже кожен відгук допомагає покращувати і коригувати роботу клініки і фахівців. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік