Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-хірургів ОН Клінік

Нещодавно довелось скористатися послугами клініки OnClinic для вправлення пупкової грижі. Хочу висловити щиру подяку всьому персоналу та особливо хірургу Кочеровському Олександру Ігоровичу. З перших хвилин зустрічі з лікарем, я відчув його доброзичливість та професіоналізм. Олександр Ігорович відповідав на всі мої запитання і налаштовував на позитивний настрій, не даючи мені переживати. Організація процесу була на найвищому рівні. Все було чітко сплановано і організовано. Операція проходила в клініці на Молочній, 48, де всі умови просто чудові. Палата була сучасною, зручним ліжком з механікою на пульті, ідеальними умовами для відновлення. Персонал викликається по кнопці і реагує миттєво. Підготовка до операції, включаючи наркоз, пройшла бездоганно. Сам процес операції пройшов добре, без ускладнень. Відходження від наркозу пройшло легше, ніж я очікував. Болі були мінімальні, і я приймав знеболювальне лише двічі після операції. Вже наступного дня ввечері я почував себе набагато краще. Дякую OnClinic за високий рівень обслуговування, професіоналізм і людяність. Рекомендую цю клініку всім, хто потребує медичної допомоги!
Євген
Харків, 21.05.2024
Оцінка:
Звернулася з проблемою неестетичності нарості на голові. Лікар Вилегжанін Дмитро Сергійович надав компетентну консультацію та також було проведено оперативне втручання. Все минуло безболісно і швидко. Дякую!
Ольга
Одеса, 17.05.2024
Оцінка:
Була на прийомі у дитячого хірурга Кривенко М.В. Лікарем задоволена: досить професіонально був зроблений огляд, проведені необхідні маніпуляції. Лікар відповідальний, чуйний.
Ангеліна
Оцінка:
Доброго дня, Ангеліно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кривенко Марії Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю Ярмак Євгену Івановичу за проведену моїй мамі операцію (холецистоектомію), за професіоналізм, чуйність, людяність, за Ваші золоті руки! Дай бог Вам здоров'я і благополуччя.
Оксана
Харків, 07.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та виказали щиру подяку на адресу нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Шпака Володимира Володимировича, дуже класний лікар. Звернулась з проблемою на руці виникло гнійне новоутворення. Видалив за 5 хвилин без болі. Постійно питали чи болячи? Чи щось почуваю.
Анастасія
Миколаїв, 05.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що наш лікар Шпак Володимир Володимирович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до доктора Вілегжанина Дмитра Сергійовича з проблемою фурункула на потиличній частині голови, залишилася дуже задоволена його професіоналізмом, чемністю, підтримкою у вигляді гумору. Що означає професіонал своєї справи, провели невелику операцію оперативно та якісно. Спасибі вам велике. Побільше б таких лікарів!
Екатерина
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до Вилегжаніна Дмитра Сергійовича. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я прийшла до лікаря із підшкірними новоутвореннями на руці. Мені порекомендували їх видалити, і я погодилась. Операція пройшла максимально комфортно, швидко та злагоджено 👌🏻 дуже порадували охайні шви, відсутність больових відчуттів під час видалення, і те, що все швидко зажило. Окремо хочеться відмітити дбайливе та уважне ставлення до мене, як до пацієнта. Дуже вдячна Олександру Ігоровичу за його професіоналізм. Я отримала максимально позитивний досвід. Більше не відкладатиму похід до лікаря, бо впевнена що в Он Клінік все буде зроблено на вищому рівні.
Єлизавета Лисенко
Харків, 15.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єлизавето. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки та фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую Кочеровському Олександру Ігоревичу. Уважний до деталей, приємне спілкування. Був на зв'язку увесь час післяопераційного періоду.
Сергій
Харків, 10.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира вдячність лікарю Станіславу Юрійовичу. Щаслива що потрапила саме до цього лікаря, дуже ввічливий, добрий, грамотний. Операція пройшла на вищому рівні! Ще раз дякую!
Катерина
Дніпро, 08.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова подяки на адресу нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі щодо різаної рани пальця правої кисті у лікаря Бабич Івана Михайловича. Супровід пацієнта в кліниці на гарному рівні на всіх етапах. Записувалась на ранок серед ночі, оператор надала необхідну попередню інформацію щодо запису. Персонал на рецепшені доброзичливий та чемний. Лікар зібрав анамнез, оглянув рану, наклав шви після знеболення. Перед прийомом я дещо стресанула, оскільки вперше отримала поранення, серйозніше за подряпину, ще й яку треба ШИТИ, але завдяки настрою лікаря та медичної сестри все пройшло легко та не страшно)) При дотриманні призначень лікаря щодо обробки та перев'язок все заживає безболісно та доволі швидко. Дуже дякую за швидку та якісну допомогу!
Альфія
Оцінка:
Доброго дня, Альфіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Раді, що з допомогою нашого лікаря Бабича Івана Михайловича проблему було вирішено та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У січні 2024 року робила операцію у лікаря Олександра Кочеровського. Дуже чуйне відношення. Отримала кваліфіковану допомогу. Дуже дякую за роботу .
Кобець
Харків, 07.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Сергій
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.