5
(428 оцінок)
4
(0 оцінок)
3
(0 оцінок)
2
(5 оцінок)
1
(33 оцінки)
4.7
466 відгуків
Олександра Михайловича я знаю досить давно і уже зверталась до нього за допомогою. Можу з впевненістю рекомендувати його, як дуже гарного лікаря, чуйну людину, професіонала, який уважно вислуховує пацієнта і обирає оптимальні шляхи лікування. Вдячна Олександру Михайловичу за надану хірургічну допомогу і бажаю продовжувати плідно працювати та мати вдячних пацієнтів.
Лікар:
Прасол Олександр Михайлович
Хочу висловити величезну подяку хірургу Кочеровському Олександру Ігоревичу за його професійну допомогу в лікуванні травми нігтьової пластини. На прикінці квітня я отримала травму великого пальця на руці, в результаті чого зірвала ногтьову пластину. Інший лікар видалив ногтьову пластину, зашив та сказав що нігтя більше не буде.
На наступний день я прийшла на прийом до Кочеровського, котрий врятував мій ніготь, правильно зробив операцію та вернув гарний зовнішній вигляд пальцю, де зараз вже росте новий ніготь.
Щиро дякую за надану допомогу!
Хочу висловити величезну подяку хірургу Кочеровському Олександру Ігоревичу за його професійну допомогу в лікуванні травми нігтьової пластини. На прикінці квітня я отримала травму великого пальця на руці, в результаті чого зірвала ногтьову пластину. Інший лікар видалив ногтьову пластину, зашив та сказав що нігтя більше не буде.
На наступний день я прийшла на прийом до Кочеровського, котрий врятував мій ніготь, правильно зробив операцію та вернув гарний зовнішній вигляд пальцю, де зараз вже росте новий ніготь.
Щиро дякую за надану допомогу!
Дякую за консультацію, та операцію. Все відбулось швидко, професійно, безболісно. Лікар на 100% знає свою справу. Рекомендую.
Дуже вдячна лікарю Бакшеєву Андрію Олексійовичу на своєчасне та якісне лікування. Лікар, та в цілому і весь медичний персонал, уважно ставляться до наших проблем та швидко і якісно їх вирішують.
Лікар:
Бакшеєв Андрій Олексійович
Дуже вдячна лікарю за якісне лікування. За гарне ставлення до пацієнтів. Лікар Побєлєнський К. О.
І також хочу подякувати лікарю- проктологу Ватаманіца К. В. за її професіоналізм.
Щиро дякую лікарю-гінекологу Лапі Наталії Миколаївнв та анастезіологу Кріль Руслану Вікторовичу за якісно проведену операцію з видалення фіброматозних вузлів. Це спавжні професіонали! Перед операцією все пояснили, що і як буде відбуватися, після - постійно цікавилися моїм станом. Дуже Вам вдячна! Також дякую медсестрі Інні, яка постійно слідкує за твоїм станом, виконує всі процедури, завжди готова допомогти, щоб було якнайкраще та всім дівчатам з хірургічного відділення.
Лікар:
Лапа Наталія Миколаївна
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний фахівець, прийом та операція пройшли все на вищому рівні.
Лікар:
Орлов Станіслав Юрійович
Костянтин Олегович - дуже класний, суперлікар, рекомендую. Прийняв швидко, якісно, процедуру провів безболісно.
Звернулась по видалення ліпом. Все пройшло добре, клініку і хірурга Будул В.В. рекомендую
Хочу поділитися своїм досвідом звернення до медичного центру. Мені проводили операцію з видалення врослого нігтя, і я залишився дуже задоволений результатом.
Усе пройшло швидко, професійно та без зайвого стресу. Лікарі уважні, чітко пояснюють кожен етап процедури, що додає впевненості та спокою. Окремо хочу відзначити персонал — дуже привітні, турботливі та відповідальні люди, які дійсно піклуються про пацієнтів.
Після операції дали всі необхідні рекомендації, відповіли на запитання та підтримували на кожному етапі. Відчувається високий рівень сервісу та професіоналізму.
Щиро рекомендую цей медичний центр усім, хто шукає якісне лікування та людське ставлення.
Доброго дня, Романе. Щиро дякуємо, що поділилися своїм досвідом звернення до клініки та високо оцінили роботу нашої команди. Нам приємно знати, що лікування пройшло для Вас успішно, швидко та комфортно. Для нас важливо, що Ви відчували нашу увагу, турботу та професіоналізм з перших хвилин перебування в клініці. Дякуємо, що обираєте нас. Ми вдячні за Ваші рекомендації. Будемо раді вітати на планових профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік