Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-терапевтів ОН Клінік

Сьогодні була на прийомі у терапевта Юрченко Лілії Василівни. Дуже задоволена прийомом і професіоналізмом лікаря. Тепер всім її раджу! Також Третякова Леся Анатоліївна хороший лікар. Минулого року була у лікаря-терапевта Ступар. На жаль, до цього лікаря більше ніколи не звернусь. Під час прийому лікар розглядала в телефоні якісь профілі моделей, була дуже нетактовна, назначила неймовірну кількість аналізів на все що можна, а про підготовку не попередила, в результаті, був згаяний час. Також хочу гарно відмітити лікаря дерматолога Дадонову Олену Миколаївну та ендокринолога Кияшко Оксану Михайлівну. Дівчата в кол-центрі та на ресепшені дуже приємні та ввічливі.
Тетяна
Полтава, 20.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Ми раді, що більшість лікарів Вам підходять і консультації були корисними для Вас. Хочемо зазначити, що в нашій клініці всі процеси проходять згідно встановлених стандартів і вимог законодавства. Лікувально-діагностична тактика по будь-якій спеціалізації також грунтується на підставі вимог нормативної документації МОЗ. Ми перепрошуємо, якщо візит до одного з лікарів був не комфортним для Вас. З плином великого проміжку часу після візиту в нас немає можливості встановити хід подій на прийомі. Сподіваємось на продовження співпраці з Вами, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати величезне "Дякую" лікарю Хрипко Катерині Юріївні за її підхід до кожного пацієнта. Я дуже довго шукала свого лікаря і нарешті знайшла. Катерина Юріївна дуже тактовна, кожен прийом проходить дуже добре, навіть позитивно. Це перший лікар, до якого я йду залюбки, тому що Катерина Юріївна не тільки вирішить проблему, а ще й підбадьорить і підніме настрій на цілий день.
Ольга
Харків, 04.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у терапевта Юрченко Лілія Вона провела детальний огляд; ознайомилася з всіма результатами аналізів. З врахуванням мого лікування, Ніяких додаткових ліків не назначала. Відповіла на всі мої питання. Прийомом задоволена.
Віта
Полтава, 01.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віто. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Юрченко Лілії Василівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось.Чудові лікарі
Альона
Дніпро, 31.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря Пластун Наталії Василівни, дуже уважна, компетентна жінка, швидке консультування
Ганна
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Пластун Наталії Василівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Прийомом дуже задоволений. Лікарка уважна, приємна у спілкуванні. Залишився задоволений.
Микола
Харків, 28.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря терапевта Ясінського Віталія Вʼячиславовіча.Отримала професійну консультацію.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Ясінського Віталія В'ячеславовича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Демченко Наталія Петрівна провела прийом дуже інформативно, дала рекомендації, направлення. Дуже сподобалось відношення, кваліфікованість лікаря.
Ольга
Харків, 07.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Демченко Наталії Петрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Назарова В.В. на прийомі. Дуже задоволена його консультацією, одразу зібрав анамнез, провів дослідження і зробив якісне призначення лікування. Велике дякую ОН Клінік Одеса за прийом лікаря Назарова В.В.
Інна
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Назарова Владислава Віталійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю-терапевту Хрипко Катерині Юріївні. Уважна, ввічлива, завжди прийде вам на допомогу.
Надія
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапили на прийом до Катерини Юрієвни випадково, до інших лікарів не було запису і були приємно вражені! Лікар - молода, прогресивно мисляча, все чітко та зрозуміло. Уклали декларації всією родиною, рекомендуємо!
Ірина
Харків, 09.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала лікаря Назарова Владислава Віталійовича. Лікар дуже уважний, приємний у спілкуванні. Почувалася комфортно. Можу рекомендувати лікаря своїм знайомим.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Назаровим Владиславом Віталійовичем. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.