Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-терапевтів ОН Клінік

Лікар Демченко Наталія Петрівна провела прийом дуже інформативно, дала рекомендації, направлення. Дуже сподобалось відношення, кваліфікованість лікаря.
Ольга
Харків, 07.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Демченко Наталії Петрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Назарова В.В. на прийомі. Дуже задоволена його консультацією, одразу зібрав анамнез, провів дослідження і зробив якісне призначення лікування. Велике дякую ОН Клінік Одеса за прийом лікаря Назарова В.В.
Інна
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Назарова Владислава Віталійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю-терапевту Хрипко Катерині Юріївні. Уважна, ввічлива, завжди прийде вам на допомогу.
Надія
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапили на прийом до Катерини Юрієвни випадково, до інших лікарів не було запису і були приємно вражені! Лікар - молода, прогресивно мисляча, все чітко та зрозуміло. Уклали декларації всією родиною, рекомендуємо!
Ірина
Харків, 09.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала лікаря Назарова Владислава Віталійовича. Лікар дуже уважний, приємний у спілкуванні. Почувалася комфортно. Можу рекомендувати лікаря своїм знайомим.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим лікарем Назаровим Владиславом Віталійовичем. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше була на прийомі у терапевта Хрипко Катерини Юріївни. Лікар справила приємне враження, уважно вислухала, провела первинне обстеження, дала рекомендації і направлення на консультації до інших лікарів стосовно моїх скарг. Дякую, сподіваюсь, що мої проблеми зі здоров'ям вирішаться швидко і надовго.
Олена
Харків, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хрипко К.Ю. - чуйний та уважний лікар, прийом мені сподобався.
Марина
Харків, 26.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Щиро дякуємо за відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Хрипко Катериною Юріївною. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Задоволена візитом до доктора терапевта Назарова Владислава Віталійовича. Він проявив хороший рівень професіоналізму. Вислухав мої скарги, спілкування з лікарем було комфортним та спокійним. Добре пояснив план лікування та відповів на мої запитання зрозуміло та доступно.
Аліса
Оцінка:
Доброго дня, Алісо. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Назарова Владислава Віталійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Друзь Вікторія Миколаівна -Лікар з великої букви. Завжди допоможе, все пояснить та вилікує, дуже уважно відноситься до всих деталей. Дуже допомогла мені, а особливо , моїй мамі. Завдяки Вікторії Миколаївні виявили у мами пухлину, якби не вона , то мама б так і не знала , що в неї такий діагноз , виявила, порадила вузьких спеціалістів , направила , заспокоїла та тримає лікування під контролем . Я безмежно вдячна Вікторії Миколаївні і дуже радію, що вона є нашим сімейним лікарем. Мільйон разів дякую ❤️
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Друзь Вікторії Миколаївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийомом терапевта Демченко Наталії Петрівни залишилася дуже задоволена. Дуже уважно вислухала, оглянула, призначила потрібне лікування. Дуже вдячна за такого лікаря та його працю. Можу рекомендувати іншим пацієнтам.
Олена
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Демченко Наталії Петрівни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємно вражений, що серед молодих фахівців є такі професіонали, як Катерина Юріївна. Здавалося неможливим за час прийому укласти декларацію, зібрати анамнез, провести обстеження,встановити діагноз, призначити лікування та провести профілактичну бесіду щодо здорового харчування, особистої гігієни,шкоди паління,профілактичних щеплень. Мені пощастило з сімейним лікарем!
Костянтин
Харків, 22.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Костянтине. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем та Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Хрипко Катерини Юріївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Харків, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.