0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-терапевтів ОН Клінік

Зверталась з приводу пневмонії, яка виникла як ускладнення після грипу. Доктор Катвицька Дар'я Іванівна швидко і точно поставила діагноз, призначила ефективне лікування, яке швидко дало позитивні результати). Спілкування з цим доктором було приємним, — все відбувалось коректно, професійно, позитивно. На всі запитання я отримала зрозумілі й компетентні відповіді, а в цілому отримала сучасну кваліфіковану допомогу. Велике дякую!
Надія Сбітнєва
Харків, 02.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Вдячні Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до нашої клініки та лікаря. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом лікування, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Завжди готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Атаманенко Альона Валеріївна – це Діагност з великої букви. З першого прийому вона розкидала мені набір аналізів для уточнення проявів хвороби і я зрозуміла, що попала до аналітика, а не зухвалого Доктора, яких я не поважаю. Як підсумок одного з етапів лікування тяжкої вірусної інфекції дихальних шляхів ще у 2018 році я позбулася запорів, які мала з дитинства. Я думала, що ходити в туалет раз в 3-4 дні – це норма) Але зробила УЗД і виявилось, що у мене сигмоподібний жовчний, як і в мого сина. Альона Валеріївна призначила терапію і я позбулася багатьох «тяжких відходів» інших хвороб) Це таке радісне відчуття, коли Альона Валеріївна говорить назву твого діагнозу – і стає легше, бо ти ніби пізнаєш того ворога в лице, наче той «баг», який ти раніше вже виправив. Вона знає моє до неї ставлення. То тепер і ви переконайтесь. З повагою до всієї мережі onclinic, та мого довіреного фахівця в галузі терапії та ендокринології.
Марія Тимошенко
Харків, 23.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Ми вдячні Вам за щирий та розгорнутий відгук про історію звернення до нашої клініки та лікаря Альони Валеріївни. Нам дуже приємно знати, що Ви повністю задоволені якістю медичного обслуговування та отримали необхідний результат. Позитивні емоції, які передані через цей відгук, надихають всіх працювати навіть в складних умовах сьогодення. Міцного здоров'я Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Огромна подяка терапевту Обуховській Світлані Олександрівні! Дуже рекомендую!!! Це лікар від Бога і вона горить любов'ю до своєї праці! Дуже великий професіонал, та сердечна уважна людина! Спілкуватися з нею - це велике задоволення! Пацієнт для неї зразу стає тією людиною, яка для неї богато значить, і вона прагне та прикладає максимум зусиль для того, щоб в кінці лікування радіти про здоров'я пацієнта! Високопрофесійна та віддана своїй роботі! Краще сказати, що це для неї навіть не робота, а життєва місія!!! Дякуємо, вельмишановна Світлана Олександрівна!!!
Ноянов Віталій Вікторович
Харків, 11.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталій. Вдячні Вам за щирий та розгорнутий відгук про нашого лікаря Світлану Олександрівну. Ми радіємо, що Вам було комфортно отримувати медичну допомогу під наглядом цього лікаря. Сподіваємось, що Ваша думка та рекомендації стануть у нагоді потенційним пацієнтам. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Хочу відзначити мега круту роботу всього персоналу Он Клінік. Дуже ввічливі дівчата на реєстраторі. Терапевт Обуховська Світлана Олександрівна - лікар, яка дуже уважно підійшла до питання та пацієнта. Чітко змогла визначити діагноз, що в подальшому зіграло величезну роль, так як ситуація не з простих і її не можно було затягувати. Хірург Селезньов Михайло Анатолійович - також професійно оцінив ситуацію та наполегливо рекомендував лікування в стаціонарі. Узіст Кобзар Олег Володимирович - чітко, грамотно і простою мовою пояснив складність всієї ситуації та нагадав, що «у 55 років, ще треба жити і жити» і слідкувати за своїм здоров'ям. Величезне дякую ще раз. Незважаючи ні на що, ви працюєте.
Катерина
Харків, 29.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за щирий та розгорнутий відгук про історію звернення до нашої клініки. Нам дуже приємно, що Ви високо оцінили якість наданої медичної допомоги пацієнту та задоволені результатом. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олена
Кропивницький, 16.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий сервіс м. Кропивницький, приємне обслуговування, комуникабельні працівники '
Віктор
Кропивницький, 04.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Вдячні Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своєю думкою про обслуговування в нашій клініці. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вечір! Хочу висловити величезну подяку медсестрі (вибачте не дізналася Ваше ПІБ), доктору Атаманенко Олені Валеріївні та дівчаткам на ресепшені, які відкачали мене 2 липня. Не відмовили у наданні першої медичної допомоги, без черг та записів. В одну мить підскочив тиск, моторошний головний біль, в очах темно і ОН КЛІНІК виявились поруч. Величезна повага до людей, які ставляться з розумінням! Всім вам бажаю міцного здоров'я та мирного неба над головою!
Анна
Харків, 03.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Анно. Дякуємо, що Ви знайшли можливість публічно відзначити роботу наших медичних працівників. Наші спеціалісти завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу всім, хто цього потребує. Вам бажаємо міцного здоров'я, будемо раді бачити в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Обухівській С.А. за уважність, професіоналізм. Точні рекомендації послужили швидкому одужанню. Дуже рекомендую.
Ірина
Харків, 26.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за довіру та добрі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно, що рекомендації лікаря були корисними для Вас та настало швидке одужання. Гарного Вам здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у терапевта Корецька Олена Вікторівна, мені лікар дуже сподобався своїм професіоналізмом, чуйністю, доброзичливістю!
Віталій
Оцінка:
Доброго дня. Віталій. Дякуємо, що змогли поділитись своїм враженням від консультації нашого лікаря терапевта, тому що для нас важливо знати думку кожного нашого пацієнта. Здоров'я Вам та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря терапевта Ясинського В. В. Прийомом залишилась дуже задоволена, лікар дуже уважний, відповідає на всі запитання, все детально пояснює. Велике дякую!
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо, що знайшли можливість поділитись своїми враження від прийому лікаря. Радіємо, що консультація була комфортною та інформативною для Вас. Гарного Вам здоров'я, за необхідності - звертайтесь, ми готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на прийомі у лікаря терапевта Ясинського Віталія В’ячеславовича. Мені дуже сподобалася консультація лікаря-терапевта. Лікар дуже уважний, все доступно об’яснив.
Лариса
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Нам приємно, що консультація лікаря Вам сподобалась та була інформативною. За необхідності ми завжди будемо готові надати кваліфіковану медичну допомогу. Гарного Вам здоров'я та миру всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації у професора Корецької Є.В. все сподобалося, призначили лікування, всім задоволена.
Наталія
Оцінка:
Вітаємо, Наталіє. Вдячні Вам, що знайшли можливість поділитись своєю думкою про візит до лікаря. Доброго Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.