Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-дитячих нефрологiв ОН Клінік

Ми відвідували лікаря-нефролога Наталію Анатоліївну, залишилися вдячні за її ставлення до дитини. Лікар призначила лікування та поставилася з великою повагою до дитини
Ганна
Харків, 05.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Семеренко. Залишилася вкрай незадоволена візитом, хотілося встати і піти - фахівець грубий, не компетентний, весь час ставив акцент на тому, що я говорю ні про що, припиніть міркувати не по темі і т.д Ніколи не пораджу цього фахівця і сама не звернуся.
Тетяна
Харків, 21.01.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в даному випадку був проведений повноцінний прийом фахівця і видано письмовий висновок з рекомендаціями щодо подальшої тактики. Кожен лікар має право на свою думку, право пацієнта погоджуватися або ні з думкою лікаря. Тому немає підстав для публічних претензій в сторону кваліфікованого лікаря з приводу його компетентності. Сподобався або не сподобався лікар - оцінка досить суб'єктивна. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.