Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-дитячих пульмонологів ОН Клінік

Хочу висловити слова подяки лікарю Михайленко Людмилі Іванівні. Це лікар з великої літери. Чуйна, добра, знає свою справу. Не відмовляє в допомозі в будь-який час дня і ночі. Моя дитина в захваті від неї. Він поважає її як лікаря і як жінку.
Світлана
Харків, 25.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, якому змогли довірити здоров'я дитини. Нам важливо знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити слова подяки доктору від Бога, з чистою душею і добрим серцем пульмонолога Михайленко Людмилі Іванівні!!! Я 5 років оббивала пороги всіх лікарень нашого міста включаючи приватні та державні, де моїй дитині ставили всілякі діагнози крім реального, Людмила Іванівна проявивши свій професіоналізм вникала в мою проблему з самого початку і знайшла корінь проблеми який спричинив за собою не одну хворобу. Дай Бог вам міцного здоров'я.
Тетяна
Харків, 23.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією відвідування нашого медичного центру. Раді, що під наглядом нашого фахівця Ви знайшли рішення проблеми, яка довгий час турбувала пацієнта. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.