Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-мамологів ОН Клінік

Дуже уважний лікар мамолог Турко Ольга Владиславівнв, вона справжній спеціаліст своєї справи, уважна, дбайлива, знаючий лікар. Сподобався теплий прийом.
Наталя
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Турко Ольги Владиславівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу висловити величезну подяку Турко Ользі Владиславівні. Лікар надала всю необхідну допомогу, посприяла в організації оперативного обстеження. Завжди знаходить потрібні слова і підтримає добрим словом. Були моменти, що зверталася до лікаря після її робочого часу, і лікар жодного разу не відмовив. Спасибі величезне за все. Я ні хвилини не пошкодувала, що звернулася саме до цього фахівця.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Турко Ольги Владиславівни. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю-мамологу Абу Шабану за професіоналізм, уважність, як лікар - все доступно пояснив, відповів на запитання, навять не очікувала на такий прийом. Дякую. Знання фармакології, прийом ліків, огляд і консультація - все на вищому рівні.
Олена
Харків, 14.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Абу Шабан Ода Салеховича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Досвідчений, мудрий і чудовий лікар!
Олена
Дніпро, 30.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі, дуже задоволена. Гарний персонал та лікарі уважні (мамолог Абу Шабан Ода Салехович та невролог Кошелєва Ганна Миколаївна).
Ольга
Харків, 30.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика вдячність лікарю мамолога-онкологу Яні Юріївні Кошелевій за її професіоналізм! Я дуже рада зустріти саме такого лікаря, який зумів надати мені надію на хороший результат лікування. Дуже компетентна , чуйна і завжди на зв’язку, готова відповісти на будь-які турбуючи питання. Вона не стоїть на місці , завжди підвищує свій професіональний рівень. З першої хвилини знайомства , не було жодних сумнівів, що цей лікар допоможе пройти мені цей не простий шлях до одужання.
Світлана
Дніпро, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Кошелевій Яні Юріївні та відзначили високий рівень професіоналізму фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую велике за консультацію. Справжній спеціаліст! Дужче уважна, знайшла проблему, яку багато лікарів не помічали . Дуже рекомендую
Ольга
Дніпро, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячна лікарю Абу Шабану Ода Салеховичу за гарне ставлення, за увагу, за те, як він ставиться до пацієнтів. Хороший лікар, велике йому спасибі!
Катерина
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Абу Шабан Ода Салеховича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобався прийом мамолога! Лікар: все пояснила, зрозуміло і дохідливо, зробила призначення, які вже дають ефект. Хороший лікар! Рекомендую!
Марія
Дніпро, 20.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бажаю висловити подяку лікарю мамологу Турко Ользі Владиславівні за надану мені якісну кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення до пацієнта. Приємна обстановка в клініці, дбайливий та ввічливий персонал.
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку та відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Турко Ольги Владиславівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня Хочу застерегти, та попередити батьків які так само як і я ще довіряє лікарям... Звернулись з проблемою до лікаря мамолога-ендокринолога. Лікувались з вересня 2022 по березень 2023. Контрольні обстеження кожні 1,5 місяці, з купою аналізів. В черговий запис керівництво повідомило, що лікар більше не працює... В квітні звернулись до іншого лікаря в іншій лікарні, та контрольно ще до одного... Як виявилось ЛІКУВАННЯ в ОН КЛІНІК було хибним.... Підкажіть ну от як так може бути? Чому для ВАС це просто заробіток?
Наталія
Дніпро, 07.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Лікуючий лікар рекомендує індивідуальну тактику лікувального процесу, що залежить від об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Кожен фахівець має право на свою професійну думку. На свій розсуд пацієнт може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Зичимо Вам здоров'я, на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі лікарю мамологу онкологу хірургу. Абу. Шабан Ода Салехович. за те що оперативно встановив діагноз і прооперував. Лікар дуже уважний, все грамотно роз'яснює і правильно призначає лікування. Катерина. 16.09.2023.
Катерина
Харків, 16.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро вдячні за позитивний відгук. Нам важлива Ваша думка. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Абу Шабан Ода Салеховича. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.