Відгуки про лікарів-мамологiв ОН Клінік

Була на прийомі у Кошелевої Яни Юріївни. Залишилась дуже задоволена! Яна Юріївна професійно та зрозуміло все пояснила, відповіла чітко та ясно на всі запитання. Доброзичливий і чуйний, дуже позитивний лікар. Звертатимуся тільки до неї. Вже рекомендую своїм знайомим.
Тетяна
Дніпро, 23.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Тетяно. Вдячні Вам за висловлену думку про нашого лікаря Яну Юріївну. Нам важливо знати, що консультація була інформативною і Ви залишились задоволеною спілкуванням з лікарем. Будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями. Всім здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря мамолога - Кошелєвої Яни Юріївни. Лікар приємна, чуйна, делікатна. Грамотно і зрозуміло роз'яснила мені всі пункти по яких в мене були питання. Вислухала, дала поради і рекомендації. Призначила лікування та профілактику. Огляд пройшов в невимушеній і дружній атмосфері. Грамотна і чітка консультація. Я залишила кабінет задоволена спілкуванням з лікарем.
Любов
Дніпро, 13.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Любов. Ми вдячні Вам, що знайшли можливість публічно відзначити роботу нашого лікаря Яни Юріївни. Нам важливо знати зворотній зв'язок від пацієнтів за підсумком звернення до лікарів клініки. Радіємо, що Вам сподобався лікар та консультація була інформативно. Завжди готові допомогти, доброго Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю мамологу -Кошелевій Яні Юріївні.Відразу з першого прийому відчувається висока кваліфікація і професіоналізм!А також чуйність і моральна підтримка, взагалі не відчувала напруження на прийомі.Дякую за увагу! Вірю в своє одужання! Мирного неба 💙💛
Катерина
Дніпро, 24.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Катерино. Ми раді знати, що консультація нашого лікаря була комфортною та інформативною для Вас. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасний лікар! Дуже добрий і сприятливий підхід)) Велике спасибі!
Анастасія
Дніпро, 16.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та добрі слова на адресу лікаря. Нам приємно, що Ви задоволені консультацією лікаря. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
У медичному центрі призначають гомеопатію, що є натуральним шарлатанством. Ефективність гомеопатичних препаратів не підтверджена ЖОДНИМИ серйозними науковими дослідженнями. Міністерство охорони здоров‘я України НЕ РЕКОМЕНДУЄ лікуватись гомеопатією, на сайті є відповідні статті з посиланнями на дослідження. Я вже мовчу про вартість гомеопатичних препаратів. Це буквально гроші на вітер, адже ефективності немає. Сьогодні, 27.05,22, мамолог Кушнаренко Н.М. поставила діагноз «локальний аденоз правої молочної залози» та прописала гомеопатичний препарат «Мастодінон». На жаль, я прочитала в інструкції, що це гомеопатія, тільки після того, як купила препарат. Наївно повірила у професійність клініки. Викинула на вітер 598 грн. При тому на прийомі лікарка мені дуже сподобалась. Все пояснила, заспокоїла, але... але призначила беззмістовний дорогий шарлатанський препарат.
Марія Кабанова
Харків, 27.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Маріє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами була перевірена інформація стосовно медичного обслуговування в нашій клініці. Зазначаємо, що встановлений діагноз та призначене лікування відповідають об'єктивним клінічним даним. В нашій клініці лікарі призначають тільки офіційно зареєстровані та сертифіковані в Україні лікарські засоби, що було і в данному випадку. Право пацієнта погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за консультацію. Лікар оглянув, розповів про мої проблеми із молочними залозами. Жодного дискомфорту, прийом на рівні. Рекомендую!
Лідія
Харків, 11.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лідіє. Нам приємно, що відвідування нашого спеціаліста було для Вас максимально комфортним та результативним. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Осипян Олени Арменівни. Відчинивши двері, з першої хвилини зрозуміла, що знайшла свого мамолога: сучасний підхід, професіоналізм і, що важливо, людський фактор – ВСЕ на найвищому рівні! Спасибі onclinic за можливість спостерігатися у таких спеціалістів! Дуже рекомендую!
Ганна
Харків, 03.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Дякую, що вибрали наш медичний центр та довірили своє здоров'я нашому спеціалісту. Раді, що ви залишилися задоволені якістю надання медичної допомоги. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити свій відгук) Сьогодні 3.02.2022г, була на прийомі у лікаря, перше що хочу сказати-не дивлячись на моє запізнення, мене зустріли з посмішкою)) Що було вже дуже приємно) Лікар уважне подивилася мої груди, моє УЗД, дуже відкрита і компетентна дівчина. Я вийшла з кабінету з дуже гарним настроєм і позитивними результатами) Тепер тільки до неї! Всім раджу) Будьте здорові і красиві.
Вікторія
Харків, 03.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Велике Вам спасибі за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого фахівця. Щиро раді, що змогли Вам допомогти і Ви залишилися задоволені результатом проведення діагностичної процедури. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Абу Шабану Оду Салеховичу за високий професіоналізм, увагу, чуйне ставлення!
Наталія
Харків, 04.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Будемо раді допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до лікаря з проблемою завершення лактації. Вдома, за порадою бабусь, почала перев'язувати груди, що призвело до болю в грудях і набряку. Через кілька днів звернулася до лікаря, вона подивилася груди, призначила лікування, цього ж дня я все зробила, лікування одразу допомогло. Через тиждень лактацію було завершено Дякую лікарю за якісне лікування І всім раджу: не бачитеся на бабусині методи, все може закінчитися не так добре.
Анна
Харків, 06.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я та залишились задоволені результатом. Згодні з Вами, лікар Осипян О.А. кваліфікований спеціаліст, комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнтів. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася на прийом до лікаря-мамолога Микуця І. І. в комплексі з УЗД. На прийомі лікар зробила детальний огляд, докладно все пояснила по УЗД, надала рекомендації щодо лікування.
Лідія
Полтава, 02.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лідіє. Вдячні Вам за позитивний відгук. В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та уважні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже задоволена прийомом лікаря УЗД Толмачевої Н.А. і лікарем-мамологом Родідял Н.І. - чуйні, уважні, професійні. Дуже швидко пройшла УЗД обстеження та отримала консультацію від лікарів.
Жанна
Оцінка:
Доброго дня, Жанно. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про наших лікарів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру та якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік