0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-мамологів ОН Клінік

Дякую лікарю Кошелєвій Яні Юріївні за професійну консультацію, уважність і людяність у відношенні до пацієнта. Лікар вислухала, заспокоїла, відповіла на всі питання, доступно пояснила і призначила адекватне лікування. Якщо Ви в пошуках лікаря-моммолога, рекомендую!
Наталія
Дніпро, 11.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Яні Юріївні за допомогу та консультацію
Валя
Дніпро, 06.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Аліні Міколаївні за консультацію, мені все сподобалось, дуже гарно все раз'яснила, приємна атмосфера та спілкування.
Наталія
Дніпро, 30.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Запнивітренко Аліни Миколаївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний, кваліфікований та тактичний лікар. Для доньки підлітка, яка всього боїтся, справила приємне враження! Лікування допомогло. Дівчата, якщо є проблема, не зволікати, звертайтесь. Рекомендую: Кошелева Яна Юріївна - лікар мамолог.
Мішаніна
Дніпро, 24.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем та залишилися задоволені результатом звернення до Кошелевої Яни Юріївни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку лікарю-мамологу Яні Юріївні дуже чуйний лікар, який потурбувався про всі аспекти мого життя, розібрав проблему, а не просто симптоми, допоміг обрати ефективний метод лікування. Після прийому було відчуття що мене обійняли і заспокоїли, не нехтуйте своїм здоров’ям і робіть огляд та УЗД вчасно! Проблему краще попередити, ніж лікувати! Рада що потрапила до справжнього спеціаліста і отримала відповіді на всі питання! Бажаю більше вдячних і здорових пацієнтів.
Альона
Дніпро, 02.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені щирими словами подяки нашому лікарю Кошелевій Яні Юріївні. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до лікаря та залишилися задоволені результатом лікування. Згодні з Вами, що чуйне ставлення лікаря та комфорт у спілкуванні є однією з важливих складових на шляху до швидкого одужання. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу висловити вдячність працівникам ОН Клінік за доброзичливе відношення і професіоналізм. Окрема подяка мамологу, Кошелевій Яні Юріївні, за її професіоналізм, чуйність і уважність. Велике дякую за вирішення моєї проблеми
Тетяна
Дніпро, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Вдячні за високу оцінку професіоналізму лікаря. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ти захворів. Що робити? Куди і до кого бігти? І де шукати допомогу і порятунок? Як незбагненно тривожний і страшний буває цей шлях... Скільки належить відкрити дверей, пройти випробувань і в результаті, зневірившись, прийняти вирок... безнадії. Є багато лікарів і клінік, є різні можливості і вибір. АЛЕ!!! якщо говорити про везіння і про зустріч по-долі: це моє знайомство з Кошелевою Яною Юріївною!!!! * * * * * Закриваючи двері кабінету, задаюся питанням. Як може молодий лікар акумулювати в собі знання багатьох поколінь лікарів? Яким чином чуття професіонала може розібратися з безліччю нагромаджень в людському організмі? З якою ювелірною точністю можливо передбачити діагноз? Відповідь очевидна: можна народитися з талантом математика і музиканта, а можна - з талантом ЛІКАРЯ! Скільки ж доданків стоїть у цій сумі - сумі таланту, помноженої на фундаментальну освіту і колосальну самовіддачу та самовдосконалення! Вдячна Богу за цю мою зустріч .... Розум, серце і руки Яни Юріївни врятували моє, і не тільки моє, життя, повернули здоров'я і моїй психіці. А ще я точно знаю: якщо щось трапиться, - у мене є Мій Лікар! Моя надія і віра! Мій спокій і порятунок! МОЯ ЯНА ЮРІЇВНА!
Тетяна
Дніпро, 20.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення та спілкуванням з лікарем. Для нас є важливою Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Яна Юріївна дуже професійний лікар. Провела консультацію на відмінно. Надала поради, виписала ліки. Пройду ще додаткове обстеження і прийду на прийом повторно. Задоволена прийомом.
Лариса
Дніпро, 12.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро дякуємо за позитивний відгук і теплі слова. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені зверненням та високо відзначили професіоналізм нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Будемо раді бачити на повторних візитах. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудові лікарі, усе розповіли і пояснили, швидко та зрозуміло. Дуже дякую!
Ксенія
Харків, 18.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо, що публічно поділились своєю думкою про відвідування нашої клініки. Для нас важливо, що консультація була зрозумілою та корисною для Вас. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу залишити відгук про лікаря з великої Літери, Кошелева Яна Юріївна. Я дуже вдячна Яні Юріївні, за її добре ставлення до мене. Це лікар з великим серцем і доброю душею. Доброзичлива, позитивна, дуже уважна, приємна і чуйна. Грамотно і зрозуміло все пояснює. Кожного разу на прийомі, отримую моральну підтримку. Це така світла людина, від якої залишаються одні позитивні емоції. Я дуже рада що потрапила саме до неї. Хочу побажати Яні Юріївна гарного здоров'я, успішного процвітання, затишку і мирного неба. Якщо буде потреба, обов'язково буду рекомендувати Яну Юріївну своїм знайомим.
Марина
Дніпро, 12.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Вдячні Вам за висловлену думку про нашого лікаря Яну Юріївну. Нам важливо знати, що консультація була інформативною і Ви залишились задоволеною спілкуванням з лікарем. Будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями. Всім здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу написати пару слів про Кошелеву Я.Ю. Лікар дуже уважна, чуйна. Все чудово пояснює. Після призначеного лікування, почуваюся краще.
Наталiя
Дніпро, 21.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та висловлену думку. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом лікування. Зичимо Вам міцного здоров'я та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику вдячність мамологу Кошелєвій Яні Юріївні.. Велике дякую лікарю Яні Юріївні за добре серце, професіоналізм та гарне ставлення до мене як до пацієнта та просто людини! Хочу Вам побажати міцного здоров’я, родинного затишку, енергії, сил, терпіння, та Божого благословіння! РЕКОМЕНДУЮ Усім знайомим та тим, хто потребує професійної поради!
Шапошнікова Світлана
Дніпро, 16.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Вдячні Вам за щирий відгук та добрі слова нашому лікарю Яні Юріївні. Ми радіємо, що звернення до нашої клініки та лікаря було корисним та комфортним для Вас. Зичимо Вам міцного здоров'я, завжди будемо раді бачити Вас у клініці на періодичних профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.