Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Холодна Гора) лабораторний пункт

Дякую за гарне обслуговування, ввічливе відношення та добрий прийом.
Лариса
Харків, 08.12.2023
Оцінка:
Дуже швидко, зручне розташування забірного пункту, який я відвідала вперше. Чисто та стерильно у кабінеті, ввічливе відношення до пацієнта. Буду рекомендувати друзям та знайомим. Дуже дякую.
Юлія
Харків, 06.12.2023
Оцінка:
Сьогодны ми провели забір крові моїй дитині в ОН Клінік. Дуже дякую усім працівникам за професійну роботу та ввічливе ставлення до мене та до моєї дитини. Дуже дякую.
Даніїл
Харків, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Даніїле. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
+ Гарне і чемне обслуговування. + Адекватні ціни. + Точні результати.
Тетяна
Харків, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за висловлену думку. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговуюсь у цьому пункті дуже давно, з дня відкриття. Обожнюю цей колектив. Завжди привітні, завжди лагідні, увійдуть у становище і завжди допоможуть у всьому. Адміністратор привітна та уважна, медсестра просто богиня своєї справи. Процвітання та успіхів цій компанії. Люди - це головний скарб, бережіть їх. Дякую за все.
Тетяна Анатоліївна
Харків, 10.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Анатоліївно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого колективу. Нам приємно, що Ви публічно виказали свою думку та поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лабораторного пункту. Зворушені Вашими щирими словами подяки. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую працівникам ОН Клінік за доброзичливість та щирі посмішки під час спілкування та обслуговування. Сподобалось зручне розташування пункту на Холодній Горі, швидкий сервіс та можливість оплати різними способами.
Павло
Харків, 30.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Павло. Нам важливо знати думку кожного нашого пацієнта і раді, що Ви задоволені якістю обслуговування. Дякуємо за позитивний відгук, завжди готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала кров вперше. Дуже сподобалось добре відношення до тебе, чуйне, з душею та повагою. Рекомендаю здавати кров саме тут. Дякую вам за ваші добрі неймовірні серця!
Надія
Харків, 25.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємне обслуговування, все швидко, дуже чемні дівчата. Дякую за швидкість! Вдало розташоване місце, немає черги. Дякую за гарне обслуговування.
Анастасія
Харків, 03.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я мама пацієнта Максима. Здавали аналіз, кров з венки, дуже гарне відношення до дитини. Дружелюбний і ввічливий колектив клініки.
Ірина
Харків, 26.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідував сьогодні відділення на Холодній Горі, черг не було. Розташування відділення зручне. Приємні співробітники. Все зробили професійно, мені сподобалося! Дякую!!!
Георгій
Харків, 26.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Георгію. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Центр "ОН Клінік" відвідую давно. Дуже уважний персонал. Відношення до клієнтів дуже добре. Приємно знаходитися у такому закладі. Всім задоволена.
Валентина
Харків, 25.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже декілька разів здавала аналізи у цій лабораторії, все дуже подобається. Швидко приходять результати, безболісно набирають аналіз, гарне обслуговування. Рекомендую.
Анастасія
Харків, 18.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Полтавский Шлях, 153

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Холодна Гора
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 12:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.