Відгуки про лікарів-проктологiв у Маріуполі

Відвідувала лікаря проктолога Воскобойникова Сергія Володимировича. Дуже компетентний, уважний спеціаліст . Все досконало пояснив, відповів на всі поставленні йому запитання. Швидко, якісно , а головне без безболісно провів огляд. Без сумнівів рекомендую!
Валерія
Маріуполь, 14.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук та Ваші рекомендації. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Воскобойнікову Сергію Володимировичу за успішну виконану операцію, почуваюся добре. Бажаю вам міцного здоров'я і успіхів у своїй роботі. З повагою, Пархоменко Надія Іванівна.
Тетяна
Маріуполь, 14.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надіє Іванівно. Дякуємо за відгук. Сучасне обладнання в комплексі з лікарським талантом Сергія Володимировича дозволяє отримати дійсно ефективний результат. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Сергію Володимировичу Воскобойнікову, доктор провів лазерне лікування, уважний, терплячий, ускладнень не було, чудовий доктор, буду радити звертатися до Сергія Володимировича.
Марина
Маріуполь, 28.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли підвищити якість життя. Не забувайте про профілактичні огляди і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувався у Воскобойнікова Сергія Володимировича. Майстер своєї справи, все пройшло добре, дуже йому вдячний. Рекомендую.
Генадій
Маріуполь, 17.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Геннадій. Згідні з Вами, у медичних центрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жмелюк Владислав Геннадійович - лікар від бога. Прийшла вся нервова і перелякана, після прийому (відвідування) лікаря вийшла в гарному настрої. Лікар пояснив все доступно як лікуватися, що їсти. Приємний, уважний до хворих лікар. Спасибі йому, низький уклін.
Юлія
Маріуполь, 12.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря Жмелюка В.Г. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було максимально комфортним для Вас. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна за професіоналізм лікаря. Якщо чесно, була налаштована скептично, але так сталося, що вибору майже не було, хвороба давала про себе знати кожного дня впродовж багатьох років! Лікар, до якого зверталася раніше, на жаль, не зміг допомогти, втрутився COVID. Владислав Геннадійович Жмелюк - лікар, на якого пала надія. Адже вирішення моєї проблеми могло бути тільки шляхом операції. Спеціаліст відмінний! Лікування приходило майже безболісно і без ускладнень. Реабілітаційний період також минув непомітно. Дуже рада, що у нас в Україні є достойні лікарі, професіоналізм яких беззаперечний, відмінні спеціалісти своєї галузі. Дуже вдячна Вам, Владиславе Геннадійовичу, за те, що вилікували мене, і за Ваш чуттєвий підхід до справи!
Рабович Галина Григорівна
Маріуполь, 23.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Галино Григорівно. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова на адресу нашого лікаря. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою успішної діагностики та лікування. Кваліфіковані спеціалісти медцентру успішно застосовують щадні методики лікування з використанням сучасного обладнання. Ми раді, що Ви задоволені результатами лікування, а найголовніше - що якість Вашого життя значно покращилась. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди, бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спостерігають у лікаря проктолога-хірурга Жмелюка В. Г. Прийоми проходять добре, хороший лікар, рекомендую.
Тетяна
Маріуполь, 29.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувшись до проктолога Жмелюк В. Г., я отримала повний обсяг лікування мого захворювання. Величезне йому спасибі за креативний професійний підхід з новітньою технологією на моє захворювання. Я дуже вдячна адміністрації ОН Клінік за надані мені послуги Рекомендую звертатися до лікаря Жмелюк В. Г., тому що він кращий.
Галина
Маріуполь, 29.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Галино. Дякуємо за відгук. У Мережі медичних центрів "ОН Клінік" використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють розв'язати проктологічні проблеми швидко і без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря-проктолога Жмелюка Владислава Геннадійовича з проблемою геморою. Лікар провів огляд, виявив проблему і призначив курс лікування, а саме радіохвильовим апаратом Сургітрон. Відчуваю себе добре, всі процедури проходили безболісно. Лікарем задоволена, він був уважний, було все дохідливо, зрозумілі всі напавлення і рекомендації лікаря. Раджу звертатися до цього фахівця.
Марія
Маріуполь, 21.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Дійсно, в Мережі наших медичних центрів використовуються інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити делікатні проблеми без операцій і без відриву від звичного способу життя. Бажаємо міцного здоров'я і рекомендуємо не забувати про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся в клініку "ОН Клінік" до лікаря Жмелюк В. Г. за допомогою. Враження прекрасне від роботи і спілкування як з лікарем, так і з персоналом. Рекомендую!
Віталій
Маріуполь, 21.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію. Дякуємо за відгук. У нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці. Рекомендуємо не забувати про профілактичних оглядах. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у Воскобойнікова Сергія Володимировича. Чудовий фахівець, уважний, дуже вавічливий. Все доступно пояснив і розповів про всі етапи лікування. Клінікою і персоналом залишилася дуже задоволена. Рекомендую!
Анна
Маріуполь, 21.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти в рамках нашої спеціалізації і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до проктолога Жмелюка Владислава Геннадійовича з тріщиною, лікар провів огляд і призначив курс лікування. Процедури відбувалися радіохвильовим методом безболісно. Роботою клініки та лікаря повністю задоволений, якість обслуговування відмінне, привітний персонал. Буду рекомендувати іншим клініку.
Олексій
Маріуполь, 20.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Дякуємо за відгук і Ваша думка про наш фахівця. Малоінвазивні методики, що застосовуються в нашому медичному центрі, допомагають розв'язати неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі